Atbildes

  1.  0 0

  gabriell (30) 4 (1973)37 9 g  

  Kad biju jaunaaks neviens nesaprata kapeec es vienmeer seezzu pie spogulja.Galvenais neko daudz nedariiju bet vienkaarssi seedeeju=)

  1.  0 0

  Calypso (32) 2 (463)15 9 g  

  Kas dabisks, tas dabisks... Spogulis ar mēru, nav jau jākļūst par sava izskata lološanas fanātiķi, kas par daudz, tas par skādi..

  1.  0 0

  seerskaabe 6 (17700)4413 9 g  

  skatos diezgan biezhi...iiipashi jau pavasariii...man patiiik,lai gan dazhreiz no riitiem tas atspulgs itin nemaz nav iepriecinoshs...

  1.  0 0

  Skydlakam 6 (10927)3539 9 g  

  neesmu skaitijusi,bet reizes 10 varbut sanak diena.

  1.  0 0

  TV_pele (30) 4 (1581)311 9 g  

  ja skaita arī skatlogus un visas iespējamās spīdīgās virsmas, tad daudz!!

  1.  0 0

  agapimuu 6 (18082)3937 9 g  

  laikam jau loti biezi...

  1.  0 0

  kasiere2 4 (1792)136 9 g  

  vismaz 10 reizes diena.

  1.  0 0

  minka21 (29) 3 (764)25 9 g  

  nu diezgan biezi sanaak, jo tomeer meitenei jaaizskataas skaisti

  1.  0 0

  lietotaajvaards 5 (4221)127 9 g  

  1-3 reizes dienā.Mēgjinu atradināties.jo senāk bij atkarība no spoguļiem.Tad gan skatījos daudz biežāk.mhm. ;D

Līdzīgie jautājumi

 • Kas zin kas būtu ja skenerī ieliktu spoguli....?
  Balta lapa?
 • Kapēc spoguli nevar likt uz sienas pretīm logam?
  Lai Tu neredzētu, ka Tevi izseko Džeimss Bonds! :) Jo tad zūd misijas slepenums un Aģents007 iekrīt dziļā depresijā. Sāk dzert! :D
  It kā jau nav īsti labi -ja vakarā, kad ārā tumšs, ir oki. Bet pa dienu, gaisma, kas nāk no aizmugures, sevi pētošos subjektu padara pašam sliktāk saskatāmu. Cik palobīju tīmekli, interjeristi/dizaineri stāsta  Odium minētās enerģētiskās lietas. Plūsmas čakarē, negatīvs iespaids, virpuļus taisa vai tjipa atstaro un neļauj enerģijām ieplūst.
  Nebiju tam pievērsis uzmanību, bet manējais stāv pareizi, nav pretī. Ne pret logu, ne pret durvīm, ne arī pret istabas centru. Laikam iepriekšējā dzīvē biju kitajoza vktml.. :D
 • jautājums, satiksmes dalībniekiem(velosipēdistiem), vai Jūsu velosipēds ir aprīkots kaut ar vienu spoguli?
  Drošības labad? Ņirgājies? Tu no velosatiksmes laikam nebumbum. Kad man bija ritenim (bmx) dugas/pegas, kam izliekums ir mazāks kā spogulim, kad trolejbuss aiz viņām aizķēra paliku bez priekšējā rata un pats šļūcu pa asfaltu.

  Nevar uzstādīt to, kas varētu apdraudēt tavu dzīvību.

  Labāk uzliec ķiveri, kas ir obligāta velosipēdista prasība (sods 5-20Ls)
 • cik ļoti Tu mīli sewi???
 • vai esi lepns ar sewi?
  protams ka esmu :D
 • tu sewi mili?
  cienu pats sevi!:)
 • sewi pieskaiti pie ...???
 • kaa padariit sewi par skaistu?
  Ja sieviete vēlas būt skaista, viņai vienspirms ir jāiemīl pašai sevi.
  Interesanti, kas sievieti izdaiļo visvairāk? Jāpiebilst, ka te nav runa par dārgu kosmētiku vai bižutēriju.

  1. Mirdzošas acis. Nav runa par spīdošu kosmētiku, kura uzsmērēta uz acīm, bet gan par prieka mirdzumu acīs.
  2. Kopta, gluda āda, kuru var salīdzināt ar zīdu. Daudzi vīrieši atzīst, ka brīdis, kad mīkstas sievietes rokas glāsta viņa seju, matus, muguru, utt., ir viens no patīkamākajiem.
  3. Viegla, lidojoša gaita. Sievieti, kurai raksturīga viegla gaita var salīdzināt ar putnu. Liekas, ka pēdas nepieskaras zemei, ka sieviete lido. Diemžēl nav iespējams šādu gaitu panākt, ja kājās ir kurpes uz mežonīgi augsta, plakana papēža, kuras nesaprotamu iemeslu dēļ daudzi uzskata par modernām.
  4. Kopts apģērbs. Apģērbam nav jābūt jaunam un dārgam, lai sieviete tajā izskatītos jauki. Tam ir jābūt tīram, sakoptam un protams jāpiestāv konkrētās sievietes figūrai.
  Lai sieviete būtu skaista, viņai nav jākopē kāds konkrēts skaistuma etalons. Viņai ir jāmāk sevi novērtēt un iemīlēt, tad arī citi spēs saskatīt viņas skaistumu.
 • Ar kādu dzīwnieku Tu sewi raxturotu?
  Laikam ar žurku - uzmanīga, labi attiistītu dzirdi (par cik man redze pasliktināta, esmu labi attīstijusi dzirdi), draudzīga, uzticīga tikai vienam. (salīdzināju pēs savas žurciņas raxtura īpašībām)
 • špikojot war attaisnot sewi???
  Špikeri man bijuši visās jomās laikam.. Tik visur neizmantoju.. Citreiz labāk neriskēt.. Piemēram, man bija gadījums 12.klases centralizētajā eksāmenā. Biju uztaisījusi špikeri, bet tur vietas pēc kodiem sadala..Mani nosēdināja pašā priekšējā solā. Priekšāman bija eksāmena vadītāja, skolotāja no citas skolas un pārstāve no ISEC, kura mūs bija apciemojusi.. Es, loģiski, to špikeri iemetu kurpē, zinot, ka izmantot labāk nevajadzētu mēģināt..
  Metodes.. Špikeri ir sarakstīti sīkā rokrakstā uz garas strēmeles.. To strēmeli ar rakstu uz āru saritina rullītī no abiem galiem, tad to rullīti var ritināt no viena gala uz otru.. Tas rullītis izskatās tā, kā parasti filmās ir tie karaļnamu ziņojumi.. Apmēram tādi.. Ērti un parocīgi..


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Ramblers Top100 Top.LV PULS.LV Professional rating system