Labākā atbilde

    1.  1 0

    DiiDii 7 (31461)31861 15 g  

    Vecīt, nu beidz, tak nav vēl tik liela krīze valstī, ka ziepes jāsāk ēst! Jeb arī tu vienkārši neproti pareizi formulēt jautājumus?

    Varu saderēt, ka tu izvēlētos ziepes ar pelmeņu garšu, ja tādas būtu.

Atbildes

    1.  1 0

    Блондик 7 (26965)555230 15 g  

    augļu

    1.  1 0

    ljaljka_ (34) 6 (9580)32796 15 g  

    mežaogu  

    1.  1 0

    Odium77 7 (43719)3419 15 g  

    a vienalga, galvenais lai iepakojums smuks un smarzha kaardinosha.

    1.  1 0

    Pianiste (33) 6 (5573)2515 15 g  

    Dzērveņu. ;s

    1.  1 0

    Angelo1989 (36) 6 (10125)3649 15 g  

    nav sanacis est... ja kadreiz megina6u tu busi pirmais kam pateik6u ;)

    1.  1 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 15 g  

    Visas labas! Izņemot saimnieciskās - tāds kā sūrums pēc otrā gabala..

    1.  1 0

    the-one (36) 6 (12402)2531 15 g  

    bērnībā nolaizīju zemeņu ziepes, jo viņas nu tik labi smaržoja. visa mute putās, pfuu tas bija tik pretīgi, nekad nemēģiniet to darīt mājās

    kā saka, domājot par to kas bērnībā darīts, atliek vien pabrīnīties ka joprojām esmu dzīva

    1.  0 0

    Letinhs 7 (48143)410131 15 g  

    neesmu vel savējās pagaršojis:D

    1.  0 0

    Freda (34) 5 (4004)11233 15 g  

    Ar ziepju degustēšanu neesmu nodarbojusies

    1.  0 0

    light-warrior 3 (817)310 15 g  

    100 punktu ka tās, kurām nav specifiskās ziepju piegaršas...
    ja kā ziepes izmanto dabas veltes- piemēram medu, vai vannojas kleopatras stilā piena un medus vannā, tad gan jau var izstrēbt visu vannas saturu...

    1.  0 0

    DannyBoy 3 (760)25 15 g  

    ziepju :D

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system