Labākā atbilde

  1.  1 0

  gints000 (26) 4 (1633)39 9 g  

  Nekadigi manuprat newar savienot romantiki un reaalistu.. romantikim ir sava ideologija,sava tiekshanaas peec beizi vien neaizsniedzamaa,alkas peec piedziivojumiem,paardziivojumiem nu kopumaa jauniem iespaidiem, bet reaalists balstaas uz sava stingraa pamata,nelido pa makoniem ka romantikis,vins doma ar pratu,parasti neljaujas impulsiivaam emocijaam,apreekjina un tad tikai dara.Gandriz tas pats kas Celais un tragiskais... celais=romantikis,tragiskais=realists. Celais riskee un varbut nodziivo iisu bet pilnasiniigu un spozhu dziivi turpretii tragiskais ieraujas rutiinaa,bailees nodziivo ilgi bet pec sheemas un bez jeegas... kaa saka, tu esi bet neeksistee :) luuk mans opinion :D

Atbildes

  1.  1 0

  munkss (32) 8 (207618)529151 9 g  

  Sadistu un mazohisti intereses var saskaņot, bet bendes un upura gan nē   

Līdzīgie jautājumi

 • kā iespējams skaļruņus savienot ar spuldzēm?
    Sākšu no otra gala - iesaku iebrist kādā gipermārketā tjipa Depo un 10-20 ls diapazonā pacelsi normālu "mirkšķinātāju".
  Un tagad no pirmā gala  - pirmkārt - vienkārši tāpat "pa taisno" vienot papildus slodzes skaņas aparatūras izejai nav veselīgi priekš aparatūras. Pirmkārt - samazinās slodzes pretestība un tas nav labi. Līdz ar ko ļoti labi būtu no sākuma atsevišķs signāla pastiprinātājs ar lielu ieejas  pretestību (teiksim, simtiem omu), principā pietiek ar pāris tranzistoriem un vēl dažiem "uzkaramiem" elementiem (R, L, C) darba režīma optimizācijai, pēc tam seko frekvenču filtri (L, C), standarta variantā  - 3 gb - augstajiem, vidējiem un basiem (var, protams, bez, tipa vienkanāla). Esam gandrīz tikuši līdz Tavām lielajām spuldzēm.
  Relejus izmantot būtu pārāk arhaiski, tamdēl iesaku tiristorus. Pateicoties p-n-p-n struktūrai, tiristors strādā kā elektronisks/pusvadītāju relejs/slēdzis. Piemeklējot attiecīgus nominālus, iespējams vadīt pat tūkstošiem voltu lielu spriegumu. Nu , lūk, mums ir trīs izejas no filtriem (katram slēgumā noteikti maiņrezistors, ar kuru mainam attiecīga kanāla amplitūdu) un pretī trīs tiristori, slēdzam klāt - "Masa" viena, otrs pols iet uz tiristora vadību. Lai viss pa smuko, varbūt nevajadzētu gāzt cauri neiztaisnotu 220V maiņspriegumu, principā nav liela problēma uzlodēt taisngriezi ar līdzinošiem (L, C) elementiem. Protams, arī šis variants jau pieder vēsturei, bet ja pacenšās, gandarījums būs. Bet - atkal jautājums - vai vajag!? Atgriežoties pie pērkamajām iekārtām - pirmkārt - DROŠIBA, traucējumi, zudumi! -  Signāls netiek ņemts no atskaņošanas aparatūras, bet no mikrafona    -t.i. - nekādu savienojumu! Otrkārt - pāris integrālās shēmiņas (mikrenītes) nodrošina dažendažādu režīmu pārslēgsānu. Vārdu sakot - izvēle Tava.
  p.s. iesitu Googlē "gaismas mūzika", viens no pirmajem rezultātiem ar principiālo shēmiņu (tieši , par ko runāju, tikai bez aktīva pastiprinātāja- vienkāršāk vairs nevar)
  http://content1-foto.inbox.lv/albums/n/ninni/shemas-circuits/Gaismas-muzika.jpg
 • Vai ir iespējams, ka cilvēks - saraujās? :D
  vecums-smaga lieta,kas cilveeku velk tuvaak zemei.... :D
 • Vai ir iespējams 1 cilvēku vienlaikus mīlēt un ienīst????
  un kapēc gan ne..
  vienu brīdi viņa tev ir mīļumiņš un diezin kas cits, a otru brīdi tev viņa ir kuce..
  kuru tu grauz savā zemapziņā nepārtraukti..
  vēl var būt tā, ka pastāv visādi strīdu brīži, ka sakasies un tad atkal ej lūdzies utt.
  es jau esmu ko tādu izbaudijis, zinu, ka kas tāds ir iespējams.
 • Vai mūsdienās vēl ir iespējams cilvēci ar kko pārsteigt???
  ak dies, ir takš miljons lietas! nu kaut vai piemēram domāju liels pārsteigums būtu uzzināt, ka parisa hiltone agrāk bijusi vīrietis vai citplanētieši aplenkuši balto namu...X)
  mūsu dzīve ir neizdibināma un katra diena var būt kā pārsteigums ka ēdot visus tos mēslus, elpojot netīro gaisu, kamēr apkārt plosās neārtējamas slimības kā aids u.c. huiņas un jebkur var sākties karš, tu esi vēl dzīvs!
 • Vai iespējams just otra cilvēka dvēseli?
  domāju, ka jā
  bet ļoti retos gadījumos
  saka,tie ir dvēseļu radinieki,nu tad man liekas,ka tādi cilvēki sajūt viens otru dvēseles
  saskaņa visā............
  tādu var sastapt vienreiz mūžā,vai nesatikt nemaz,citu variantu ,man šķiet,ka nav
 • Kā jūs domājat - ir iespējams iemīlēt cilvēku, kuru nekad neesi mīlējis? :)
  viss ir iespeejams...
 • Vai iespējams kontrolēt cilvēka "energiju"?
  Protams, ka iespējams. Kvantu fizika (kas ir pliku pieņēmumu čupa ērtībai) ir tikai maza bērna čalas salīdzinoši ar to, kas slēpjas mums  http://www.cleverwood.com/images/hellraiser.jpg netveramās dimensijās. Esi uzmanīgs, uzdodot šādus jautājumus  - ir lietas, kas nav paredzētas cilvēka saprātam.
  Viņi jau seko Tev..  
 • Iespējams iemīlināt cilvēku ar dziesmu, radīt tādu harmoniju, ka iemīlās?
  Tikai ar dziesmu? Nē! Neesam putni!
 • Kā domājat vai nākotnē būs iespējams samainīt vietām cilvēku prātus? (iekšā)
  Jā. To jau tagad dara (īpašos gadījumos).


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system