Labākā atbilde

  1.  2 0

  RorschachGirl 6 (8826)3418 10 g  

  A-GPS (Assisted GPS) padara visus procesus atrakus, piemeram, laiks, ko GPS pavada, lai noskaidrotu atrasanas vietu, tiek veikts dizvreiz atrak

Atbildes

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 10 g  

  Piekrītu RorschachGirl . Varu piebilst, ka ir A-GPS ierīces, kas nestrādās OFFLINE režīmā. Līdz ar ko var gadīties maksāt par interneta pieslēgumu.

  1.  0 0

  munkss (34) 8 (207615)529157 10 g  

  Vairs nav ko piebilst pēc abu teiktā - viss pareizi

Līdzīgie jautājumi

 • Ar ko aršķiras?
  grūti tā pateikt ar,ko viņi atšķiras,tas ir kaut kas tāds kas ir vīriešu prātos,instinktos:radīt savus pēcnācējus.....
  vieni atzīst tikai savējos,citi spēj saprast,ka bērns tomēr ir un paliek bērns un viņam vajag stipras rokas,lai palīdzētu izaugt
 • kāpēc nešķiras???
  Veca mīla nerūs, klasisks stāsts. Vienmēr jāsaprot , kas ir sieva un kas ir mīļākā un jāizvēlās viena no šīm lomām. Ja ir parakstījusies uz mīļākās lomu, tad lai spēlē to līdz galam un sievas statusu liek mierā, ja gri būt sieva, lai meklē brīvu no citām attiecībām vīrieti ,un nejauc prātu sev un citiem. Tā ir, kad nesaprot, kur divi, tur trešais lieks!
 • Ar ko atšķiras?
  Par ofisu var nosaukt telpu kur sabāzti 50 galdi ar 50 brokeriem,
  a kabinets ir tas kur sēž brokeru boss =)))
 • Ar ko ķīnieši atšķiras no japāņiem?
  valsti, tautību, valodu, steriotipiem, vēsturi, kultūru, tehnoloģisko atīstību utt. tas ka abiem ščības acis nenozīme ka viņi ir vienādi...
 • Ar ko galu galā atšķiras mērkaķis un pērtiķa?
  pērtiķi ir vnk primātu veids (nez, kā to oficiāli nosauks - lai jau biologi/zoologi te pasaka precīzo vārdiņu - ģints,suga,pasuga vai kārta).
  mērkaķis ir 1 no pērtiķu pasugām

  Laika gaitā mērkaķis ir bieži ticis izmantots kā sinonīms pērtiķim, un trūkst informācijas par mērkaķiem, tāpēc tādas neskaidrības.
 • Ar ko atšķiras tava bērnība, no tagadnes?
  O, ar daudz ko. Pirmkārt, jau ar to, ka bērnībā nebija nekādas atbildības. Visu dienu dari to, ko vēlies un neviens tev to nepārmetīs. Otrkārt, es dzīvoju savās mājās. Tagad daudz jādzīvojas pa Rīgu. Treškārt, nevarēju nodarboties ar seksu (tas protams interesēja, kā jau lielai daļai bērnu). Ceturtkārt, naudai nebija gandrīz nekādas vērtības, manā izpratnē. Piektkārt, tētis vēl bija dzīvs.

  Šīs ir tādas 5 top lietas, ko es tagad puspiecos rītā spēju uzskaitīt. Ir jau vēl daudz kas- savādākas izklaides, citi draugi, citas vērtības, citas intereses... Eh, kur nu visu to uzskaitīt.
 • ar ko Jūsu prāt atšķiras seks no mīlēšanās?
  milesanas tu guusti gan fizisku gan moraalu baudu , jo tas notiek ar miljoto cilveku un tu neko nenozelo nakamaja diena.. vai pat epc paris minutem.. un tu juties dauzd labak..

  sex - neteiksim ka poxuj arko , bet vnk tizla tieksme pec taa..

  uzskatu ka no plika sex gluzi liela jeega nav, principaa to daudzi dara lai pec tam palielitos ar savu sasneigumu kadam, ka ir izpisis veceni pirmaja vakara un pec tam mainit visu priekstatu parejiem par vinu.. es lidzigi izdariju, un to nozeoju jau pec dazam dienam kad sapratu ka tas bij debili, un no ta man nepalika ne silts ne auksts, tikai nedaudz sabruka morale uz paris dienam.

  tagad pec sex vairs netieicos, jo darisu kko tadu tikai ar to ko milu vai iemilesu nakotne.
 • Kā tu domā ar ko sieviete atšķiras no oda?
  Sīc gar ausīm, bieži traucē kaut ko darīt, sāpīgi dzeļot... Tad jau sanāk, ka tikai ar izmēru.

  Es tikai ironizēju, dāmas. Neņemiet ļaunā, es tā nedomāju.
 • kāpēc cilvēki šķiras? Bija taču mīlestība.....
  bija iemiileshanaas, nevis miilestiiba,aizraushanaas!!!
 • ar ko atšķiras vērsis no buļļa?
  vērsim ir ragi,bet bullim metamais


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system