Labākā atbilde

  1.  1 0

  Fascination (32) 6 (5364)2310 13 g  

  es atvainjos tikai tad kad esmu vainiiga!!!
  ja neesmu vainiiga neviens man neliks atvainoties--tas ir paar manu pashlepnumu!!!

  pienjemu ka gadaas sameeraa biezji neatvainoties par lielaam lietaam ,jo man lepnums to neatlauj to dariit tik biezji!!! neatziistu savu sakaavi!
  situaacija: kaarteejo reiz man ir aizgaajis ciet un es sarunaaju paaraakaajaa dusmu pakaapee dazaadas mulkiibaskas aizskaroshas draudziibai, cilveekam utt. vinsh ir mans dusmu upuris!!!no taam tas cilveeks ciesh ---bet par to es njuutos vainiiga,bet neko cilveeks no manis next dienaa nesagaidis...es taada esmu un ja mani taadu speej pienjemt ir ockei!

Atbildes

  1.  4 0

  Letinhs 7 (48143)41086 13 g  

  jautajums patika

  1.  1 0

  resnits (31) 6 (12486)3417 13 g  

  nu es vienreiz nodedzinaaju sienaskuuni laukos senciem nu es kritu panikaa visi krita panikaa bet atvainoties man  skuunim  nevajadzeeja

  1.  1 0

  rolias 5 (3105)614 13 g  

  tuk tuk...

  1.  1 1

  solcene (35) 4 (1102)36 13 g  

  kad esmu vainīga, bet vainīga esmu,jo kāds lika man kaut ko izdarīt kā rezultātā esmu vainīga...( ai es pati nesapratu,ko te sarakstīju..:))

  1.  1 1

  agneseTev (49) 7 (33013)4514 13 g  

  Viss atkarīgs no indivīda. Ir cilvēki, kas šāda veida izvairīšanos no atbildības uztver maigi izsakoties, nekā. Vienkārši šo situāciju aizmirst un dzīvo tālāk, citam tas ir mokoši un saspīlējums nezūd. Tad tas vairs nav patīkami nevienam no pusēm. Ir jau vēl sīkas nianses. Bet es esmu sapratusi, ka atlaižot, atvainojoties, vai piedododot atbrīvojos no situācijas kā tādas. Tas atvieglo sajūtas un Tu ar citādāku, brīvāku sajūtu dzīvo tālāk. Tas gan atkarīgs no katra indivīda spējām sadzīvot ar sevi un saviem principiem.

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 13 g  

  es neatvainojos, ja tā ir atriebība.. un ka'dēl g jātvainojas ja tas bij speci;ali darīts??? taatad es to gribeju un nenozheeloju :)

  1.  0 0

  Evisa 8 (138676)420111 13 g  

  Neatvainojos tad, ja esmu viņam speciāli izdarījusi ko sliktu. Piemēram, ja cilvēks mani nokaitina, tad es jūtos aizvainota un atspēlējos viņam, un tad arī viņš jūtas slikti - es to apzinos un jūtos vainīga, taču netaisos atvainoties, jo uzskatu, ka viņš pats mani izprovocēja tā rīkoties un ka viņš bija pelnījis, ka es pret viņu slikti izturos.

  1.  0 3

  MixTere (31) 4 (1382)38 13 g  

  es atvanojos jo zinu ka esmu vainiiga ...
  bet ir taadi kam tieshaam nav vajadziiga mana atvainoshanaas ..
  vinji ienjem galvaa savu un nosleedz muura sienu savaa praataa...
  un neviens es saku neviens nevarees tikt vinja praatam klaat un ieboreet ko citu...

  1.  0 3

  buse (33) 6 (8214)127 13 g  

  Neatvainojos, ja garastāvokļa ietekmē kādu aizvainoju vai vienkārši izdaru kko riebīgu ... pati esmu vainīga, ka tā daru, bet izdarītais paliek izdarītais un lepnums nepieļauj nekādu šņukstēšanu un piedošanas diedelēšanu ... (bieži vien es vēl pat pasmejos ) tie kas ar mani jau ilgu laiku - tie zin kas un kā ... :] (pats prasīji par tuviem cilvekiem) ... :]

Līdzīgie jautājumi

 • wai jums patīk mani jautājumi???
  ..unj drusku pozitivaakus un ne dzershanas teemu rezgal vajadzeetu..taa viss ok...
 • Kāpēc ircā man kopējas jautājumi?
  tapēc, ka ja tev tajā brīdī nolago nets, un dators nav sagaidījis atbildi no irc.lv servera, viņš tev neparāda, ka jautājums pievienots. Tajā brīdī tu spied vēlreiz un nosūti uz serveri vēl vienu pieprasījumu ievietot jautājumu, serveris protams izpilda abas komandas un ievieto divus identiskus jautājumus. Secinājumi... esam pacietīgi, spiežam vienreiz un mazliet pagaidam, ja nekas nenotiek 10sek. laikā tikai tad spiežam atkal. :)
 • Kādi jautājumi tev patīk iekš irc.lv?
  Pirmkārt - man patīk jautājumi ar humora "piesitienu", kas liek uzsmaidit, kaut uz mirkli aizmirsties par ikdienas problēmām (manā skatījumā tas ir ļoti svarīgs virtuālās pasaules pielietojums), gramatiski pareizi, korekti jautājumi, jautājumi bez apvainojumiem un kas neprovocē uz naidošanos. Praktiski jebkuras kategorijas jautājumi ir interesanti (izņemot par politiku - jo pašai politikai tā sūnainā piegarša...   ... visi stūri piegāzti - tfu.). Ok - prioritārās - humors, daba/dzīvnieki, zinātne/tehnika, mūzika/kino, auto/moto, kulinārija/receptes. Bet, kā jau devu saprast - jebkurš mācibu priekšmets var būt interesants, tā arī jebkura sarunas tēma un jebkuras sadaļas jautājums - viss atkarīgs no CILVĒKA.  
 • Daži jautājumi par "Arēna Rīga"
  Jābrauc ar 11 tramvaju līdz pieturai A/S Laima ''Arēna Rīga'', tad jāpāriet pāri ielai un jāiet tikai uz priekšu...
  Pēc idejas fotoaparātus nedrīkst ienest, bet tas tik tiešām arī paliek pēc idejas, jo visi nes iekšā fotoaparātus... Nedrīkst fotogrāfēt ar zibspuldzi(kas gan ir diezgan sarežģīti)... Ja atņems, tad pašam jāseko līdz pie kā nonāk...
 • Vai ir stūlbi jautājumi?
  Nu,ja nav stulbu jautājumu, tad ir vnk bezsakarīgi, bez satura, jēgas, pretīgi, neizprotami,utt...
  Tapēc, ja viņu nevar nosaukt par stulbu, nenozīmē,ka uzreiz jābūt gudram
  Varbūt arī idiotisks jautājiens,utt
  ...Nū, piem..Ja Es Tev pajautātu, kas jauns????Tu,kā to jautājumu par gudru nosauktu????Vai tomēr.........
  tātad, stulbums nav ārtsējams..Vārdu stulbs vnk var ar sinonīmiem aizstāt..
  vai arī vēl sulīgāk izteikties
 • Mazītiņš jautājumiņš?
  man skiet ka biju pie teviim uz poteem
 • Man tāds blondisks jautājumiņš.... :D
  Jā, kad tu apskati bildi ar lupu, skaitās ka tu viņu apskatīji un otram lietotājam tas tiks uzrādīts
 • Kādu Tēmu jautājumi Tevi šeit interese..?
  visi!!!
 • Kas pa šo laiku ir noticis? Kur jautājumi?
  Jā,labs jautajums.Pazuduši visi jautājumu uzdevēji.
 • Biežāk atkārtotie jautājumi?
  Ir, ir!    Mani bišku dažreiz uztracina... Bet varbūt ne paši jautājumi, bet to iemesls. Nesaprotu, kā jauni cilvēki, kuriem jau no mazām klasītēm stūķē galvās datorus, māk atvilkt visādus mēslus utt, bet nav sajēgas par elemntārām meklēšanas iespējām.
  Varbūt vnk slinkums.
  Tagad kaut kā pierimis, bet vienā brīdī bija panesušies no sērijas tjipa: "kas ir mīlestība? / Kā salapīt saplēstu serdi (sorry -sirdi)?   Protams, saprotami, ņemot vērā vid.vecumu un ir tas moments sāpīgs, un katrs/-a cer, ka tieši viņam /-ai kāds atspers fantastisko brīnumatbildi (diemžēl tādu vēl neviens uz pasaules nav izdomājis), ka vakar gribēja iet darīt sev galu, bet šodien , izlasot atbildi, iet pa ielu svilpodams. :) Bet mazums, kas. A ja nu pēkšni... :)
  Nākamo jautrājumu kategoriju varētu nosaukt "mājas darbu pildīšana"   (ieteikums adminiem - uztaisīt tādu sadaļu (joks) )


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system