Labākā atbilde

  1.  0 0

  munkss (35) 8 (207596)533175 12 g  

  Uz 10, ja vien neesi dzēris un tevi pielaiz eksāmeniem
  Ja esi labi mācījusies visu gadu, tad jau nav problēmas arī pēc tusiņa kārtot ekšus

Atbildes

  1.  0 0

  Generaalis 4 (1713)29 12 g  

  Atkarīgs no tā, cik ir izdzerts, sašņaukts un izpīpēts, kā arī svarīgs faktors tomēr ir tas, kas Tev smadzenēs iesēdies no eksāmena tēmām... Man kārtīga atpūta parasti netraucē to apvienot ar studijām ^_^

  1.  0 0

  Lainy (35) 6 (18238)3516 12 g  

  Patiesībā baigi labi, jo nav samaisīts prāts iepriekšējā vakarā cenšoties visu ieborēt.

  1.  0 0

  raikina31 (44) 6 (9982)2617 12 g  

  to pateiks atzīme
  bet jautājums vai un cik mācījies pirms tam

  1.  0 0

  Dwinite 7 (32063)41541 12 g  

  Nu nezinu, atkarīgs no tā, cik labi vispār pārzin priekšmetu kurā ir priekšmets, ja to lietu nerubī, tad vari iet no tusiņa, no skolas trepēm vai baznīcas, nemaina neko! :)

  1.  0 0

  houseworx (32) 6 (19904)3629 12 g  

  kad bus zinami eksamenu limenji tad pateikshu, man dazhi pazinjas atnaca veel neizgulejushies :LD:D:

  1.  0 0

  the-one (31) 6 (12402)2523 12 g  

  Eksāmena svarīgumu apzināsies vai nu aiznākamajā dienā vai tad, kad dabūsi atestātu. Un tad būs mati stāvus, cik "labi" uzrakstīts

  Nav tas labākais variants. 9.klasē vēl jā, bet 12. labāk nemēģināt, ja kaut nedaudz rūp sava nākotne. protams, ja tas eksāmens tev ir vajadzīgs utt, bet cik zinu, vēsturi šodien likt izvēlējās tie, kam viņa ir patiešām vajadzīga tālāk :) ja skola uzliek kā obligāto, tā cita lieta

  1.  0 0

  Kindra 6 (15918)228 12 g  

  Nju es, kad uz devītās klases angļu val. exi laidu biju pa taisno no pārtija un uzrakstīju uz 7. :D

Līdzīgie jautājumi

 • Kaadu speeli var uzspeeleet pieaugussie??? Tusina kura savaksies 4draugi,..
  Spēle "Modinātājs". Pieci cilvēki sarunā dienas gaitā visur iet kopā. Viens no viņem ir modinātājs, kurš jebkurā vietā pilsētā noteiktā laikā saka: "TRRR!" un neapstājas, kamēr pārējie 4 nav viņam uzsituši.


  Spēle "Mušu dambrete". Dambretes galdiņu nosmērē ar zafti un pirms spēles izliek saulītē. Protams, pie galdiņa ir pielipušs gan melnās, gan zaļās mušas. Pēc tam spēlē kā parasto dambreti.

  Spēle "Atvelc lūpu". Spēles vadītājs kādam spēlētājam aizsien acis un atvelk lūpu. Uz atvilktās lūpas citi spēles dalībnieki liek visu, kas tiem kabatās, piem., cigareti, 5 latus 20 sant., diegu spolīti, kredītkarti utt. Jāuzmin, kas uz lūpas. Ja uzmin, tad mainās.

  Spēle "Intelektuālā pankūka". Divas ģimenes cep katra savu pankūku, bet vieni runā dumības par seksu, kamēr otri risina intelektuālu diskusiju par metaforām. Visi sanāk kopā sestdienas vakarā un dod pankūkas nogaršot omei. Vai ome runās dumības, vai gudrības?

  Spēle "Es nu iešu mājā"- Viesību laikā kāds pieceļas un saka "Es nu iešu mājā", pārējie tūlīt sāk viņu lūgt palikt vēl kādu brītiņu, un viņš piekrīt. Spēle turpinās līdz tam brīdim, kamēr namatēvam un namamātei vēl ir ko ēst un dzert.

  "Pirkstiņš majiņā"- dalībnieki sadalās pa pāriem un iet tumšā istabā. Viens dalībnieks iebāž kaut kur pirkstu, degunu vai ko citu un saka- pirkstiņš mājiņā! Bet otrs mēgjina uzminēt, kur un kas ir iebāzts. Pēc tam mainās.

  Spēle "Klidzinam". Seši dalībnieki sadodas rokās un aplī, un mēgjina uz "trīs, četri!" sākt iet, vai nu uz priekšu, vai nu atpakaļ. Spēle ir uzvarēta, ja visi dalībnieki izdomā sākt iet vienā virzienā. Tam par godu visi iet un dzied "Kā mums patīk klidzināt, klidzināt, la la lā, tā tik vajag turpināt, turpināt, la la lā".

  Spēle "Kur mēle?" Viens no spēles dalībniekiem iespiež mēli skrūvspīlēs. Otrs viņam prasa "Kur mēle?", pirmais atbild "skrūvspīlēs", tad otrs pagriež drusku stiprāk, un prasa tālāk "Ko mēle tur dara?", pirmais atbild "kūļājās", otrs tik pagriež stiprāk un prasa "Kas man tagad būs", un pirmais kliedz "Pa purnu, pa purnu, laid vaļā, cūka!"

  Spēle "Man tepat ir labi". Var spēlēt kaut vai viens pats, galvenais, lai pārējiem ir interesanti. Rotaļnieks izvēlas savu vietu- kaut vai aptiekā uz letes vai benzīntankā uz šļūtenes - un stāvot izraudzītajā vietā sāk darīt visiem interesantas lietas: lipināt lielāko puņķi, aplūkot visus ļautiņus caur kāstarpi, imitēt dažādus dzīvniekus (cik nu kuram izdoma atļauj). Ja ir vairāki dalībnieki, uzvar tas, kuram izdevies saglabāt savu vietu visilgāk.

  Spēle lauku ļaudīm "Raibaļa", spēles dalībnieki iet kūtī ar aizsietām acīm un tausta- kur ir raibaļa.

  Izturības spēle "Pendele"- spēlētāji trīs stundas no vietas vai līdz samaņas zaudēšanai šūpo galvu līdzi sienas pulksteņa pendelei... uzvarētāju nenoskaidro- to vienkārš aiznes...
 • Kadu eksamenu lai liek?
  Kurus Tev vajag, tos jāliek. Bet ja Tev jau visi vajadzīgie eksāmeni ir, tad mūsu skolā iesaka likt literatūru, jo tam Tu varētu gatavoties diezgan ilgu laiku! :)
 • Kurā saita varēja atrast visu eksamenu atbildes?
  nevar
 • vai grūti nokartot C. kat. vaditaja tiesību eksamenu?
  Nu nezinu, nemācēšu neko teikt jo neesmu licis ko tādu.
  Nu atkarībā ko tu uzskati par grūtu vai to teoriju, vai to braukšanu!
  Braukšana jau kā braukšana, vnk ščepselē robos un uz priekšu.
  Domāju kā jau vieglā, nu B kategorijai skatās kā tu ko dari utt.
 • Kāds/a no Jums ir bijis Pokaiņos? Vai gribētu uz turieni aizbraukt?
  Ir uzdevums :D
  Neesmu bijusi,  bet aizbrauksim :))
 • Kas man būtu jākonfigurē, lai e-vēstules varētu saņemt pa taisno uz datora un nevis tikai caur inboksu?
  Tajā pašā inbox.lv ir pamācības, kā nokonfigurēt kaut vai to pašu Outlook Express, lai ar šo tu varētu skatīt e-pastu, nevis visu laiku iet uz pašu inbox.lv

  Gmailam arī tas :) Man ir kādi um... 5 e-mail accounts, kurus visus es pārvaldu ar Windows Live Mail palīdzību. Viegli, ērti, SUPER! :)
 • Kā ir - ejat speciāli apkārt vai pa taisno cauri diviem savienotiem stabiem?
  speciāli cauri, jo cenšos pierādīt, ka tiem stabiem nav nekāda sakara ar to, ka izejot cauri neveiksies jeb kkā tā! Nu katrā ziņā  neesmu māņticīgs, tāpēc visiem uzlieku mīksto! ^^
 • Kaads var nomest taisno linku, kur var noskatiities Green Mile online?
  a kaapeec tiesho on line, var tak nopumpet arii, un taakaa es online movies neluuru nespeeshu tev paliidzeet.
 • kur var atrast uz Counter Strike 1.6 models kaa uz steam iedodiet plz taisno linku ;]] ?
  GOOGLE
 • Kada ir adrese,kur interneta var uzzinat centralizeto eksamenu rezultatus?
  Nekur.
  Zvani skolotājiem, kas brauca uz Rīgu pakaļ rezultātiem vai arī klases audzinātājam.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system