Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • Ka domājat kāpēc Baznīca ir pret okultisma piekopšanu?
  Bailes (no kā - tas ir cits jautājums..   )
  Okultisms sevī iekļauj daudz, ko, tas ir diezgan plaši stāstāms termins, bet vienkāršoti atbildot - Baznīca (vismaz kristietīgā) ir pret jebkādām darbībām ar pārdabiskiem spēkiem, to izsaukšanu, pielietošanu, pielūgšanu utt.. Jo tas, pirmkārt,  "met ēnu"uz Baznīcas ticību kā vienīgo pareizo ! Un, ja Dies pasarg - kādam kaut kas "cits"atsauksies vai izlīdīs vai vienkārši izdosies kas pārliecinošs (kādreiz ar vienu petardes plīkšķi pietika, lai vesela tauta līdz mūža galam Tevi uztvertu kā Dievu :D )!? Un tauta sāks vilkties aiz tā JAUNĀ?   Nu tad Ļielai Instrukcijai for meisīz" kaput! Bet to nedrīkstēja pieļaut. Tamdēļ arī bija dibināta Svētā Inkvizīcija, kas sargāja TICĪBU KĀ VIENĪGO PATIESO un ļoti pārliecinoši pārliecināja  -nu nevajag, mīļie, nevajag - klausiet, lūdziet, ko jums saka un viss būs super.
  No otras puses ne jau visi bija un ir nelieši... katrai lietai, katram notikumam ir arī savas pozitīvās puses - daudzi okultisma rituāli bija saistīti ar dzīvu radību, t.sk. cilvēku upurēšanu, citām nelabām lietām. Vispār tā ir ļoti plaša tēma, ja tas interesē, jāvāc ļoti daudz informācijas, pārsvarā lasot, iedziļinoties dažādu reliģiju, sektu, tautu vēsturē, kā tur notika tā mijiedarbība, izplatībā, kādu lomu spēlēja tas, kādu šitas...tram taram .. ļoti plaša tēma.
 • Ko skolotājs lēja savā glāzē?=D
  Kurš skolotājs?????
  Kurā vietā????
  Kad???
  Nav nemazākās no jausmas...
  droši vien to, ko tajā sirds kāroja....
 • Kādai jābūt skolotājai/am?
  Kārtīgam, intresantam, izpalīdzīgam, tādam, kas spēj izteikt pareizus teikumus, lai bērni var ātri un ērti iemācīties, protams arī, tādam, kurš spēj runāt tā, lai priekšmets liktos intresants.
 • Ko uzdāvināt skolotājai?
 • KO domāt par skolotāju?
  lai tu gutu macibu un nakamaja semestri sanemtos..
 • Tu spētu būt skolotājs?
  noteikti nē. mani nervi ir par švaku, lai kādam kaut ko varētu iemācīt.
 • Vai ir skolotājs,kurš tavā dzīvē ir bijis nozīmīgs?
  Jā, ir bijuši pāris sakarīgi skolotāji
 • Vai tu mēdzi izjokot skolotājus? Kā?
  jaa un ka vell!!!! atnesam vinreiz uz skolu petardes un ke4upu!!!!  tad pirms stundas sasmerejam vienu ar to ke4upu un tad stundas laika uzspridzinajam 2 bombenes,,, u4ene protams ta jau bija nobijusies,, bet kad sakam blaut ka juris asino vina vispar nogiba!! :D :D :D
 • Miļākais skolotājs?
  Mans vēstures skolotājs... viņš pasniedz vienkārši ideāli... arī viņa stundās nekad nav garlaicīgi, bet visvairāk man patīk bioloģijas skolotāja, jo viņa :
  1. Ir ļoti sirsnīga un mierīga;
  2. Jo viņa ieliek tādas zināšanas ar kurām ieskaiti var mierīgi uz A līmeni nokārtot. :)
  3. Bioloģija man vienkārši patīk kā priekšmets..


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system