- Когда выйдет фильм по мотивам игры Макс Пэйн? (снимают)
да там псц снимут трэш походу, игра грустная, серая и печальная (в хорошем смысле) а там будут видимо тупые перестрелки, вместо какого то толстого, старого, седого мафиозо (довольно хороший оброз) из игры читал в ИгроМании будет сниматся Лудакрис...
- Как думаете, фильм снятый по мотивам игры Half-life имел бы успех?
вполне, если правильно адаптировать сценарий, то может получиться очень хорошая апокалиптическое кино
- была такая игра по мотивам мульта "следствие ведут колобки "?где можно скачать ?
Прохождение "Братья Пилоты. По следам Полосатого Слона".
Гугли.
- Какие знаете фильмы снятые по мотивам комиксов?
Тут мне надавно сказали: хаха... ты слишком взрослая уже для таких фильмов... СМОТРИ ДРАМЫ!
хаха. Что это был за болван?
Люди Икс.
Черепашки ниндзя
Бэтмен
Мортал комбат
Ворон
Супермен.
Молния
Фантастическая четверка
Тень
Их на самом деле больше, но эти самые смотрибельные :-)
- лучший на ваш взгляд фильм , по мотивам русской классики ?
Собачье сердце
- по мотиву какой русской сказки можно снять фильм ужасов?
Колобок - голова по лесу бегает и с животными разговаривает
Красная шапочка - это вообще псц. ( волка охотники разрезали, от туда вышла бабушка)
Явно, под накуром писались
- Джуманджи все фильм помните? Есть ещё 2 часть но она уже называется не Джуманджи но по её мотивам, типа дети в космосе.Как она называлась??
Затура (Джуманджи 2)
- Девушки, а вам нравится фильмы, снятые, по мотивам комиксов ?
никогда не смотрела)) а тут недели 3 назад посмотрела первую и вторую части железного человека)) и была рада что не долго пришлось ждать третью часть
- Кто знает любой латышский роман, по мотивам которого был снят фильм? (Роман, написанный не раньше 1950г.)
Ja pirms, tad Rita, Mājup ar uzvaru, citu vieārši LV kinostudijā nav ar autotrtiesībam
PURVA BRIDĒJS
Rīgas kinostudijas mākslas filma, 1966.
Režisors: Leonīds Leimanis
Filmas scenārijā izmantoti Rūdolfa Blaumaņa lugas “Ugunī”, noveles “Purva bridējs”, kā arī lugu “Pazudušais dēls”,
“Sestdienas vakars” un stāsta “Atriebšanās” motīvi. No tiem veidojās notikumu pamats - dzīve Alaines muižā, muižas ļaužu ikdiena: darbs un katra cilvēka sociālais “statuss”, savstarpējās attiecības – Blaumanim tas viss veidots uz tēlu spilgtā raksturojuma un bagātās iekšējās dzīves atklāsmes.
Tiesa gan, filmas veidotājiem savulaik kritika pārmeta, ka Blaumaņa psiholoģiskā drāma pārvērsta melodrāmā, tomēr neapšaubāmi ir tas, ka galveno varoņu attiecības, Kristīnes cīņa par savu mīlestību parādīta pietiekami dramatiski, lai par klasiku kļuvušie viņas atteikšanās un iegūšanas vārdi - “Es nolieku savas vieglās dienas” - izskanētu tik pārliecinoši, lai tajos būtu samērota sievietes mīlestība ar spēju atteikties šīs mīlestības vārdā.
Ulda Pūcīša atveidojumā trakulīgais muižas puisis Edgars ir neapvaldīts asu pārdzīvojumu meklētājs, taču būtībā vientuļš un neaizsargāts, mīlestība uz Kristīni ir viņa dzīvē vienīgais gaišums, spēka avots un patvērums. Uldim Pūcītim pēc veiksmīgām nelielām lomām vairākās filmās Edgars bija pirmā galvenā loma, un tā ievadīja visai veiksmīgu aktiera kino karjeru, kurā netrūkst psiholoģiski sarežģīti tēli - cilvēki, kuri kā nastu nes attiecības ar apkārtni, bieži sastopoties ar neizpratni un nosodījumu.
Vija Artmane Kristīnes lomā bija sievišķīga un stipra - tāda, kas patiešām nespēja pieņemt dzīvē ar Akmentiņu paredzamo ikdienību bez mīlestības un sevis apliecināšanas. Var jau būt, ka Kristīnes ticība savai spējai glābt Edgaru ir tikai apmāns, var būt, ka viņa šajā izlemšanas brīdi sper pirmo soli uz savu pazudināšanu bezcerīgā cīņā pret trakulīgo Edgaru, bet – viņa jau visu laiku redz to otru Edgaru - to, kuram viņa var dot spēku, balstīt un glābt.
Pasaulē filma aizgāja ar nosaukumu "Edgars un Kristīne", jo tulkojumos oriģinālnosaukums neradīja tās asociācijas, ar kādām filma dzīvoja latviešu skatītāja un lasītāja priekšstatos.
Tāpat kā citas aizvadīto gadu filmas, arī sešdesmito gadu vidū uzņemtais "Purva bridējs" saglabājusi izcilu latviešu aktieru darbu. Līdz ar jau minētajiem Viju Artmani un Uldi Pūcīti filmā nozīmīgas lomas ir Lūcijai Baumanei (Kristīnes māte), Elzai Radziņai (Horsta madāma), Kārlim Sebrim (Frišvagars), Valentīnam Skulmem (barons), Alfonam Kalpakam (Vīskrelis), Eduardam Pāvulam (Sutka), Jurim Lejaskalnam (Akmentiņš) un Olgai Dreģei (Matilde).
Ir arī 1942 gadā uznemtā filma par Cūku, bet Zveijnieku dēls r izcils
- Есть ли фильмы, снятые по мотивам книги "Хижина дядюшки Тома"? Дайте названия, пожалуйста.
Хижина дяди Тома / Uncle Tom's Cabin
Год выпуска: 1987
Страна: США
Жанр: Драма
Продолжительность: 1:48:22
Перевод: Профессиональный (многоголосый, закадровый)
Режиссер: Stan Lathan
В ролях: Эвери Брукс / Avery Brooks, Кейт Бёртон / Kate Burton, Брюс Дерн / Bruce Dern, Самуэль Джексон / Samuel L. Jackson, Паула Келли / Paula Kelly, Эдвард Вудвард / Edward Woodward, Дженни Льюэс / Jenny Lewis, Альберт Хол / Albert Hall
Описание: Экранизация романа американской писательницы Гарриет Бичер-Стоу "Хижина дяди Тома", написанный в тот момент, когда борьба против рабства стала в центре общественного внимания. Действие картины происходит в начале 1850-х гг. в США. Фильм проникнут страстным негодованием против безнравственной сущности рабовладения.
Доп. информация: Роман, по которому снят фильм оказал значительное влияние на отношение мировой общественности к афро-американцам и рабству. Считается даже, что роман обострил один из местных конфликтов на почве рабства, что привело к Гражданской войне в США.
В настоящее время в некоторых штатах США роман запрещён к продаже, так как там негры названы неграми, а не афроамериканцами.
Качество: VHSRip
Формат: AVI
Видео кодек: DivX
Видео: DivX Codec 5.x or 6.x, 512x384 (1.33:1), 25 fps, 646 kbps avg, 0.13 bit/pixel
Аудио: Microsoft ADPCM, 44.100 kHz, 354.87 kbps avg, 2 ch