Labākā atbilde

  1.  2 0

  likky666 7 (28287)3816 4 g  

  Kāpēc gan ne, ja cilvēks, respektīvi, šajā gadījumā- Tu, grib, tad, var visu (nu varbūt  tas nav attiecināms vienīgi uz savstarpējām attiecībām, jo nevienu nevar piespiest sevi iemīlēt).... Vienīgi ir ļoti jāgrib. Tu to ari piekopt te Latvijā, bet protams daudzi nesapratīs... Var arī krāt naudu un braukt tur, kur ir šādas kopienas.

  Tomēr apdomā labi. Lai arī izskatās vilinoši, tomēr viņu dzīve ir nedaudz aprobežota. Jā, ir grūti cilvēkam šajā informācijas tehnoloģiju laikmetā kad visapkārt čum un mudži nformācija un katrs grib izcelties, bet tajā pašā laikā Tevi neviens nespiež sekot līdzi visam, kas notiek sabiedrībā. Tu vari izvēlēties, kas Tev ir tuvāks. Tu vari dzīvot un strādāt pieticīgi, ja vēlies un Tev nemaz nav jāatsakas no modernās tehnoloģijas, jo varbūt Tev tomēr patīk, ka Tev ir internets, kur Tu vari lasīt dažādas interesantas lietas. Tu saki, ka viņu dzīvesveidam vismaz ir jēga. Un Tavam nav? Tad Tu arī gribi teikt, ka manam nav? Un arī šeit visiem esošajiem nav? Nu vai zini, tas bezmaz vai izklausās pēc apvainojuma. Manam dzīvesveidam ir jēga- es mācos lai kļūtu par labu ārstu, lai spētu ārstēt slimus cilvēkus. Es mācos lai iegūtu labu darbu, lai spētu nodrošināt savu ģimeni, kas man nākotnē, cerams, būs, kur es audzināšu savus bērnus, kuri, savukārt arī sniegs kaut ko labu sabiedrībai un sev. Es domāju, ka arī daudzi citi tev pateiktu, ka viņu dzīvesveidam IR jēga.

Atbildes

  1.  1 0

  predator1989 7 (23260)4729 4 g  

  nu ja tu pievienojies viņiem,tad rīgas puika ir pazudis uz visiem laikiem.
  jo tādas izdarības pilvēku pazudina, noslēdz kā teikt no apkārtējās vides un visas pārējās apkārtnes.

  1.  0 0

  Izredzetais (26) 6 (11630)2411 4 g  

  visu laiku būt amītim nē, nē tad ar laiku saksi nožēlot ko esi palaidis garām bla bla, bet aizbraukt atvaļinājumā vnk atbrivoties no visa un pameiģināt kā ta ir tas būtu pat ieteicams jebkuram. Protams ja nespēj izsekot līdzi tehnoloģiju attistibai tad gan vajadzēt pazyst tur uz dzīvi. Es jau savos 22 gadis paris ierīces pilnīgi nesaprotu :D

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system