Labākā atbilde

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3419 13 g  

    ar ražotāju, pēc garšas(pepsis ir maigāks), sastāvdaļām, iepakojuma, un pa lielam arī ar sekām ja maisa kopā ar alko (ja ar pepsi, tad sekas ir minimālākas, vai to var teikt ka vispār nav).

Atbildes

    1.  2 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 13 g  

    Neliela atšķirība garšā ir, it īpaši igauņu Pepsītis.  
    Nepatiekšu, tad sastāvi jāstudē un šamējiem esot kādi tur..slepenie indigridienti..kā mēļo, no kukaiņiem iegūst...

    1.  0 0

    weronika800 6 (18518)3527 13 g  

    ar nosaukumu

    1.  0 0

    predator1989 7 (22480)420166 13 g  

    cita recepte.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system