Labākā atbilde
-
0 0
Freda (32) 5 (4004)1924 12 g
Apmeklēju daudzus ārstus un dzēru daudz zāļu, bet kad tā arī nenoskaidroja, kāpēc man sirdi dur, augsts asinsspiediens utt., tad uzstādīja šādu diagnozi. Šobrīd neapmeklēju nevienu ārstu un arī zāles nelietoju.
Ārstēšana
Priekšroka biežāk tiek dota nemedikamentozām ārstēšanas metodēm – reflekosterapijai, ārstnieciskai vingrošanai, masāžām, fizio un fitoterapijai, kūrortterapijai. Izteiktu trauksmes un depresīvo traucējumu gadījumā nozīmē antiepresantus ar miega (sedatīvu) efektu. Tahikardijas, nestabila asinsspiediena, kā arī sirds sāpju gadījumā lieto tā sauktos beta blokatorus. Arteriālas hipotensijas gadījumā noderīgi dažādi adaptogēni (žeņšeņa, citronzāles uzlējums). Stabilas bradikardijas, kā ari kuņģa zarnu trakta darbības traucējumu gadījumā noderīgi ir beladonnas preparāti. Nozīmīga loma ir racionālai psihoterapijai.
Atbildes
-
-
0 0
seville 7 (25365)339 12 g
esmu gan.
nu neko, jāmācās mierīgi elpot un līdz ar to kontrolēt sirdsdarbību, joga un tā.
zāles gan neiesaku, būtībā dikti stipras vajag, lai kaut cik kontrolētu to padarīšanu. -
-
-
0 0
Dzambaramba 1 (247)3 12 g
Esmu.
Kad man uznāk sliktums es sāku koncentrēties uz to, es pilnībā padodos slimībai un cenšos saplūst ar to, jo ar ko mēs saplūstam, to mēs uzvaram. Bet ar prātu - bēgšana to tikai pastiprinās. Svarīgi ir arī sliktuma brīdī apstāties un neko nedarīt, kā arī izslēgt muziku. Veģetatīvā distonija ir praktiski medicīniski neārstējama, bet ievērojami palīdzēt var hipnoze, ir nepieciešams hipnologs.
Pirmajā reizē konsultācija maksās 25ls un otrajā reizē pats hipnozes seanss arī 25ls, bet toties ir visi diplomi. Var iet pie citiem, kas veiks uzreiz hipnozes seansu par 25ls, bet bez medicīnas sertifikāta. Klasiskā medikamentozā ārstēšana izmaksās pat vairāk.