Labākā atbilde

    1.  0 0

    wix 6 (10846)3444 19 g  

    Labāk noraut Zobu... lai arī šie paošņā... :)))

Atbildes

    1.  0 0

    mezone (55) 5 (2739)37 19 g  

    Labaak nepaliec ne par kaadu smeekjeetaaju.Smeekjet nav modee.

    1.  0 0

    vijolite24 (66) 6 (7958)2310 19 g  

    viss jums ir bet ne viss jums der.....

    1.  0 0

    w0rsted 3 (519)13 19 g  

    Palugt lai shie cilveeki nodzeesh smeekjus!!!

    1.  0 0

    viva777 (55) 4 (1443)27 19 g  

    Labāk nesēdēt smēķētāju barā.... Kāpēc apzināti bojāt savu veselību?????  To dara tikai cilvēki, kam nerūp dzīve!!!

    1.  0 0

    Regis (61) 5 (3834)125 19 g  

    Labāk ir atstāt šo kompāniju.

    1.  0 0

    minka21 (38) 3 (764)25 19 g  

    katrs dara, ko grib....es nesmeekeeju un mani neviens nepiespiediis

    1.  0 0

    Skaidrais (43) 5 (3899)127 19 g  

    Nu ja smeekjeetaaju deelj pasham jaakljuust par smeekjeetaaju, tad labaak treneet gribasspeeku un saglabaat nesmeekjeetaaja poziiciju, jo ar smeekjeetaajiem duumos Tu neseedi no riita liidz vakaram, bet, ja saaksi smoljiit, duumi iekljuus Tevii augu dienu.

    1.  0 0

    Kindra 6 (15918)229 19 g  

    aiziet tālāk un nebojāt savas plaušas,.

    1.  0 0

    pixie (39) 1 (229)2 19 g  

    Smēķētājus vērtēju zemāk, ja kāds smēķē neko nesaku tikai tā uzkrītoši paēju garām un patālāk.... viss šausmīgākais ir tad kad iet mamma ar bēnu un viņam blakus uzsmēķē, esmu redzējusi pat mamītes ar zīdaiņiem ratiņos....
    Esmu meiģinājusi, kur tā bauda nezinu,
    bet ūdenspīpe tā ir super!!!

    1.  0 0

    Terchiks 5 (3118)1417 19 g  

    Labāk ir neatrasties starp šadiem cilvēkiem!

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 19 g  

    labak atnac pie manis nenaksies but pasivajai :)

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system