Labākā atbilde

  1.  2 0

  itsmeee (32) 7 (25209)42895 7 g  

  mmm...patiesībā ar daudz ko. ļoti bieži saskaros ar krieviem no Krievijas,kas šeit ir iebraukuši uz dažām dienām. iebraucēji ir tādi labestīgi,pļāpīgi,krietni laipnāki nekā vietējie krievi.nē nu ar vietējiem arī nav nekādu problēmu,bieži vien viņi ir feināki par pašiem latviešiem,bet visur ir savi izņēmumi. bet tomēr iebraucēji ir paši foršākie :) viņi, kad sāk plēst jokus,tad vispār ir pipec cepuri nost.

Atbildes

  1.  2 0

  bohemian 1 (238)3 7 g  

  Latvietis ir latvietis. Es nespēju uzskatīt par latvieti krievvalodīgu personu, pat, ja viņam pasē ir ierakstīts "latvietis". [:
  Piekrītu itsmeee, ka Krievijas krievi ir pozitīvi, cik nu pieredze ļāvusi iepazīt. Arī LV dzīvojošie krievi, kas nepublisko sevi kā upurus un nemēģina izdīgt kādas privilēģijas, gadās pat ļoti patīkami cilvēki. :)

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 7 g  

  Ar to, ka daudziem šeit dzīvojošiem bez sava -krievu temperamenta plusojas "uzsūktā" latviešu mentalitātes "skaistākā" daļa un rezultāts itin bieži ir ujujuj! :D
  Sarežģīts jautājums, visādi krievvalodīgie iepazīti. Kas notiek ar jauno paaudzi, man ir tikai nojausma, bet par manu gada gājumu pāris teikumos neiekļauties. kaut kādā dīvainā kārtā mani vietējie krievvalodīgie paziņas, draugi, ar kuriem uzturu sakarus, ir riktīgi sirsnīgi, forši cilvēki, kas rukā, atpūšas -dzīvo pilnvērtīgu dzīvi un uzskata sevi ne par labākiem, ne par sliktākiem un politika, viņus, tāpat kā mani, ne īpaši ineteresē.
    Grūti atbildams arī tādēļ, ka Krievija ir ļoti liela, un dažādos reģionos dzīvo krievvalodīgie ar ļoti atškirīgu mentalitāti/raksturu, piemēram -  sibīrieši, tambovieši, maskavieši, tulieši, pleskavieši u.c.. Viņu mentalitāte atškiras tik spēcīgi, kā mums starp "pastīvo" ziemeļvidzemnieku un latgali, vai latvieti un leiti.

  1.  0 0

  zhaks (41) 5 (3527)1510 7 g  

  no cuka,savejo atbalstitaja(krieva) un sakopta,skaudiga(latviesa)

  1.  0 0

  marcis-m (32) 7 (39313)31363 7 g  

  Ar izrunu, gramatiku un pasaules Rietumniecisko pasaules izpratni

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system