Labākā atbilde

  1.  1 0

  Rigas puika (29) 6 (13190)52173 7 g  

  Pašlaik , laikam, lidos Orta mākonī (hipotētisks objekts ārpus Saules sistemas), tātad jau  1 ly (gaismas gadu) ir aizlidojusi (Attālums no Saules līdz Orta makonim), nu redz cik tie kosma plašumu MILZONĪGI Principā -cik lidos pats gribētu zināt - nu vai 50 vai 100 vai vairāk gadu, lai gan  nu uz kāda pamata?
  Jāpiekrīt jau willix teiktajam - nu tur taču tie asteroīdi, komētas, un nu baidos, ka agri vai vēlu varēs uzskriet virsū, sasisties, nu tā, tad vēl vismaz pēc 35 gadiem (??) , redzēs

Atbildes

  1.  2 0

  plkst_23-58 (29) 5 (4509)158 7 g  

  Uzzinās kāda tā vide ir tur, ārpus saules sistēmas robežām. Ar laiku varbūt ieies kādas citas zvaigznes ''teritorijā''.
  Runā, ka enerģija tajai zondei vēl kādam laiciņam pietikšot, tik es nezinu kā tur īsti sanāk, vai pēc enerģijas beigšanās tā beigs sūtīt uz zemi informāciju un apstāsies savā kustībā vai tomēr turpinās kustību, jo kā zinām visumam nav formas un virzienu un katra kustība jebkurā virzienā kosmusā ir uzskatāma par krišanu. Respektīvi vajadzētu būt tā, ka zondei vajadzētu turpināt krist/lidot tajā pašā virzienā kurā tā jau kustas līdz brīdim, kad tā pret kaut ko nopietnu izšķīdīs.

  1.  1 0

  willx (56) 6 (17301)3715 7 g  

  nav teikts, ka tā zone no saules sist. tiks laukā?! iespējams atsitīsies pret čaulu un sabirs drumstalās. dzīvosim redzēsims.

  1.  1 0

  weronika800 6 (18518)3512 7 g  

  lidos mūžīgi,kamēr nodils

  1.  0 0

  SensLietotajs 6 (10100)4722 7 g  

  Citplanētiešus, kas uzzinās par mūsu rases eksistenci, tad viņi atnāks iznīcinās zemi, pataisīs daļu par vergiem, apzags mūsu resursus. Kā saka sev sūdus sataisīs. A varbūt cer ka citplanētieši mūs izvilks arā no mūsu pašu saradītājiem sūdiem.

Līdzīgie jautājumi

 • Uz kuru no saules sistēmas tu gribētu aizlidot ceļojumā?
  Pagaidīšu Nibiru. :)
  Uz Jupiteru, Saturnu, Urānu un Neptūnu nolaisties nav īsti reāli, jo to blīvums ir pārāk mazs, intereses pēc pačolēt var, mēģināt cauri izlaist. Paliek Marss, Venēra un Merkurs. Vienalga, kur lētākas biļetes, cikos atiet ekspresis!?
 • Atradīs, neatradīs?
 • Jūs meklējat sev vietu dzīvē, vai jau atradāt?
  vietu nee, bet meerkjus gan.. :o man nav ne mazaakaas nojausmas dziivee ko es veelos panaakt, kas ir tas ko es gribu dariit... :o
 • Vai Jūs bērnībā stiepāt mājās visādus niekus, ko atradāt ārā?
  akmentiņus,gliemežus vaboles,dēļus no kuriem taisīju mīļajam lāčukam gultu un vēl visu ko.
 • Vai IRC.lv atradāt sev jaunus draugus?
  jaa, vairaakus:)
  sarakstoties,apmainoties domaam..peectam satiekot dziivee:)
  un secinaaju,ka visi ir tikpat feini cilveecinji, kaa te IRCaa:)
 • atradās vēl divi uzdevumi:D:D palīdzēsiet?
  1majam ir 4h
  otrajam 4h un 140km.. pec idejas
 • Vai bērnībā rakņājāties pa vecāku mantām? Varbūt atradāt kaut ko tādu, ko jums nevajadzēja redzēt?
  Kā jau mazai, man ļoti patika vandīties.
  Biju atradusi video kasetes ar erotiska rakstura filmām, kuras, protams, vajadzēja arī ievērtēt.
  Vēl kārtis ar kailām sievietēm, tās iznesu parādīt draugiem un pie reizes arī uzspēlējām. Visi jau bija starā.
  Tad prezervatīvu, bet tas vairāk bija tāds kā suvenīrs. Tētis no kaut kurienes bija atvedis. Izmērs XXL, diametrā varētu būt kādi 10cm. Bet to vēl šad tad kādam parādu

  Lielākais trieciens man kā bērnam bija tas, ka atradu Salatētim sūtītās vēstules.   Biju šausmīgi vīlusies, jo mamma vienmēr teica, lai pieknaģēju vēstuli pie veļas striķa, zīlītes aiznesīšot. Te nu bija - zīlītes.

  Vairāk nekas tāds nenāk prātā.
 • Vai taisnība - aizejot pie ārstiem atradīsies 100 un viena kaite?
  Ne vienmēr. Bieži arī neko neatrod. Taču reizēm nu tā var gadīties, ka organisms taisa brīnumu lietas, taču tas ir tā pielāgijies, ka cilvēks to nemaz ilgi jo ilgi nejūt. Nu tā kā ar audzejiem, piemēram.. Kāpēc tur ir tik augsta mirstība? Nu pareizi, tāpēc, ka visbiežāk tos atklāj vēlīni, jo sākumā tie slēpjas un klusē kā partizāni. Biež vien jau cilēkam, ja izmaiņas organismā notiekļoti lēni, vliekas, ka tas arī ir normāli. Pieaugušam cilvēkam ar laiku jānomaina apavi uz lielākiem, sāk spiest gredzeni, izmainās balss tembrs, sejas forma izmainās uz rupjākiem vaibstiem...  Un tad sākas kādas citas problēmas- piemēram ar sirdi vai cukura diabēts un gudrs ārsts uzdodot  pareizos jautājumus un nosakot pareizos hormonus, atklāj, ka cilvekam ir akromegālija, kas pie visa ir vainīga. Tā nu ir. Jā, jāpiekrīt predator1989 - nebūtu tik daudz jaunu izmeklēšanas metožu, daudz ko arī neatklātu. Dzīvotu mēs kā viduslaikos kur vidējais dzīvildzes vecums bija kādi 30 gadi =].
 • Vai jūs zinat kas par slavenu grupu atradīsies 11 februārī(arena riga)???
  korn ---- nu ko visi saturaas :))
 • Ja uz ceļa atradīsi normālu mobilo-meklēsi pēc tel.grāmatiņas īpašnieku vai pievāksi sev telefonu?
  Ir 3 varianti:
  1. situācija... meklēju īpašnieku. Viņš atbrauc pakaļ savam teleponam un piemaksā man par to ka es godīgā pilsone atdodu viņa mantību. :) (pieņemot, ka tas phone ir ĻOTI normāls un TIK normāls pieder kādam ĻOTI turīgam). :)

  2. situācija...meklēju īpašnieku.. viņs atbrauc pakaļ savam teleponas un burtiski uzbrūk man ar apvainojumiem, ka es pati esmu viņam to no kabatas izvilkusi un sauc mentus laukā. Es iemetu viņam sejā mobilo un ''nemu kājas pār pleciem. :)

  3. situācija... ņemu mobilo, eju mājās..pin kodu un drošības kodu nesinu, izslēgt negribās, tāpēc tas zvana visu nakti un neļauj man gulēt.. Nikna pamostos un metu to pret sienu. :):D


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system