Labākā atbilde

  1.  0 0

  predator1989 7 (23259)4729 4 g  

  nu ja karma ir tas,ko mēs varam ietekmēt,tad tā ir jebkuram.
  bet jautājums,vai mēs vispār zinam kā to ietekmēt lai mums pašiem būtu labi.
  nu nezinu kā ir ar manu,jo principā tam nepievēršu uzmanību,neiedziļinos,jo ja iedziļināšos,tad ej nu tu zini kas būtu vēlāk.

Atbildes

  1.  0 0

  seville 7 (25758)339 4 g  

  ir, teica, ka pat grandioza
  censhos visu labot un laboties.

Līdzīgie jautājumi

 • vai karma eksistē???
  Kas attiecas uz cilvēku, karma caur sevi parāda visu viņa darbības kopumu. Viss, kas cilvēks ir šobrīd un kas būs nākotnē, ir viņa pagātnes darbības sekas. Dzīvē nav lēcienu un nav nejaušību, visam ir savs cēlonis, katra mūsu doma, katra izjūta un katra rīcība nāk no pāgātnes un ietekmē nākotn
 • kaa saprast vaardu karma???
  viss sliktais, kas sakrājies tavas eksistences laikā
 • Kā izskatās tava karma, tava likteņa dieviete?
 • Kas ir KARMA,viedo atruna,vai realitāte?
  Karma ir mūsu enerģētikas līdzsvara boss. Ja dzīvē izdarīsi kaut ko sliktu, tad kaut kas slikts notiks arī ar tevi kā par sodu, bet ja būsi labs, tad gūsi pozitīvu pieredzi.

  Protams, te atkal jājautā, kāpēc sliktie cilvēki bieži vien savu mūžu nodzīvo ilgi un laimīgi bez jebkādām bēdām un ir ļoti labi cilvēki, kuriem vispār reti kad dzīvē tā īsti paveicas... ? Ar domām pārveido savu enerģētisko dabu vai?
  Tādos jautājumos man ne īpaši patīk rakstiski iedziļināties. Tie ir jāapspriež aci pret aci pie tējas tases brīvā svētdienas vakarā.
 • slikta karma: sods vai viedo atruna?
  hm, bet, ja to karmu skatītu caur gēniem? DNS, tā teikt, satur inforāciju par visiem senčiem, tas tak nekas, ka tu visus neatceries, tas nepadara viņus par neesošiem:)
  tā, ka jāpiepūš vaigi un jāvelk tā karmas "ragaviņas" kalnā.
 • Kurš, tavuprāt, ir tas muzikālais instruments, kura skaņa, izskats un karma tevi pievelk?
  ģitāra, kad dzirdu, ka kāds spēlē ģitāru, tad man automātiski izslēdzas visa pasaule apkārt un dzirdu tikai ģitāras skaņas. Hipnotisks efekts.  
 • Mācies vai nemācies, bet dzīve vienalga visu noliek savās vietās. Kas norāda šo vietu - astroloģija, karma, veiksme..?
  Esmu ievērojis, ka uz vakaru Tev tie jautājumi nu dikti gudri paliek, ka smadzenes var izmežģīt!   !  
  Grūti teikt. No visa kaut kas. Jo ilgāk kulies pa šo dzīvīti, jo vairāk jautājumu...
  Bet viens toč skaidrs - ir elementāri dabas likumi, kurus nepārkāpt. Piemēram - grozi kā gribi, bet tikai 2-4% cilvēku ir lemts būt vadītājiem. Tā tas iekārtots. Varbūt vnk jādzīvo, jātver skaistais, labais un nav ko ,,gruzīties un sasvīst".  


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system