Atbildes

  1.  1 0

  iive 7 (41980)2512 11 g  

  taas nav obligaatas... tomeer es jau gribeetu...laikam ju nspiid, bet gribetu...tas man ir liels notikums...:)*

  1.  0 0

  bizis3 2 (306)15 11 g  

  es uzskatu ka precēties vajag tikai tusiņa pēc,jo ja jūs līdz kāzām varējāt dzīvot laimīgi tad dzīvosiet arī pēc tam arī neprecoties.ja dzīvē nebūs jumslemtsbūt kopā tad nebūsiet,vienalga precējušies vainē.tikai tas kašķiroties pēc kāzām tāšķiršanās būs daudz ilgāka,papīri tiesas unvisi pārējie sūdi.kamtas vajadzīgs sarežģīt sev dzīvi.

  1.  0 0

  ppd 6 (5471)128 11 g  

  nu man jau liekas, ka tā ir katra paša darīšana.
  un galvenais, kad precies nedali mantu.savādāk pēc laika vari palikt par khmm...bomzi :D

  1.  0 0

  alans (38) 4 (1416)23 11 g  

  sajos laikos maz tiek izmantota lauliibas iespeejas bet agri vai veelu ir vaidziiga domaaju ka uzreiz nevaig lai piero viens pie otra un tad.

  1.  0 0

  jeevinja (29) 6 (5031)2413 11 g  

  manuprāt,kad cilvēki apprecas vinju mīlestības apliecinājums ir rakstisks dokuments.vinji itkaa iet uz nākosho līmeni. ja vinji apprecas un sastrīdas,vinjiem ir jārod kāds lēmums,lai beigtu strīdu,bet ja vinji nav apprecējushies vinji jebkurā brīdī var pateikt :"čau" un viss. kautvai vinjus saista tikai apaļš gredzentinjsh,bet paskatoties uz to,vinji saprot,ka vinju mīl vinja cilvēks...cilvēki īstenībā mainās,esmu to dažos pāros novērojusi. bet mani ļoti apbēdina tas,ka daudzi domā,ja precas,tad jau laikam būs bērninjsh,jo diemžēl tikai,kad bērns parādās,daudzi tikai tad apprecas...(bet tās tikai manas domas)

  1.  0 0

  Euniite 1 (103) 11 g  

  Protams, ka laulība ir vajadzīga, ja viens otru mīl, ciena utt. Laulība jau ir mīlestības, cieņas utt, visaugstākais apliecinājums.
  Un arī mūsdienās (ne tikai kādreiz) precās, lai sakārtotu mantiskās attiecības starp laulātajiem un laicīgi paredzētu mantiskās attiecības, kad ar vienu vai otru kkas notiksies!!!
  Arī mūsidenās laulība ir juridisks akts!!!
  Mīlestība no precībām lielāka nepaliks un, jā, ja varēja sadzīvot pirms, tad sadzīvosies arī laulāto kārtā, bet jāprecās ir!!! Viss ir jāsaliek pa plauktiņiem kā nākas un tad var dzīvot laimīgi un neraizēties, ka vienu jauku dienu vari palikt bez itin nekā (neprecēšanās gadījumā).

  1.  0 0

  naidena (45) 4 (1923)24 11 g  

  agrāk bija netikumiski dzīvot kopā ar kādu nereģistrējoties, tāpat arī izšķirties negods... bet cilvēka jūtas mēdz mainīties un arī apstākļi...  Bet šobrīd... :) uzskatu, ka tā ir brīva izvēle, jo cilvēks dzīvo priekš sevis un nevis sabiedrības uzskatiem.

  1.  0 0

  gitta3 (34) 3 (950)27 11 g  

  lauliiabs nav obligaatalieta,ja paaris jau vairaakus gadus dziivo kopaa un jau ir nodibinaajushi gjimeni (t.i. jau ir beerni)taadaa gadiijumaa apprecoties var buut tikai 2 varianti- 1.vinji dziivo taalaak taapat kaa ieprieksh ; 2.saakas lielaaki kashkji un nesaskanjas,jo kaads peekshnji var sajusties apspiests! bet visumaa miilestiibai9 paraksti nav nepiecieshami!!!

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system