Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • Vai esat kādreiz palīdzējuši veciem cilvēkiem pāriet ielu,vai ko smagu panest?
  ir bijusi doma paluugt wai newaig paliidziibu,kad redzu ,ka maza wechinja stiepj smagu nastu - bet paarswaraa apraujos pie domas ,ka winja nodomaas ,ka man ir ljauni nodomi ... bet ir paliidzeets izkluut un iekluut no transporta :)
  bet ja runaajam par paziistamiem cilweekiem - saakot ar sawiem wecaakiem es nelauju winjiem nest piem. pirkumus no weikala,nemaz nerunajot par wecaaka gada gaajuma ljaudim :)
 • ko darit kad galva klust par smagu?
  nu jap, jāiet gulēt! :D ;)
 • Cik maksā pasta pakalpojums nosūtot 265gramus smagu paku ?
  1.16LVL
 • Ka mainas jusu emocijas. ja tiko esat klausijies kkadu smagu gabalu un uzreiz pec ta ko romantisku !!?
  sirds pukst mierigak  
 • Kas tā pa slimību?
  Tu ko! Divas dienas paslimoji un tipa vesels?

  Ja vari, tad sēdi mājās, izveseļojies kārtīgi. Organisms taču jūtas noguris un slims, tāpēc raida miega viļņus.  Vispār izklausās, ka esi apaukstējies. Gripai viens no stabiliem simptomiem ir tāds, ka lauž kaulus, muskuļus. Nespēj palocīt locītavas bez sāpēm. Un acs apsārtumiem tiešām ir visdažādākie faktori. Kā viens ir ilga skatīšanās monitorā, pie tam laikā, kad tavs organisms vnk brēc - atpūtini mani!Acs dziedzeri nespēj pienācīgi apasarot aci. Vai arī kāds acs vīruss - tfu,tfu, tfu....spļaujam pār krieso plecu!


  Katrā gadijumā daudz šķidruma, ļoti daudz, tā lai ik pēc 5 min. gribas pačurāt. Un gultas režīms. Aptiekā vari pajautāt kko actiņām. Vsjo! Veseļojies!
 • Подскажите за сколько можно купить БУ Psp slim ????
  40 ss.lv
 • kas tā par slimību???
  Vini vnk nav par sevi pārliecināti...
  intelekta neapdāvinātie!
  Tie cilvēki redz tikai sevi un citu domas un viedokļi viņiem liekas nepieņemami.
  Jā - psihiski slimi...
 • Slimība
  paziimes ir dazhnedazhaadas katrai slimiibai savas.. bet visrksturiigak laikam ir kkaada nieze, apsaartumi, dievs nedod kkaadas pumpas, citas kraasas izdaliijumi no maksts... fufufu... starp citu ir arii taadas seeniites kuras paarneesaa tikai viirieshi un vijiem taas neko nenodara, vinji tas nejuut, tad peilipina mums , strp citu meitenes arii var nejust to klaatesamiibu.. taa ka jaataisa vien ir taas analiizes.. ktra slimiiba ta4u aarsteejama ar savaadaakaam zaaleem.. un protams ka ir vjadziigas receptes.. j nu vieniigi par blatu no paziistamas aptiekaares..:D
  un kas vi9nj padodas gadiijuma sakariem un peectam nemaak to nosleept un baidaas no viira???:D
 • Vai mīlestība ir slimība???
  Es labāk teiktu mīlestība ir kā narkotika.Ja ir.. tad jūties labi....nav.. tad jūties slikti.Galvenais lai būtu labas kvalitātes. :)


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system