Labākā atbilde
-
1 0
shika_galva 6 (6100)2317 16 g
no mantiskām lietām tas būtu fotoaparāts un tā pamatpiederumi, bez visa pārejā varētu iztikt, jo tas ir mans vienigais prieciņš/nieciņš.

Atbildes
-

-
1 0
Odium77 7 (43719)3419 16 g
viss liekais jau ir notirgots, vai kaa citaadi tikts ir valjaa. paareejo negribeetos paardot. bet ja apstaaklji spiezh tad var visu, jautaajums tikai ir ir cik spiediigi ir tie apstaaklji.

-
1 0
mminna 6 (8661)425108 16 g
Grūti atbildēt, jo nestrādāju....
Bet ja padomā...
1. telefons
2. dzīvoklis/māja
3. dators
-
0 0
hendue 4 (1005)310 16 g
No mantām laikam varētu būt mans dators ( serveris ), mobīlais, auto.. Protams, pamatvērtības jau nosauca Hamada..

-

-
0 0
PaLaGinS 3 (681)24 16 g
Noteikti neatteiktos no:
1)ceļa somas(ar kompi un drēbēm),
2)darba piedāvājumiem ārzemēs un
3)aviobiļetes.
-

-
0 0
KEPKE (41) 7 (39830)427247 16 g
It kā jau tikai riteni, personīgi.. pēc nepieciešamības, negribot, bet pārdotu arī fočiku.
Kaut kā līdz bomža statusam negribētos nolīst.
Bet ja skatās vispārīgi, tad atskaitot riteni, fočiku un datoru, man arī vairāk nekā cita nav
-

-

-
0 0
raikina31 (49) 6 (9982)2628 16 g
no kaķi, gaisa un omes dāvāto ģimenes dzimtas brošiņu, kaut parasta, bet piemiņa no omes un dzimtas kopumā

-
0 1
Hamada (36) 5 (3513)1615 16 g
1. sevi
2. savu gimeni
3. savus draugus
zinu tas nav lietas, bet personibas. vienalga nepardotu. ta pat nepardotu milestibu, laimi un draudzibu...... daudz un dikti varetu seit rakstit ko es nemuza nepardotu!
