Labākā atbilde

    1.  1 0

    seville 7 (25365)3313 14 g  

    par banku nemācēšu teikt, tak nav pie mums tās naudas tik daudz lai būtu vērts smērēties, viena šitādiem darboņiem tip palīdzēja un tad 5 gadus meitai pa telefonu stāstīja, ka ārzemēs strādājot, bēdīgi.
    veikalu droši, ka mierīgi....tik vairāk par ienas dienas peļņu reti kur glabā, tātad atkal - vai ir vērts?

Atbildes

    1.  0 0

    predator1989 7 (22480)419164 14 g  

    man miestā ir tāds ūķis kuru varētu appizģīt katru dienu, jo vnk tumšs un garš veikals un nav pārdevējai pārskatāms, ja pie kases kāds ko pērk...

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 14 g  

    neliela, viss ir baigi drošs.
    taču darbinieki zog uz nebēdu

    1.  0 0

    likky666 7 (27714)31026 14 g  

    Skatoties kurā vietā. Veikalus aptīra diezgan bieži... Par bankām gan nezinu.

    1.  0 0

    laurencija771 (35) 4 (2471)210 14 g  

    Nu reāli ir viss, bet vai ir vērts, tik un tā lielāko daļu zagļu atrod.

    1.  0 0

    weronika800 6 (18518)3527 14 g  

    gan jau ,ka ir tas reāli,jo zog taču, un nu tas ir ne tikai roku veiklības triki un nekaunības drosme,bet arī ar interneta palīdzību aptīra tā ka pat acis nepaspēj pamirkšķināt

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 14 g  

    Reāli katru dienu uzliek kaut ko kaut kur "uz ausīm". (Latvijā vēl tik traki nav)   Ja ņem visu pasauli, nebūšu daudz kļūdījies, ja teikšu, ka katrā stundā ja pat ne minūtē.

    1.  0 0

    aldiskk 5 (4401)2515 14 g  

    ...vai tad ir tādi plāni?

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system