Labākā atbilde

  1.  3 0

  Odium77 7 (44073)3412 7 g  

  sludinājumu serveros, tur ss un zip, vai arī darba meklētāju lapās, piem, cv.lv, edarbs.lv utt.

Atbildes

  1.  1 0

  GucciR 6 (12308)4722 7 g  

  Zinu tik prakse.lv

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 7 g  

  Tak pilns visādu. Ņem Googli palīgā. Galvenos Odium jau minēja.

  1.  0 0

  ullas 6 (12128)3412 7 g  

  Man liekas,ka tai pat inbox bija

Līdzīgie jautājumi

 • Vai jums vienmēr ir pa rokai kaut kas, uz kā pierakstīt svarīgu informāciju, piem.telefona numuru, adresi u.c.?
  ir, ir!!! es jau savādāk dzīvot nevaru:) dzejas rindas paliktu nepierakstītas.. un tā viss tiek drukāts sākot no normālām lapiņām līdz pat čekiem un autobusu biļetēm:)
 • kam domāti piedāwājumu darba sludinājumi,ja tos newar sazwanīt wai arī dabūt darbu???
  lielaakoties tas vaidziigs tikai formalitaateem, lielaakai daljai uznjeemumos ljauj pakaapi pa karjeras kaamneem izdariit jau uznjeemumaa straadaajoshiem, nu ja galiigi truukst tad tikai ljauj citiem likt par sevi maniit. un ja ieliek sludinaajumu tad radinieki un pazinjas ir pirmie rindaa peec darba.
 • Cik daudz un kādu informāciju norādīt elektroniskā vēstulē, sūtot savu CV potenciālajam darba devējam?
  Galvenais nelikt savu uzvārdu, adresi, bildes. Neesot jānorāda arī vecums (cik man ir teikts),
  bet nu nezinu, vai tas tik svarīgi.
  Vēstuli noformulē tamlīdzīgi:

  Labvakar!
  Ieraudzīju Jūsu sludinājumu vietnē/avīzē/tv. Vēlos izvirzīt savu kandidatūru piedāvātajai vakancei. Pielikumā pievienoju CV.
  Ar cieņu,
  Tautu-meita
 • Tāda tipa iepazīšanās sludinājumi?!
  drosvien pa naudu meklē  
  nu bet nav jau izslēgts, ka grib vnk parunāt  
  mums tieši skolā teica, ka 20 gadiigam ar 70 gadiigu loti labi sanaak parunaat  
 • Kā domājat, ja viss ir slikti, tas ir vnk iepriekš ierakstīts tipa liktenī vai tā ir vnk nejauši apstākļu sakritība?
  tam var būt daudz un dažādi iemesli, tad ir jāanalizē, jo katrs gadījums ir individuāls. tas varbūt nelāgs zvaigžņu stāvoklis, karma, radīti nepieciešamie apstākļi lai kauko apgūtu vai saprastu, paša domas apzinātas vai automātiskas utt.
 • Kur var atrast kādu informāciju ?
 • ko jūs teiktu par šādu sludinājumu?
  He-sludiājums jau nu dikti smuks!! :)
 • Sludinājumu portāli
  nu i pietiek ar to ko zini,jo tie ir ejošākie,visvairāk apmeklēti
 • kāds ir licis sludinājumu ss?
  Jā visās sadaļās nav par velti, bet  citur var izvēlēties, par maksu vai nē.
  Kad, tu redzi, ka sākumā piedāvā par velti, tad aizpildi visu un apstiprini. Izkritīs logs, ka tev jānosūta sms, bet neuzķeries papēti labāk un sapratīsi, ka sludinājums vainu ir jau pievienots vai nospiežot vēl kaut ko tiks pievienots tik un tā.
 • vai zinat šo faktu par informāciju?
  Tagad jau tās tehnoloģijas ir tik ļoti attīstījušās ka netērē vairs jau tik daudz elektrības kā kādreiz. Ja tā skatās uz pagātni, kur lai uzglabātu pāris megabaitus vajadzēja iekārtu, kas aizņem veselu telpu plus vēl lampas, kas noteikti "rija" lelektrību. Tie mākoņ servisi arī piemeklē lētākās un izdevīgākās glabāšanas iespējas. Mūžigi jau viss neuzkrājas, man liekas vai tik googles epastā tā nebij, ka ilgi neizmantotos epastus dzēš. Daudzkur ganjau arī izmanto dažādus kopiju varinatus (backup), ja kāds lietotājs tiek dzēsts, vai pats savu kontu dzēš tas tiek ierakstīts šajā backup un savukārt tā ierīce ti intensīvi nestrādā, vai vispār tiek atslēgts, un tās iekārtas darbība uz kuras veikta kopija tiek atgriezta, kad tā ir nepieciešama. Domāju ka šīe visi brīvie terarabaiti, kas tiek piedāvāti dažādos mākoņos ir ar kādu viltību apakšā. Varbūt tiek vākta informācija, kas ir ļoti svarīga, lai pagatavotu viszinošu mākslīgo intelektu. Industijā ganjau viss izskatās pavisam citādāk. Vēl pastāv iespēja, ka liela apjoma mākoņi tiek doti, bet tas, kas tiek iztērēts tajos kilowatos tiek atpelnīts ar tā paša mākoņa mājas lapā izvietotiem baneriem uznirstošiem logiem un papildus ektrām, kādām online aplikācijām kas palīdz gūt jaunas iespējas mākonī, varbūt kas ļauj sasaistīt vairākus mākoņus kopā. Ja paskatās uz android aplikācijām, jā daudzs ir bez maksas bet pilnas ar eklāmām, tas pats arī ubuntu itkā par velti operētājsistēma, bet noklusēti ir spams ar amazoni un klāt vēl nāk dažādi maksas paklapojumi, kas palīdz pilnvērtīgāk pārvaldīt ubuntu sistēmas. Un ja paskatamies vēl uz šādu ubuntu, tad ļoti liela peļņa sanāk, lai to uzturētu zinoši speciālisti, lai apmācītu uzņēmuma kolektīvu apieties ar brīvo programmu. Iznāk ka dažādi pakalpojumi, tāpat makoņi ir tāds mazs bezmaksas kodoliņš, kura fantastiskākai izmantošanai ir jāmaksā nauda, te lai reklāmas atslēgtu, te lai kāda jaunas iespējas iegūtu, varbūt lai iegūtu plašu uzņēmuma mākoņtīklu vai ko tādu. nu jā.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system