Atbildes

    1.  0 0

    ilcis 4 (1579)412 19 g  

    abi vienaa... :))

    1.  0 0

    avokado (50) 2 (435)13 19 g  

    :D :D :D Nezinu, bútu incígi uzzinát!

    1.  0 0

    [TR]Binoklis (35) 2 (464)14 19 g  

    lol :DDD tur 4ist divi vienaa sanaak :D

    1.  0 0

    laima1000 (35) 6 (15164)3317 19 g  

    interesants jaut :D vajag pafilozofeet vinja pati ir galja bet aste ir zivs

    1.  0 0

    [TR]jaasons (35) 1 (124) 19 g  

    psc :D:D:D vo vo divi vienaa :D

    1.  0 0

    incz 5 (4164)315 19 g  

    gaļas zupa ar zivju piegaršu.. :p

    1.  0 0

    Lucija (67) 5 (2579)128 19 g  

    Kapēc tev tā nāriņas nepatīk? :(

    1.  0 0

    Eiforija 4 (1956)418 19 g  

    garda zupa sanaaktu...;DDD

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 19 g  

    ja bez sals tad zivju, ja ar sali tad galjas

    1.  0 0

    deathly 4 (1735)28 19 g  

    Droši vien ietilptu tajā pašā dārzeņu zupu kategorijā kā "Vaļa zupiņa".

    1.  0 0

    oskars73 (53) 2 (324)2 19 g  

    Hmm...tas tev japras Ganibalam Lectoram......

    1.  0 0

    Helikon 3 (638)26 19 g  

    Kaut kas līdzīgs soļankai!

    1.  0 0

    stalkers (40) 3 (524)15 19 g  

    domaajams ka gallas

    1.  0 0

    jahamuha1 6 (5228)2416 19 g  

    Frikadeļu.

    1.  0 0

    Skaidrais (43) 5 (3899)127 19 g  

    Pupu zupa! :)

    1.  0 0

    monponsje 5 (4243)514 19 g  

    Nezinu. Padodos!

    1.  0 0

    anjute (60) 2 (277)2 19 g  

    kaut kāda hibrīdzupa... ha, ha, ha...

    1.  0 0

    MeGucis 4 (2092)312 19 g  

    kaut kas pretiigs, jo zivs galja ar parastu lielopu galju kopaa vareetu garshot pretiigi...:D

    1.  0 0

    Pelliite 3 (659)1916 19 g  

    Sanaaktu naarinjas zupa kas tad veel!!!!!Tikai naarinju nemaz nav:p

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system