Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • Vai Jums jaunajam gadam ir kāda apņemšanās?.
  Apņemties var arī jebkurā citā laikā! Jaunais gads ne ar ko neatšķiras no pārējiem datumiem...
 • Bez kā tu varētu nevarētu iztikt līdz Jaunajam gadam?
 • vai esi iegadajies jau jaunajam gadam planotaju?
  nekad neiegaadaajos, labaak dziivot shodienai nekaa visu laiku mest acis plaanotaajaa un praatot, kas man kad ir ieplaanots.
 • Esi pozitīvi gatavs (-a) jaunajam gadam?
  esmu neglābjama optimiste.. protams viss ir tīts gaišās krāsās.. būs labi... ;))
 • vai esat ko apsolijushi pashi sev sakoties jaunajam gadam???
  priekškam sev kautko apsolīt lai sevi piečakarētu???
  nē,es neesmu tik ļauns......
 • Esi jau sastādījis noteikti izdarāmos darbus 2009. gadam?
  Jā visas kalendārā svinamās, vārda dienas un dzimšanas dienas ir atzīmētas
 • Cik šai pasaulei atlicis dzIvot?
  Zeme nav ne pirmo ne pēdējo reizi mirusi un atdzīvojusies, tanī kaut kas liels ieskrējis (un kādas tavas domas kā radās Mēness?). Viena lieta par ko cilvēki runā ir tā, ka  2012 gada 21.decembrī beidzās maiju kalendārs un gaidāmas pārmaiņas kā piemēram Zemes polu maiņa. Man ir domas, ka arī tas nav ne pirmo reizi, jo visa dzīve ir cikliska un savā ziņā atkārtojas lietas tāpat kā Zeme riņko ap Sauli par loku. Otra lieta ir tāda, ka Zemei it kā tuvojās X-planēta kas laikam saucas Nibiru. Saule it kā ir vēl viens loks ap ko riņķo planēta, kuras traektorija sakrīt ar Zemi. Tā tālā planēta apriķo kādu citu zvaigzni un mūsu Saules ietekmē arī apriķo ap mums, bet tas notiek tik ļoti reti, ka par to neviens līdz šim neuztraucās, ka esam kādam pa kājām tā teikt. Ir zemē ietriekušies kaudze asteroīdu kamēr vēl planētas bija tādā kā veidošanās procesā. Uz tās arī kādreiz bija ūdens ar mikrobiskiem radījumiem. Kāds ietriecās un visa planēta atkal izžuva un palika bez dzīvības, taču dzīvība kā tāda pati par sevi cīnās uz izdzīvošanu. Tā (maziņā baktērijas) spēj izdzīvot arī ekstremālos apstākļos. Ar katru nākamo triecienu šīs mutējošās radības radīdamas jaunus dns arī attīstījās kompleksākās radībās - cilvēkos. Lūk, ja nu izmirsim neaizceļojuši kaut kur, tad tik un tā mēs kaut kad dzimsim no jauna un šoreiz jau vēl sarežģītākās radībās. Vel daži fakti, kas neskar Zemi pašu ir ka mūsu galaktika tālā nākotnē sadursies ar blakus galaktiku. Piena ceļš ar Andromedu. Veidos jaunu vienu veselāku. Tā kā mēs esam Piena ceļa ārējā gredzenā, tad nav pat zināms kur mūsu planētu varētu aizsviest tālāk Visumā. Un vai ap to laiku Saule jau izdzisīs arī nav īsti zināms. Visus šitos te Nostradamusa pareģojumus arī var izskaidrot ar tieši to pašu manis pieminēto dzīves cikliskumu.
 • Dāvanas jau sapirktas, vai tomēr vēl esi atlicis līdz pēdējam..? Kā tad ar tēriņiem..?
  Dāvanas nepirkšu, naudas nav, bet gan ļaušu izpausties savam māksliniecieskajam garam taisīšu visiem interesantas apsveikumu kartītes;)
 • Ko Tu vēlētos paveikt, ja zinātu, ka uz šīs zemes Tev atlicis dzīvot 24 stundas?
  Apdrošinātos uz maksimāli iespējamo summu... lai pēcnācēji var patusēt... :))
  -Ui... un sastrādātu trakas lietas... ;)
  -Hmmm... tās būtu spicākās stundas manā mūžā... -ex... cerams es tās 24. arī nodzīvotu un mani kāds nenošautu ātrāk... :D :D :D
 • Sniegaviirs jau ir pagalvaa, vai esi atlicis uz veelaaku..?
  tagad jaiet celt sodien piemerots laiks celšanai!


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system