Labākā atbilde

    1.  1 0

    Ciepanick (46) 6 (14054)3542 15 g  

    Ja no šiem abiem,tad esošo.Bet ja godīgi,abi nepatīk.Nemaz.

Atbildes

    1.  1 0

    zhaks (49) 5 (3521)1524 15 g  

    zatļeris

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4855 15 g  

    Ja no šiem diviem variantiem, tad V.Zatleri.

    1.  0 0

    dzhonsons (35) 6 (5248)226 15 g  

    V

    1.  0 0

    Izredzetais (34) 6 (11475)2732 15 g  

    Zatlers, Zatlers, Paņems kādu citu un vel būs jauna saeima, tad hvz kas kopumā tur sanāks, lai Zatlers pamāca zaļos gurķīšus vel 4 gadus :)

    1.  0 0

    predator1989 7 (22480)420169 15 g  

    ai nezinu es to bērziņu, zinu zatleru..
    praktiski jau diez vai viņi abi der tam amatam, arī jau tas zatlers nebija nekāds brīnums tai Latvijai..
    bērziņš, kas tad par to ko zin vispār, es pat nezinu kas viņš iepriekš bijis, ja viņš var pretendēt uz prezidenta krēslu..
    nu hujviņzin, man ne viens ne otrs...

    1.  0 0

    willx (61) 6 (17306)3730 15 g  

    par dakteri bērziņu :D

    1.  0 0

    Samurai 5 (2751)313 15 g  

    V.Z.

    1.  0 0

    Robex (35) 5 (3617)522 15 g  

    es par Zatleru.

    1.  0 0

    Hamada (36) 5 (3513)1615 15 g  

    protams Zatlers!

    1.  0 0

    daartz 4 (1777)1329 15 g  

    Es par Zatleru, ja citas izvēles nav  

    1.  0 0

    OutsiderWolf 6 (7181)3552 15 g  

    A. Berzins, par marionetkas nebalsoju

    1.  0 0

    sanca007 6 (7629)21147 15 g  

    Es par Zatleri, viņš ir jau tā teikt "iebraucis" sava amata darbības īpatnībās.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system