Labākā atbilde
-
0 0
melis26 7 (46902)4873 17 g
ne.....es tikai domāju;
''vot sāks staigāt....runāt.....paņems mietu rokās un pipec visam dzīvajam būss....''
Atbildes
-
0 0
zane8619 5 (2785)312 17 g
es ta ari domaju,lai gan man pasai nav bernu.man ir tikai bralens mazs un 2meitenites kuras es skatijos.
domaju kadas vinas izaugs.bus sirzu lauzejas! :D
-
0 0
AntiAngeL (39) 7 (38141)4950 17 g
man pasam bernu nav,bet mana miilestiiba un attieciibas ar viniem ir lielas...........Esmu domaajis par to ka buus savi..speeleejoties ar citiem mazuliem,izturos kaa pret savu(ne ar visiem protams bet daziem) :)
ja gadi skrien aatri,viss mainaas un mees mainamies tam visam liidzi...
Kaa beernus audzinasi,taa vini attieksies pret tevi arii veelaak...
-
0 0
mazaa-melnaa (35) 3 (629)15 17 g
Protams, ka tā ir.
Tik nevaru iedomāties, kas notiks, ja pati skatīšos uz savējiem.
-
0 0
nicola 6 (9081)2217 17 g
Jā, man pašai meitiņa gadu veca. Galvenais ir mīlēt savu bērnu un audzināt par labu cilvēku. Tad arī nākotnē viss būs labi. :)
