Atbildes

  1.  0 0

  Shustreek 6 (6316)2825 14 g  

  atkariigs no terminja. Taa kaa likmes tagad aug, tad ilgterminjaa ir labaak pastaaviigu

  1.  0 0

  pixie (33) 1 (229)2 14 g  

  bet ja likme krīt un tev jāmaksā vairāk - bēdīgi!

  1.  0 0

  silvuce 1 (210)3 14 g  

  ja ilgtermiņā, tad protams labāk fiksētā, jo tad tu zini savu ikmēneša maksājuma summu. mainīgā likme inflācijas ietekmē var mainīties iespaidīgi.

  1.  0 0

  lauwina 2 (400)3 14 g  

  man ir fikseetaa,esmu apmierinaata,jo zinu ar ko reekinos.

  1.  0 0

  w0rsted 3 (519)13 14 g  

  Nord LB cik zinu vislabakie procenti, inservisaa ja esi agraak njeemis ar nav slikti

  1.  0 0

  Terchiks 5 (3118)1411 14 g  

  Es ņemtu pastāvīgo, taču vari riskēt ar mainīgo, ja nu paveicās.

Līdzīgie jautājumi

 • no kā ir atkarīga kredīta likme?
  Eiroboirčikiem, rigiborčikiem, mantrausības, kredītvēstures, aizņēmuma termiņa, kredīta veida, purna bezkaunības  + visādas citādas her...jas, kas palīdz sapūderēt smadzenes.  Tev mācībām vai dzīvei!? Ja mācībām, sit iekšā Googlē, būs papilnam
  Ja dzīvē...  Pēdējo reizi pasen gan atpakaļ paņēmu no "pareizajiem puišiem"  - nopietni. Bankā Tev pūderē smadzeni stundu, tur nepūderē vispār! 5 minūtes un viss oki!  Tici man  - % sanāk uz pusi mazāk. Tikai termiņus , lūdzu, gan ievērot, ja nevari atdot, ir problēmas, uzzvani, neslapsties gar stūriem (nav jēgas) - cilvēki ir pretimnākoši.
 • vai procentu likme nemazīnatu bezdarbu-piem.juridiskās personas (uzņēmumi) nodokli maksātu15% ,bet privātpersonas (mēs darba ņēmēji) tos pašus 21?
  Varbūt samazinātu, katrā gadījumā uzņēmumu vadītāji labāk sabalansētu savu budžetu un iespējams - varētu atļauties pieņemt vēl kādu strādnieku. Bet jebkurā gadījumā jādomā par to kā samaksāt algas jau esošajiem darbiniekiem, plus vēl samazināta ražošanas jauda un nav rentabli dotajā momentā to palielināt, jo nav pieprasījuma, līdz ar to drīzāk uzņēmumu vadītāji ietaupītos 6% no nodokļu atvieglojuma ietaupītu un noglabātu bankas kontā nebaltām dienām, t.i. - brīdim kad uzņēmumam draudēs bankrots, nevarēs izmaksāt darbinieku algas, u.t.t.

  No otras puses - tas radītu labvēlīgu augsni jaunajiem uzņēmējiem, līdz ar to radot jaunas darbavietas. :)
 • varat kaut ko pastāstīt par studējošo kredītu?
  Domāji studējošā kredītu ar valsts galvojumu, kur katru menesi tavā kontā ieripo naudiņa?

  Vispirms Tev jāpiesakās savā augstskolā, kur esi uzņemta studējošo kārtā. Ja kredītu Tev akceptēs, tad jāiet uz banku kopā ar galvotāju kurš nav vecāks par  65 g. un saņem mēnesī vismaz min. mēnešalgu, vai pensiju min. mēnešalgas apmērā.
  Ja viss būs kārtībā, kredītu Tev piešķir un katru mēnesi (izņemot jūliju un augustu) savā kontā saņemsi naudiņu.
  Katru mēnesi jāmaksā % no  izmaksātās summas daļas. Pamatsummu jāsāk atmaksat ar 12. mēnesi pēc studiju beigšanas. Termiņš ir 5 gadi, ja summa līdz 1000lvl, 10 gadi, ja summa pāri pa 1000 lvl.
  Ja vēlies saņemt studiju kredītu ar valsts galvojumu, kurš domāts studiju maksas segšanai, noteikumi tādi paši, tikai nemaksā bankai % laikā, kamēr studē. % un pamatsumma jāsāk atmaksāt ar 12 mēn. pēc studiju beigšanas, ja vien neturpini mācīties augstāk.
  Ja šo kredītu piešķir, banka pārskaita augstskolai studiju maksu 2 X gadā.

  Vēl ir iespēja paņemt studiju kredītu bez valsts galvojuma. Bet tas būs kredīts tikai studiju maksas segšanai un daži noteikumi biki savādāki.
 • Kur var pārdot savus intīmpakalpojumus sievietēm? ..un kāda būtu pieņemama stundas likme? :D
  Saliec sludinājums visās malās, ka sniegsi imtīmpakalpojmus dāmām, bet iepriekšējs foto [kādi-3] būs obligāti, lai šis pakalpojums varētu notikt. Zēni maksā vairāk, ja prostitūtas purvciemā un savā dzīvoklī atdodas par 35 ls, tad...  Bet kā tu dabūsi uzbudinājumu, ja tās dāmītes tev nepatiks??? Tad tev jāiet uz sekšopiem un jāpērk visādi uzbudinātāji. Vai arī dari kā cietumā -uzliek seksžurnāli uz muguras un tik šķirsti, kura labāka     
 • cik procentu suņiem Latvijā ir trakumsērga?
  Domāju, ka gaužām maz  - ja kāds kaut kur mežā mētājas, jo taš nav iesnas un ļembasts būtu pa puspasauli, visi san.vet dienesti būtu uz kātiem sacelti attiecīgā novadā. Atstājot tomēr kādu varbūtības kripsi - 0.0001%. Cik suņiem Latvijā ir debīli saimnieki - o jā! Te ir trekni cipari!  
 • ASV ir 95 procentu apgraizīto - Vai apgraizītam ir patīkamāk mīlēties?
  Pasaules veselības organizācija lēš, ka katru gadu apgraizīšanas procedūra tiek veikta diviem miljoniem meiteņu, tiek minētas 28 Āfrikas valstis.
 • Cik procentu veiksmes ir zvejaa??
  haljawa wisa cope ta attiecas uz nepriwatiem udenjiem


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system