Labākā atbilde

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 13 g  

    nav ne jausmas par kuru ir runa par DSLR vai par ziepeni.
    man pasham ir objektivs kuram motors ir nobeidzies un pat manuali nevar normali nofokuset. principa jasuta uz remontu a slinkums, man ir kaudze ar objektiviem un nav velmes teret naudu.

Atbildes

    1.  0 0

    predator1989 7 (22480)420169 13 g  

    a es nezinu, man nav bijusi darīšana ar tām kamerām,kas izbīda to visu aparatūru uz āru.
    es teiktu,ka tur jau jāprasa ir kādā tajā darbnīcā,moška tur zinās.

    1.  0 0

    weronika800 6 (18518)3527 13 g  

    http://blog.andreart.lv/?2012.03.08
    pati neko jēdzīgu neuzrakstīšu

    1.  0 0

    SensLietotajs 6 (10105)411139 13 g  

    Par noteikti samaksu, kāds kas labo fočikus tev salabos, tik vēl detaļas vajag.

    1.  0 0

    ullas 6 (11888)3646 13 g  

    Vai tad nevar parādīt kādā darbnčā?

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4855 13 g  

    Cilvēku izgatavots? - tātad ir iespējams salabot - visu izsaka izmaksas. Tā no Tava apraksta grūti ko pateikt vairāk un/vai tiešāk.

    1.  0 0

    Rigas puika (35) 6 (13208)529383 13 g  

    Ceru, ka tev nav amerikānietis!? Šiem gan detaļas grūti atrast! Cerēsim (un nu dien, ko nezinu, to nezinu), ka tava problēma ir maza. Domājams, var jau salabot Lai gan...nē, nu te tev pie fotomēriņa jāprasa, kurš specss šajās jomās. Ā, a vai tev nav garantijas vai kā, jeb termiņš ja beidzās, tad tā nu štruntīgi tas ir.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system