Labākā atbilde

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81052)4617 6 g  

  Koks ir koks. Autoklāvs pats par sevi jau nav vēl nekas slikts vai kaitīgs vktml., visu nosaka,. ko tamā koksnē sadzen iekšā. Acīmredzot koka šķiedrai ir savs - mums vajadzīgs, noderīgs īpašību komplekts, kurš nepiemīt plastmasai.

Atbildes

  1.  0 0

  willx (55) 6 (17301)3714 6 g  

  koka mājā nelikšu plastmasas paketniekus.
  koks ir dzīvs materiāls, viņš elpo.

Līdzīgie jautājumi

 • Kur varētu būt atlaides kvalitatīviem sporta apaviem (Nike;Adidas u.c.) ?
  Tirgū labas abibas botas pa 7ls var dabūt, bet ja patiešām vēlies labus apavus tad arii ir jāšķirās no labas summiņas!  
 • Tev patīk leduspuķes, kuras no rītiem rotā jūsu mājokļu logus?
  jā,man ļoti patīk to smalkais raksts.Daba tiešām ir īsta māksliniece!
 • Kad pēdējo reizi mājās mazgāji logus?
  Pagājušgad, logus mazgāju katru gadu.
 • Kā pareizi izmērīt logus?
  horozontāli/vertikāli no loga ailes līdz ailei -5cm no kopējā  (tie -5cm putām 2,5cm katra mala/var 3cm būt kopējais,atkarīgs no mājas tipa) karā ziņā 3 vai 5,vienalga,ar atkosu nosegs visu
  p.s. pasūtot,to vajag atzīmet,citadi viņi paši vēl novilks nost un tad -5 vieta būs -10. kaut zolīdas firmas,sniedz bezmaksas konsultaciju,paši pat nomerīs BEZmaksas,ja pie viņiem sūtīs. par uzstadīsanu,cita runa un apmaksa atsevišķa.
 • Vai jūs šogad nopakojāt logus? Ja jā, tad ar ko un kā ieteiktu to darīt?
  Manā dzīves SIRDĪ pakešu logi;atkrīt visas problēmas (ja kvalitatīvi logi).
 • NU?Kurš tagad paspēja nomazgāt logus?Rīt saule nebūs...
  nē - nemazgāju vis! Vīrs piesolījās mazgāt jaunnedēļ. Tas, ka nebūs saule netraucē mazgāt :) Nedrīkst tak laupīt vīram iespēju palīdzēt mājas darbos!
 • vai cietumos logus tīra,mazgaā no ārpuses???
  tur man liekas vispār nav logu tikkai restes    
 • Apstrīdot tos uzskatus - 2?
  Kamdēļ tad būtu "jāaplauž"? Katrs cilvēks ieņem kopējā murskulī to vietu/nišu, kādu ieņem. Protams, gribas, lai tjipamerlinmonro:D iemīlas līdz ausīm, paklausīga, iztapīga kā suņuks, visu mūžu skatās uz savu vīrietivaivīreli ar apbrīnas un sajūsmas atplestām ačelēm. Nu nabūs tā, draugs, nabūs! Pieņem šo skarbo faktu kā aksiomu un viss. Nebūs skaistu, gudru sieviešu, karu -  nebūs konkurences, nebūs cīņas, nebūs progresa. Protams, tagad sabiedrība , pateicoties visādām tjipa Margareth Songer utml., manā skatījumā ir spēcīgi deģenerējusies, zuduši principi, tikumība, kaut arī tas, protams, ir ļoti subjektīvi, jo mēs redzam to, ko redzam sava deguna priekšā, un mēs redzam baueru sugu, kurai iedeva 20 gadus iespēju būt saimniekiem savā zemē, bet tā kā gadsimtiem iekodēts tupēt kādam pakaļā, tad nu attiecīgs rezultāts.
  Es Tev varu pateikt vien to pašu, tikai citiem vārdiem - katrs atrod sev to, ko spēj "pacelt" . Gribēt var daudz, bet jabūt arī varēšanai. Ja Bārbijai ir vēl arī smadzenes, viņa ies tālu. Katram laimes izpratne ir savādāka. Ja "pārstrebs" - dzīve izmācīs (mums tas nav jādara), noliks attiecīgā vietā.
  Kaut, protams, ne jau visas "Bārbijas" ir stervas , smadzeņu čakarētājas utml.. Man daudz pazīstamas fantastiskas, skaistas sievietes, kas nemaukojas, dzīvo ģimenes dzīvi, visiem labi, visiem prieks. Vnk Tev kaut kāds smags gadījumas pagadījies. :) Nemeklējiet laimi dvēseļu svalkās, internetšrotos, tas mazinās jūsu vilšanos un sāpju varbūtību.
  Lasi Freidu. Vai arī pieņem musulmaņticību un dodies uz Austrumiem - tur viss čotka - Bārbijas visas parandžās, nepareizi palūrēja uz citu tēviņu vai no rīta nepaklanījās - galvu nost un miers mājās!  
 • Apstrīdot tos uzskatus?
  cik nozheelojams stereotips ka tikai smukaas un smukie ir labaki nekaa tie nesmukie un nesmukaas. taa nav..
  kaa cilveeku var veerteet peec izskata?
  es nekad nevienu savu draugu neesmu veerteejusi peec izskata jo kaa jau tu saki man ir svariigi kaada ir cilveeka ieksheejaa daba.. parasti tie visi super smukie modelji un super smukaas cacas ir pieradusas ka vinjaam skrien pakalj taapeec ir tik nenormaali iedomiigas ka liekas ka parastiem cilveekiem tieshaam ar taadiem cilveekiem nebuus kopaa..
  un vispaar.. kaads tad ir tas skaistuma etalons? blondi mati lielas kruutis un nenormaali tieva? psc...
  esmu redzeejusi daudz taadus paariishus no kuriem viens ir ir tas gliitais un otrs nav tas gliitais.. taaakaa nav taa ka cilveeki veertee otru peec izskata.. svariigi ir tas kas cilveekam ir iekshaa :)
 • Parādi, citādu krāsu plastikāta logus (izņemot baltus) ja vari?


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system