Лучший ответ

  1.  2 2

  Козерожка 7 (99932)1436151 7 лет  

  и в пиво,и в квас добавляют спирт
  исключение составляют только живые напитки

Ответы

  1.  1 0

  rz0ne (27) 6 (7553)21124 7 лет  

  Нет  

  1.  1 0

  maikl266 4 (2279)1718 7 лет  

  в любом нормальном квасе есть спирт...в живом квасе...а то что в магазинах продается то не квас а гавно

  1.  1 0

  SiersNaliwhite 5 (3318)38 7 лет  

  спирт естественный продукт брожения в квасе его должно быть немного.

  1.  0 0

  night vulf 7 (96924)1450239 7 лет  

  больно жирно будет.

Похожие вопросы

 • Sveiki.kāds zin kas ir vājais un stiprais altruisms.dabiskais egoisms,saprātīgais egoisms,egocentrisms..vēlams kā skaidrojumi
  Filozofiskā izpratnē altruisms ir to cilvēku tikums, kuri strādā sava tuvākā labā vai kalpo cilvēcei tikai prieka pēc, ko no tā gūst. Šis tikums pats par sevi ir augstas garīgas evolūcijas rādītājs, jo liecina par cilvēka uzmanību pret savu tuvāko. Tāpēc patiesu altruistu ir maz. Protams, ir daudz laipnu, atsaucīgu cilvēku, kuri reizēm palīdz citiem, bet tikai retumis altruisms kļūst par dzīves ideālu tādā mērā, lai upurētu savas intereses un labklājību. Bet altruisms pamatojas tieši uz pašuzupurēšanos un pašatdevi.

  Sabiedrības slāņošanās ir dabisks un, tātad, pozitīvs process, - taču - tikai tad, ja tas notiek vispārīgā vienotībā, - kad individu egoismam stāv pretī sabiedrības egoisms, - un egoismam stāv pretī altruisms. Individuālisms dara sabiedrību izvērsīgu sevī, - sabiedrisms dara to izvērsīgu nesevī. Egoisms ir dzīves egoisms, - altruisms ir nemirstības egoisms.

  Egoisms – tā nav ne slikta vai laba atzīme, bet gan tā ir rakstura iezīme, kura var būt attīstīta lielākā vai mazākā mērā. Tāpēc nav vērts kādu nosodīt par egoisma esamību: nosodīt var tikai to pakāpienu kurā tas rodas. Tā rašanās laikā ir vēl pieskaitāms arī paviršais egoisms (es esmu viss, bet visi pārējie ir nulles), pašsagraujošais egoisms (es esmu nekas, paskatieties kāda esmu es niecība) un veselais egoisms (sapratne par savām un citu vajadzībām un to saskaņošana ar savu labumu). Pirms pievērst uzmanību veselajam egoismam, parunāsim par slimo egoismu. Tas ir pēc analoģijas hipervitaminozei, hipovitaminozei un avitaminozei, slimo egoismu var iedalīt hiperegoismā, hipoegoismā un anegoismā.

  Egocentrisku vērtību arvien plašāka izplatība. Ja egoisms ir cilvēka dabiska īpašība apmierināt savas vajadzības, kas ietver arī atteikšanos no daļas no tām par labu citiem (ģimenei, radiniekiem, draugiem, tautai u.t.t.), tad egocentrisms ir savu personisko vajadzību un vēlmju stādīšana pāri visam. Citiem vārdiem sakot, egocentrisms ir stipri pārspīlēts egoisms. Sabiedrībā, kurā dominē egocentriskās vērtības nav būtiskas spējas veikt kādu darbu, radīt vērtības, bet gan ir būtiski būt pietiekami spēcīgam un spējīgam, lai piespiestu citus veikt darbu savā vietā un piesavināties darītāja darba augļus.

  Man ļoti patika šis raksts:  http://www.stilaparks.lv/jaunumi/5/767

  Daudz jāraksta būtu, tāpēc te ir nelieli un saprotoši izraksti no dažādiem internet resursiem
 • Квас?
 • какой "квас",предпочитаете пить - ВЫ?
 • Какой квас (покупной) предпочитаете?
  ильгуциема
 • А ты!!! ТОЖЕ сейчас квасишь!!!??? xD
  о да!
 • А вы любите квас? И какой?)
  тот котороый делает моего молодого человека папа)
 • любите ли вы квас?
  nastojawij da on poxoz na pivo
  a pivo eto kruto
 • Нравится ли Вам Квас?
  да,очень
 • Когда вы настоящий квас пили последний раз?И по чём?
  Хлебный квасс литовский ~ 1,29 300 ml в Promo
 • Водку с квасом безопасно употреблять, непробовали?
  А что тут опасного? Если водку можно запивать кефиром то квас это уже просто безобидный запивон

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system