Labākā atbilde
-
2 0
DrDestroy 7 (81057)4853 14 g
Jā, jo mūsu miestā savs urbums,.Ūdens vienkārši burvīgs- nenodzerties! Netālajā pilsētā smird pēc kanalizācijas (īstenots Eiroprojekts ) Tāpēc tur pārsvarā dzer šņabi.

Atbildes
-
1 0
madeira93 6 (13106)2627 14 g
protams..
mums maajas ir arii filtreetais uudens caur filtru bet nav ja godiigi negarsho tas taada diivaina piegarsha..
visu laiku esmu dzeerusi taadu uudeni un kaa redzi ar mani viss ir kaartiibaa liidz shai dienai
domaaju ka tur nekaa slikta nav.. tikai miits.
-

-
1 0
Odium77 7 (43719)3419 14 g
bez apstrādes tāpat nav ieteicams. es cenšos pieturēties vismaz pie filtrēta, ja ne vārīta.

-
1 0
weronika800 6 (18518)3527 14 g
man nebūs varianta,ūdens ir,krāna nav
bet ja gribētu dzert,tad dzertu arī no krāna
un pie visa jau cilvēks pierod
-
1 0
dzhonsons (35) 6 (5248)226 14 g
Jā, nešķiroju. Ja gribu dzert, tad dzeru.
Edit:
No krāna ir gardāks kā pudelēs :D
-
1 0
iDcore 6 (5932)3329 14 g
Drošs ir tik, kāda ražotājs viņš ir.. Protams, ka lietoju, jo k-kur jau dzīvoklī ūdens jāņem.. Šķidrumu parasti uzņemu ar ūdeni, kas nāk no dzīvokļa krāna..

-
1 0
seville 7 (25365)3313 14 g
var dzert arī krāna ūdeni, labs ir.
bet dzeršanai pārsvarā avota ūdeni lietoju, netālu un tā.
-
1 0
willx (61) 6 (17306)3730 14 g
krāna ūdeni dzeršanai lietot izvairos pārsvarā iztieku ar avota ūdeni.

-
1 0
Ciepanick (46) 6 (14054)3542 14 g
dzeru krāna ūdeni.Pat pie kafijas to leju klāt,lai kafija vēsākā būtu.Pierasts.

