Labākā atbilde

  1.  4 0

  likky666 7 (27714)3816 8 g  

  Farmakoloģijas lekcijās kā vienīgo zālītes mīnusu minēja atmiņas traucējumus un var būt arī kādus kognitīvos traucējumus (bremzēta uztvere). [ja to lieto pastāvīgi]

  Ja reizi divos mēnešos, tad nemaz tik ļoti nebūtu jāuztraucas.

  Protams, runa ir par kvalitatīviem produktiem, kuriem neliek klāt ķimikālijas. Dažreiz tie dīleri mēdz likt klāt ķīmiskās vielas, kas pastiprina efektu (tā man brālis stāstīja), līdz ar to, ja tur ir ķīmija, tad var pieaugt audzēju risks.

  Pati par sevi zālīte pat ir diezgan laba. Mūsu cienījamie farmakologi (starptautiski pazīstami ļaudis) to pat atzina un šķendējās, ka visādu narkomānu dēļ tagad ir aizliegts diezgan labs terapeitisks līdzeklis.

  Es, personīgi, gan izvairītos no tādas apreibināšanās.

Atbildes

  1.  0 0

  mufina 1 (164)2 8 g  

  Ja pīpēsi pa retam, tad var teikt nekaitīga. bet ja lietosi bieži tad kā jau ar visu ko lieto par daudz! (dārzeņus, kolu utt)

  1.  0 0

  Ramona (29) 6 (12304)42864 8 g  

  Ja lieto bieži (vairāk kā reizi nedēļā), tad parādās atmiņas traucējumi, lēnāka domāšana, pats par sevi cilvēks tāds bremzēts paliek, sliktāk uztver, ko viņam saka.
  Ja ne pārāk bieži, tad nekas traks nav. Trakoti gribas smieties, reizēm raudāt, kad "efekts" izgājis, gribas nenormāli ēst un dzert ūdeni.

  1.  0 0

  Odium77 7 (43701)3412 8 g  

  nekas traks nav ka reizi divos mēnešos, traks ir tas ka viņam ir ļoti pozitīva attieksme pret to, kas var draudēt ar pāriešanu uz biežāku lietošanu, un vēl tas ka mēģināja tevi pierunāt.

  1.  0 0

  weronika800 6 (18518)3511 8 g  

  tā jau saka,ka nekas kaitīgs tur neesot,citur pat esot atļauta,bet gan jau rodas atkarība un pēc tan vēl visādas problēmas,nekā laba jau tur nav,bet precīzi nezinu,nelietoju

  1.  0 0

  Hamada (30) 5 (3513)159 8 g  

  tev butu jasak uztraukties ja tas notiktu katru nedelas nogali. ja 1x divos menesos, tas ok.
  pilns internets tacu ar info par zaliiti. un labaak zaliiti neka alkaholu, vismaz ta runa tauta!

  1.  0 0

  muskulis5 (23) 2 (362)24 8 g  

  PLaušas pizģets atkarība tjurpat blakām un dzīve vienos priekos

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81052)4617 8 g  

  Paldies, man dzive jautra arī bez visadiem papildmēsliem. Es tak nav govs.    Kaltēta zāle ir siens, pilsētniek, ja kas!  Vari nosaukt siena veidus - timotiņsiens, āboliņsiens, skābsiens, pi    ...
  Trauksmainās jaunības dienā  kadā saulainā Āzijas zemē ar draudzīgu, brālīgu tautu sapazīstoties, bija iespēja nomēģināt to kaņepsienu. Vairākas reizes stiepa - no sākuma vietējo, pēc tam "afganku", bezjēgā. Noteica, ka starp jums , baltiešiem, ir tādi, kurs "neņem". Fuflo un ākstīšanās. Kā vienai muļķu dalai pat internetu nevar radīt, tā ar tām kaņepēm - ooo āāā , pēc pusgada jau uzrāpies uz tabletkām un uzsēdies uz šprices. Tfu, sūda gabali.
  Likky - piekrītu, medicīniskos nolūkos - tas ir savadāk, pats esmu runājis ar profesionāliem mediķiem, tā ir, kā saki, bet iet runa par sabiedrību, pa ielām klenderējošo "lielgabalgaļu". Štrunts ar viņiem, bet viņi taču mazajiem rāda piemēru, pāriet uz citām drazām, sāk slepkavot un laupīt, jo dozas ir dārgas.

  1.  0 0

  evil-devil (31) 6 (8933)2412 8 g  

  1.  0 0

  the_crow (33) 6 (9031)3516 8 g  

  attiista filazofisko domaasanu, attiista smaidu...liek druumo pasauli redzeet spilgtaakaa gaisminjaa...manupraat neko sliktu iznjemot naudas teereesanu es neredzu..

Līdzīgie jautājumi

 • Vai internetā ir un kāda adrese,kurā plaši aprakstīts par ļaundabīgajiem vēžiem, citu cilvēku pieredzi, ārstēšanos utml?
  interneta ir viss.. jautajumam vajadzeja but bik savadakam.. vai lv vai ru vai kada cita valoda tas ir.. ir tik rakt vajag. pa lv nezinu.. angliski tiesam ir.. krieviski ari varetu but
  adresi tiesam nepateiksu bet ir
 • Lieto last.fm?
  a kas tur????par gribu.lv labāk????
 • Kādu šampūnu lieto Tu
 • Tu lieto www vai dur pa tiešo?
  Laikam īsti neiebraucu.. tas ir kā? Kad raksta adrešjoslā!? Vispār neatceros, kad pēdējo reizi ko esmu tur rakstījis .. izmantoju  "address bar" un "speed dial" , Googles rezultātos - pa tiešo vai "saglabāta kopija"  - atkarībā no vajadzības.
 • Vai ir kāds vārds, kuru lieto tikai Tu?
  "Šņaka" un "bobis" daudzi nelieto, vismaz sen neesmu dzirdējusi. Lietoju ar brāli un māsīcu. Ar šņaku var apzīmēt jebko, bet pārsvarā to lietoju: "Nu, šņaka, tāds!", kas īsti neko nenozīmē, vnk šņaka. Par bobi arī visus tūtiņus saucu :)
 • Kāds lieto acu lēcas?
  bieži jāpilina pilieni lai nebūtu sausuma un berzes sajūtas,mazāk mirkšķināsi ačteles,bet tā vispār nejūt viņas  
 • Kas jālieto...?
  Opā, par šito es zinu daudz -))
  Nekas tev napalīdzēs aizmirsties, it īpasi LSD. Ne velti tā ir nummur viens aizliegta viela =D
  Iedarbības laikā tev nav nekādas saprašanas, prāts ātrodas tuvu ārprātam, viena neliela novirze vai nepatīkama doma un tu nojūgsies -)) A ja ēdīsi LSD depresijas stāvoklī paliksi deģenerāts uz visu dzīvi -))

  Vari pamēģināt amfetamīnu vai metamfetamīnu, bet arī tas daudz nedos =D
  Sabegisi sev sirdi, počkas, asinsvadus un zobus, tikai aizmirsties nesanāks.

  Labāk dzer un kurī zāli, tas laikam ir vieglākai un patīkamākais variants.
  Un ar mazākiem "bojājumiem".
 • Ko nozīmē YL un kur to lieto?
  YOURLGHEY
 • Vai pārmērīga H2O lietošana var kaitēt?
  Pārmērīga ūdens lietošana rada galvassāpes, pārslodzi nierēm.... No rīta pamostoties ir liela iespēja tūskas dēļ neredzēt savas acu spraugas... tūska rada pastiprinātu slodzi sirdij, tāpēc ir iespēja piedzīvot aritmiju u.tml.

  Un biežā skraidīšana uz tualeti būtu mazākā bēda
 • Kāds ir Tavs pēdējā laika top vārds, ko lieto dusmu brīžos?
  Zvizģec!!


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system