Labākā atbilde

  1.  2 0

  Aleksandrs.vs 1 (129)1 3 g  

  Jūs nodzīvosiet pietiekami ilgi, lai attīstīt cingu, skorbutu, bet droši vien ne ilgāk par to...

  Ne vairāk kā pāris mēnešus, droši vien. Līdz smagāka ietekmē no skorbuta [izriet no C vitamīna deficīta] un olbaltumvielu deficīta dos par sevi ziņu. Ja saglabāt stingru alus diētu - un vispār nedzert ūdens - cilvēks ies bojā no dehidratācijas dažu dienu vai nedēļu laikā, atkarībā no alus stipruma un izdzertā alus daudzuma. Protams, alus sastāvā ir daudz ūdens, bet arī ir spirts un alkohola lietošana slikti ietekmē uz organisma hidratāciju.

Atbildes

  1.  0 0

  likky666 7 (28287)3816 3 g  

  Te jau atkarīgs arī no tā cik daudz tiek izdzerts. Cik tur cilvēks bez pārtikas varēja izvilkt? 40 dienas? Oh, bet ja ūdens vietā lieto alu, tad gan jau ka mazāk. Un te jau Aleksandrs.vs iemeslu minēja- dehidratācija. Tā nu tas ir. Alkohols to tikai pastiprina. Turklāt, pastāvīgi tiek bojātas arī aknas un smadzenes... Medicīnā visādi brīnumi notiek, tapēc es pat nemēģināšu minēt dienu skaitu, bet vidēji tas varētu but mazāk kā 40 dienas.

  1.  0 0

  predator1989 7 (23246)4729 3 g  

  alus nav tas pats kas ūdens.
  šķidrs viņš ir, bet sastāvs ir jau savādāks.
  cik ilgi var dzīvot tikai no aliem, nu grūti spriest,man jau te apkārt ir tādi purni,kas tik lok tos 2litrīgos ja, bet nu iespējams,ka ēd ar kaut ko vēl pa virsu un padzer.takā grūti spriest kas un kā ir.
  bet ilgu laiku es nedotu normāli izdzīvošanai, jo tam vnk rastos sekas.
  dzerot tikai alu,tu jau kaut ko citu sačakarētu,ko būtu grūtāk izārstēt nekā nedzert to alu.

  1.  0 0

  Rigas puika (27) 6 (13485)51034 3 g  

  Man liekās par tām 40 dienām vidusmēra cilvēks neizvilktu ne tik. Augstākais ap nedēļām 2-vām pamatīgā bezspēkā un nomocīts.

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system