Labākā atbilde

  1.  1 0

  AntiAngeL (31) 7 (38141)4823 10 g  

  Ja grib tad var visu,ja negrib tad nevar neko!

Atbildes

  1.  0 0

  Aljaziras 6 (17011)4629 10 g  

  Tieši tā - savādāk! :)

  1.  0 0

  Archijs2 5 (4976)2825 10 g  

  Kā kuru reizi. Citreiz gribās un var, citreiz atkal var un sagribās! :)

  1.  0 0

  afro_diite 4 (1668)36 10 g  

  apmeram laikam taaa kaut kaa

  1.  0 0

  leonella (46) 4 (2006)25 10 g  

  bez gribas nav varēšanas

Līdzīgie jautājumi

 • kur rodas vējš?
  Liepājā! :)
  Bet pēc dabas likumiem..hmz..
  Uz jebkuru atmosfēras gaisa masu no augšas uz apakšu darbojas atmosfēras spiediena spēks. Ja dotās gaisa masas perifērijā atmosfēras spiediens vienāds ar centrālo, atmosfēras spiediena spēka vektors būs novirzīts pa vertikāli uz leju un gaisa masa paliks neizkustināta; ja spiediens centrā būs lielāks, atmosfēras spiediena spēka vektors būs novirzīts no vertikāles pazeminātā spiediena virzienā. Parādījusies atmosfēras spiediena spēka vektora horizontālā komponente - bāriskais gradients ne ar ko netiek līdzsvarots un liek izvēlētajai gaisa masai kustēties mazākā atmosfēras spiediena virzienā. Uz gaisa masu kustoties darbojas Zemes griešanās novirzošais spēks - Koriolisa spēks. Šī spēka darbības dēļ gaisa masa novirzās no bāriskā gradienta virziena pa labi ziemeļu puslodē un pa kreisi dienvidu puslodē. Tādā veidā parādās gaisa horizontālā kustība, ko sauc par vēju. Šeit rodas apvienojoša sakarība starp atmosfēras spiediena sadalījumu un vēja plūsmām.
 • Mam un Tēt! Kā rodas bērni?? :D
  Jānītis ar Anniņu aprecas. nu klāt ir kāzunakts, bet viņi abi nevainīgi kā jēriņi! Tā abiem paliek garlaicīgi un Jānītis nolemj piezvanīot vecmāmiņai. Jaaniitis-"ome, lai mēs darām?"vecmāmiņa, domājot, ka viņos pamodīsies dabiskie instinkti, iesaka izģērbt vienam otru. Tā notiek. Atkal zvans - jānīti izstāsta, ka abi jau vairāk nekaa 30min. salstot, vecmāmiņa saka, lai Jānītis iebāžot savo kustīgākolocekli, tur, kur Anniņa čurā. Jānītis pasakās vecmammai par padomu un noliek klausuli. pēc 2h zvana Anniņa
  Vecmaaminja- pasauc jānīti
  Anninja- nevaru
  wecm.-kāpēc??
  anninja-Jānītis iebāzis kāju tualetes podā.. =)
 • Kāpēc rodas vēlme kļūt izšķērdīgam?
  Kad maciņā vai kontā redzi lielāku summu nekā parasti ir, rodas sajūta- Vai, tagad nu gan to es varu atļauties!!!
 • ka rodas stils?
  Nav ne jausmas...zinu tikai to, ka man tāda nav
 • no ka rodas legendas?
  cilveeki runaa. visur un vienmeer. ja kaads izdara kko, par ko ir vairaak veerts runaat.. tur arii rodas viss tas, ko mineeji..
 • Kā jums liekas - mīlestība sirdī rodas?
  jā, sirdī. tu taču nesaki "es iemīlēju viņu ar visām savām smadzenēm".
  vai " ar visu savu kājstarpi ". šito gan teikt var, taču - tas kaut kā tizli un sekli. ūberpamats mīlestībai un kopdzīvei uz mūžu.

  ne jau "smadzenes sāp", kad kāds nodarījis pāri.

  joga māca, ka ne jau smadzenēs iekalts raksturs un ne jau smadzenēs notiek tas, ko mēs jūtam un uztveram. tas notiek sirdī. smadzenēs ir tikai lepnums un ego.
 • Kā rodas autsaideri?
  drīzāk būtu jautājums kā rodas aitas, kuras visi vienā barā skrien, neviena sava doma, ideja. Vienkārši ir cilvēki kuri paši domā, un ir tādi kuri nepavisam negrib domāt un paļaujas uz bara instinkta, ka gan jau kāds zin ko dara, un tik atkārtot.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system