Labākā atbilde

  1.  3 0

  DrDestroy 7 (81052)4617 7 g  

  Tas ir normāli, un ar varu neko nevajag uzspiest vai uzturēt vai nez , ko vēl. Ja ir draugi, tas nenozīmē, ka diendienā ir jāmorkš, jāsatiekas utt.. Īsti draugi arī pēc gada netikšanās un diviem un desmit paliks draugi.
  ps. garlaikot...   ja draugi klauni, tad var gadīties.... jāmaina cirks.  

Atbildes

  1.  1 0

  likky666 7 (27714)3916 7 g  

  Piekrītu DrDestroy. Nevar visu laiku ar muļķībām nodarboties. Draugiem arī kādreiz jāatpūšas vienam no otra.

  1.  1 0

  Rigas puika (29) 6 (13191)51968 7 g  

  Tas tāpēc, ka par ilgu būts un sāk jau piegriezties - nē, nu ne jau ir tie joki vai vēl kas , bet vnk apnīkst+vēl tas ka parasti arīdzan viss liekās izmuldēts un tā. Tāpēc jāpabūst bez čomiem. Pašam ar tā bija skolā.

  1.  1 0

  dzhonsons (29) 6 (5248)225 7 g  

  Iesaku kādu laiku ar viņiem netikties. Palīdz ;) Tiesa, ja neredzēšanās ilgums ir vairāk kā 2-3 nedēļas, satiekot jutīsies svešs :))

  1.  1 0

  MadMarko (38) 4 (2123)49 7 g  

  da beidz.pēc paša noskaņojuma viss atkarīgs.ja pasam besis,tad pārejie besī un liekas garlaicīgi,ka nav pat par ko parunāt,viss truli

Līdzīgie jautājumi

 • Vīrieša labākie draugi..?
 • vai draugi ir ari kas vairak ??
  Nu tā jau gan ir! Var vēl būt draugs - mīļākais(manā gadījumā), draugs - otra pusīte utt
 • Draugi no bērna kājas...?
  Izmētājos pa septiņām skolām un tikpat dzīves vietām un ir pa draugam no skolas un manas pirmās sētas. Šad tad apciemoju un atceramies ko tik vien traku bērnībā esam sadarījuši
 • DRAUGI !!!
  nolaida ar manu puisi.. atdauziiju.. uh tadas dusmas :(
 • vai jums ir draugi "гопники"? :))
  Ir
 • Kur pazūd "draugi"...
  Tie, kas ir kopaa ar tevi tikai jautrajos briizhos, nav draugi, tikai cilvēki, ar kuriem jautri var pavadīt laiku un spriedelēt par visādām tēmām. Iisti draugi prot palikt liidzaas arii suudiigos briizhos un atbalstiit, bet diemzheel shaadi cilveki ir kļuvushi par lielu retumu
 • Cik jums ir draugi? :D
  Mana ģimene un it īpaši mani brāļi ir mani vislabākie draugi, pārējos es neskaitu, jo tos, kuri patiesi ir draugi var redzēt tikai noteiktos dzīves gadījumos, kad cilvēki ar savu rīcību parāda savu raksturu un draudzību.
 • Draugi
  man parasti uzraksta vai piezvana..pedeja laika daudzi atceras,bet neko nevajag...tikai tapat..tas ir feini :)
 • vai tie ir draugi?!
  Tavu jautājumu laikam sapratu mazliet savādāk nekā pārējie, jo Tevi interesē nevis draugi vispār, bet tieši tas - vienīgais - vistuvākais? Jo Tu runā par draugu un draudzeni, tātad par pāri. Nu ļoti pazīstama situācija...Es Tevi ļoti labi saprotu, jo kādreiz pati esmu to piedzīvojusi, nu "burts burtā"! Sākumā ir vājš mierinājums, ka tie ir sīkumi, kā visi apgalvo, bet tad tie "sīkumi" sakrājas lielā rūgtumā, jo runa jau nav par dāvanām utt, bet par attieksmi. Par divu cilvēku attieksmi vienam pret otru, kad visi šie "sīkumi" iegūst pavisam citu nozīmi un "tulkojumu". Tam nav nekāda sakara ar vienkāršu aizmāršību, bet liecina par attiecību kvalitāti.
 • Vai tie ir draugi?
  Skolas laikā man nebija žēl sava ieguldījuma un patērētā laika-devu norakstīt (tas jau nenotikās katru dienu!). Pēc DrDestroy domām esmu sliktā,bet skolā visādi ir gājis,-nu,kādreiz gadījās,ka nebija izpildīts tas mājas darbs! Arī pati palūdzu citiem,lai iedod norakstīt. Bet ne jau aiz stulbuma,bet aiz vieglprātības!!!!
  Daži nedeva norakstīt,ja sajuta konkurenci! Smieklīgi!
  Dzīvē tālāk tiek tas,kam gadās arī kļūdas,nevis tas,kas pedantiski pieturas pie kaut kādām normām!!!


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system