Atbildes

  1.  1 0

  puuce (38) 5 (3018)137 13 g  

  ir naacies par to padomaat,bet uzzinaat ganee un es domaju ka mees par to uzzinaasim kad pashi...

  1.  0 0

  sigitare 3 (699)25 13 g  

  Jaa,jo mani tas vienmeer ir intreseejis......

  1.  0 0

  Smilshu_pele 4 (1555)38 13 g  

  jā, bet neko tā arī neesmu uzzinājusi...

  1.  0 0

  nikita26 4 (1741)313 13 g  

  Jā-protams-ez žurnālā Zintnieks izlasīju par lielāko pētījumu šajā jomā,kurš tika iegūts gan hipnozes gan atmiņu veidā...
  Šis raksts bija četros izdevumos un bija ļoti interesants...
  šīs pasaules jūtu atspoguļojums esot ļoti blāvs īstajai pasaulei-dvēseļu mājām,kur viss esot tik tīrs un jūtu pilns...un šīs materiālās dzīves izvēlēšanās-esot pats smagākais pārbaudījums,kuru dvēsele var izvēlēties...
  Pavisam esot trīs pasaules kurās skoloties var iet dvēsele....un šī ir pati smagākā...
  Vai tad ik vienam nav reizēm bijusi sajūta,ka šī nav tā īstā vieta,ka kaut kur ir mājas....citā pasaulē...ka neesam piedzimuši īstajā laikā un ne tajā vietā...:)

  1.  0 0

  gardners (71) 6 (15706)3414 13 g  

  Garām.

  1.  0 0

  laima1000 (30) 6 (15165)3316 13 g  

  par to manskiet visii kaadreiz ir intereseejushies

  1.  0 0

  iewish 6 (5420)137 13 g  

  Es ticu Biibeles teorijai un tapee naw ko tur taalaak intereseeties!

  1.  0 0

  elininja (34) 4 (1421)48 13 g  

  Gluži interesējusies neesmu...bet jau no bērnības, domājot par to,kas notiek pēc nāves...man ir kaut kādas iekšējas baiļu sajūtas - kā izzušanas, nekurienes sajūta... :)

  1.  0 0

  explosion3 (32) 3 (597)14 13 g  

  nee jo tas liktos baisi un biedeejoshi peec manaam domaam!!!!

Līdzīgie jautājumi

 • Vai mai vienīgo tas interesē?
  Paldies, bet tā barība nav priekš manis, bet kafiju un ābolu pīrāgu pagatavoju šodien pati. Šodien taču svētdiena. Mājām savu tiesu arī vajag atstāt.
 • Kapēc visiem tik ļoti interesē tas ask.fm?
  Mazgadīgo portāls ar mērķi ieiet un nodirst kādu citu, bet ieejot iekšā piemirstot, ka tajā pašā laikā nodirsīs arī tevi.
  Faktiski jāpiekrīd crow, tā ir ļoti liela ateja, faktiski slimiem bērniem slima vide. Dīvaini, ka cilvēki tur sēž gluži kā ircā un gaida kad kāds viņus nodirsīs vai ko riebīgu pajautās.
  Varbūt tas tāds baznīcas sindroms, visi mēs esam grēkojuši un gaidam kad kāds mums bakstīs acī un teiks - tu esi stulbs, tu melīgā padauza tu guli ar kārli un jāni, bet jānis guļa ar kārli. Es tevi ienīstu.
  Smieklīgi man liekas tas, ka lai arī visi visus noliek anonīmi, tāpat ir skaidrs, kurš tas ir, jo kurš gan vēl zinātu ka kārlis guļ ar jāni, ja ne Saša, kas grib gulēt ar Mašu.. kaut kā tā..
  ..cits aizietu sadotu pa muti un nekāda naida, visiem viss būtu skaidrs, bet tur kūdīšana kūdīšanas galā.. netīrs portāls, bet tas nav ask.fm vaina, tāda diemžēl ir tā jaunatne, kas tur uzturās.

  Nejau Rīgas dome vainīga, ka maskačkā notiek tas kas tur notiek, tur sabiedrība tāda.
 • Interesē jūsu viedoklis...
  Es savām meitām paskaidroju kā jūtos un neko daudz nebija jāstāsta, jo viņas to uztvēra kā pašsaprotamu, jo visu to sen bija sapratušas. Mani atbalstīja un iedrošināja. Viņu galvenais uztraukums bija tajā, vai spējam ar tēti palikt labi draugi. Šķīrāmies tiešām ļoti cilvēcīgi un teiktu pat sirsnīgi. Tas bērnus neievainoja.. Nekad neesam nostādījuši bērnus izvēles priekšā, viņas mums uzticas. Man meitas ir labākās draudzenes. Mūsu uzticēšanās viena otrai ir neatvietojama. Man nekad, nekas nav pārmests par manu izvēli. Viņas man bieži atnākot saka: "TU neesi laba mamma, jo TU esi labākā mamma." Vai tas nav tas, kā dēļ ir vērts dzīvot un radīt? Viņas man kā spožas bākugunis ceļā...Kas gan es bez viņām būtu? Tomēr labi apzinos, ka tētis pret meitenēm jūt to pašu ,tādēļ viņa ceļš uz viņu sirdīm nekad netiks ierobežots. Viņas ir trīs, nekas nav jādala, visiem tiek, spēj tik saprast kuru jautājumu ,kura uzdod, viņu ir tik daudz! Galvenais neiedomājies, ka bērns neko nesaprot, viņi atcerās visu ,arī pieauguši kļūstot, runā to, ko nebūs kauns dzirdēt arī viņam pieaugot.
 • Vai otram tas interesē?
  Kas ir bijis, tas bijis.
  Mans domāt labāk nevajadzētu par to daudz runāt. It īpaši, ja nejautā.
  Parasti jau gribas zināt, kas un kā, bet, redz, ja arī stāsta, kā var zināt, ka nemuldās?
  Uzmanīgi pavērojot un salasot pa kripatai info var vairāk uzzināt.
 • Tā! Man interesē, kurš te ir ''stūlbenis/e'' ? :D
  GUDRS PAKLUSES.....stulbenis pateiks     
 • Drusku ne pa tēmai, bet man interesē... :D
  Es gribeju riteni - man pardevejs ZZK veikala - tu jau drošvien vari atļauties tik pedāļus nopirkt - jo ritenis maksaja 800.. es biju šokā!
 • Kāda no šīm vēsturēm tevi interesē?
 • vai kādu interesē socionika?
  Es svārstos starp Dostojevski un Jeseņinu.
  Kur var dabūt testus, lai uzzināt precīzāk?
 • Vai tevi interesē ezotērika?
  bik jau interese ir.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system