Labākā atbilde

  1.  1 0

  Banis 7 (23379)42062 10 g  

  katrā ziņā mīnusi ir!!!! :D

Atbildes

  1.  0 0

  Gusiz 6 (7513)226 10 g  

  ja reiz vasaras laikā tur nu jau ledus vairs nav, tad pieņemu, ka plusos.. ;/

  1.  0 0

  meicha (29) 6 (7638)3516 10 g  

  Ne mazak kā - 80 :D

  1.  0 0

  vijeens 6 (13889)3313 10 g  

  Vai Ziemeļpolā ir vasara......tādi paši grādi...

Līdzīgie jautājumi

 • Pīrsingu mēlē labāk ir durt ziemā vai vasarā?
  a nebij labaak rudenii? es nez, vot meenes faazes gan ietekmee, pie vienas dziis aatraak.
 • Vai vasarā pumpas/pinnes metas mazāk kā ziemā ?
  vairāk seksa mazāk pumpu
 • Kāpēc pie +10 grādiem ziemā velk jaku, bet vasarā džemperi?
  mitruma % cits,līdz ar to vot tāds jautājums
 • Kādas kafejnīcas, klubus, atpūtas vietas apmeklējat vasarā/ziemā??
  Visbiezhaak eju uz Orange baaru, tad uz Kubu ar reizeem. Agraak Casablanaka un Pulkvedi...Kafejniicas... hmmm...reti taadas apmekleeju... teejasnaminjsh ar reizeem patiik. Kaut gan teeju praktiski nedzeru. taa vasaraa alusdaarzi. Man alus garsho..
 • Bet ja godīgi,ko viņi tur augšā ziemeļos meklē? (iekšā)
  To pilnībā pat bez vārdiem Tu saprastu, ja padzīvotu kādu mēnesīti pie viņiem jurtā.  
  Tikpat labi kaut kādi havajieši vai arābieši var pabrīnīties par mums , ko mēs te sēžam drēgnumā un dubļos un banāns mutē nekrīt.  
  Ģenētika/"asinsbalss", gaiss, enerģijas, senču tradīcijas... viņi tur ir harmonijā ar Dabu, viņu tur visu zin un jūt...
  Nu un tagad iedomājies, ko tāds jakutiņš darītu pie mums, mūsu drēgnumā, baciļos... tak sapūtu tas Cilvēkbērns gan fiziski, gan morāli.  
  ..jā, kādam jau izdodas iedzīvoties, kāpēc gan ne!?  - vienam no tūkstoša, kā piemēram, izdodas arī latviešgabalam - mūsu tautieši tīri omulīgi zviln palmu ēnā dotajā brīdī un sūc kokteilīti. O!    Nu jā, bet nu  - par laimi vai diemžēl ne visām nācijām ir tādas adoptācijas spējas.  
 • Kur meklēt Ziemeļmeitu?
  moš pamēģini nevis Ziemeļos, bet Dienvidos?
  neviens Ziemeļos viņu vēl nav atradis, tātad jāmēģina pretējā pusē. nu un ja nav tur, tad jau vēl paliek Austrumi un Rietumi
 • Kas īsti notiek Ziemeļkorejā?
  Bijis? Protams, ka nē Kur ta mani, kapitalistisko eiropieti, tur laistu, un arī finanses neļauj. Vispār tā ir viena riktīga totalitārisma valsts - ja gribi redzēt Staļina režīmu tad nav labāka piemēra,(tikai ar to vien, ka tur it kā jau nav represiju un citas tautas ar nerepresē). Šito tavu video noskatoties, man prātā ienāca '08 gada filma 10 000 B.C. tas moments, kad verdzinātā tauta pielūdza savu ''dievu'' - pēdējo atlantu pēcteci, zilacainu garu augumā vīru, kurš vienos plīvuros bija, jo savu ''dievišķību'' no mirstīgajiem slēpa. Te tik (IN MEMORIUM) Kim Ir Čena kungam tā pietrūkst, skat, tauta jau ''dievu'' vaigā nedrīkst skatīt, jo apžilbinās un pīšļos tā kritīs...
  Jā, vispār interesanta tā tauta, tur netu lieto (melošu, īsti neatceros ciparu) ap 635 cilvēkiem tikai
  Tur bērniem liek skolās godāt ''mūža prezidentu'' Kim Ir Sena kungu, un Kim Ir Čena ''jaunskungu'' arī to uzspiež kā dogmu - dodot tiem katru dienu zvērestus un uzticību, un tauta, kas dzīvo tādā sulā nezinot nekā cita,(pie tam - cilvēku jau nu ļoti viegli ''apstrādāt'', ''iezombēt'') arī tā pieņem visu, kā tas ir, daudz rūdītāk un vienkāršāk, jo citas alternatīvas praktiski nav. Arī reliģija ir tā teikt, ļoti interesanta, es maz nezin vai tur ir kāda kristiešu vai musulmaņu baznīcas/mošejas, budistu tempļi - režīms jau neatbalsta.
  Par karu runājot, nē diez vai šie spētu nu tādā mērogā izraisīt (kaut gan komunisma valstis jau ir tādas ''padullas), jā, tevi gribu mierināt - ASV un Krievijai vispār tagadiņ ir tik daudz ieroču,kopā ņemot, ka tā varētu mūsu planētu uzspridzināt 24 reizes!!! Nu tā lūk.
 • Kādas bija Ziemeļu kara sekas un cēloņi.
  Cēloņu bija daudz. 17.gs. izveidojaas pret Zviedriju vērsta savienība, ko veidoja Krievija, Žecpospoļita un Daanija. un tad nu katrai no tām valstīm bija savi iemesli, kāpēc tās vēlējās sakaut Zviedriju un iegūt tai piederošās teritorijas, tai skaitā arī mūs. Sekas vairs neatceros, nekādas īpašās izmaiņas, manuprāt, neradās. Bet kaut kur internetā jābūt sīkākai informācija, kas tur īsti notikās. Neesmu speciāliste vēstures lietās, toreiz vēl manis nebija :)
 • Kur Ziemeļu rajonā var uztaisīt pasi?:)
  Ziemeļu rajona Pilsonības Imigrācijas pārvaldē(prec. www.Google.lv)...tkai atceries, ka jaunajai pasei ir iestrādāds ne tikai tavi dati čipā, bet tur tagad būs arī GPS uztvērējs, pēc kura noteiks tavu atrašanās vietu, ja meklēs un pase tev būs klāt...
 • Kāpēc tur Ziemeļkorejā ir pie varas tas pončiks, kura smadzeņu toč nav?
  Pončiks tikai turpina sava tēva iesākto. Tāda ir valsts varas nostāja pret pārējo pasauli. Tāda politika nerodas vienā dienā vai caur vienu paaudzi, tāda ir Z-korejas nostāja jau gadiem ilgi un neko tur nepadarīsi. Pat valsts varas gāšana tur neko nelīdzēs, jo tie cilvēki ir nozombēti un tic, ka D-Koreja un ASV ir valsts lielākie ienaidnieki, kuri jāiznīcina. Tā ir kā slimība, no kuras izārstēties tauta varētu tikai pēc vairākām paaudzēm.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system