Labākā atbilde

    1.  0 0

    S_cuuka 7 (20340)3658 17 g  

    Protams kad par.. Bet ja citas izejas sievietej nau un vina loti velas bernus???

Atbildes

    1.  0 0

    Lainy (40) 6 (18238)3524 17 g  

    tas ir pēdējais salmiņš, ja tiešām citu variantu vairs nav.

    1.  0 0

    Gusiz 6 (7513)228 17 g  

    - pret

    1.  0 0

    raikina31 (49) 6 (9982)2628 17 g  

    + par, jo tas piepilda daudzu cilvēku sapņus
    neatbalstu tikai tad ja to izmanto nevisai jauki cilvēki, jo visas nejaucības manto mazulis, bet esmu sastapusi tiešām jaukus un gaišus cilvēkus kas šādi atraduši dzīvē laimi un jēgu

    1.  0 0

    Nazis89 6 (8249)2522 17 g  

    pret!!!

    1.  0 0

    matisens 5 (4459)1529 17 g  

    ja nav citas iespejas tad par +

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 17 g  

    vienalga.. galvenais lai neliek man izveleties.

    1.  0 0

    Soprano 4 (1844)26 17 g  

    par!

    un kaa peec Tavaam domaam maaciitaajiem un citiem sveetajiem dzimst beerni?? Pff... :DDD

    1.  0 0

    kaagribi (67) 6 (15341)237 17 g  

    Ja nav citas iespējas - tad es PAR!!!!

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system