Labākā atbilde

Atbildes

  1.  0 0

  arnitka (36) 6 (9459)2423 13 g  

  jebkura, tikai japrot pakapties

Līdzīgie jautājumi

 • esi finansiāli veiksmīgs?
  nē. bet ar rokām līdz elkoņiem sūdos par 2 Ls/h nestrādāju un kāzas par 100-li nebildēju.
 • Vai kāds zin ko par finansiāliem parādiem LU, cik liels tas var būt?
  Līdz tu dzīvosi zem tilta un sildīsies pie uguskurs un ēdīsi vardes         
  Piezvani un tieši uzprasi,tad redzēs, ja man ko vajag piezvanu un uzprasu, parasti atbild un pasaka, tā ātrāk un vieglāk.
 • Vai vēlaties uzlabot savu finansiālo stāvokli?
  nu tie kas negrib neko dariit ,lai pagaida savus pabalstus naatraas ,vismaz varees pakasiities peec tam aiz gara laika,gaidot mannu no debesiim....es izveelos to otru....tas ir:uzlabot savi finansiaalo staavokli
 • Kā angliski pateikt - uzturēt noziedznieku? (finansiāli uzturēt)
  why does the society have to maintain the criminals by paying taxes
 • Kādu auto Tu varētu iegādāties, skatosties uz savām reālajām finansiālajām iespējām?
  Ja nedod kredītu, tad zapiņu?
  Ja tā reāli domā,tad absurds ir Evisas un agapimuu teiktais. Nez vai parasts mirstīgais var iegādāties 2008.gada Ferrary,Dodge, Porsch vai kādu citu automašīnu no ekskluzīvajiem.Viņu cenas mērojas kā lielas villas cena, un kredītiem tomēr ir limiti, tāpat kā atmaksāšanas periodam. Tā ka vārdiņš "jebkuru" īsti te nevar teikt.. :))
  Reāli skatoties uz maniem pašreizējiem kredītiem(kuros ir arī mana patreizējā automašīna) un uz ikmēneša ienākumiem, tad diezvai banka man dotu kredītu lielāku par apm.7000eur uz kādi 4 gadi. Nav jau maza summa, un var nopirkt normālu auto, bet mans iecienītais Subaru Impreza nesanāk un kādu laiku vēl nespīd! :) Kur nu vēl kāda 2006.vai 2007.gada izlaiduma.. ja nomaksātu visus kredītus, un tad ņemtu auto, nu tad cita runāšana.. :) tad diezgan varētu paņemt!!!!! :)
 • Sievietēm. Vai jums patiktu, ja jūs vīrs pilnībā finansiāli uzturētu..?
  nē!tas ir kā krātiņā!vai vienkārši justos kā nopirkta.Un gau galā neesmu tik nespēcīga ka nevarētu pati ar kādā darbā pastrādāt!Tas ir stulbi ka par katru nieciņu ko vēlētos iegādāties man jāprasa nauda vīram!
 • Pērkot dāvaniņas tev neienāk prātā tāda doma par finansiālām grūtībām?
  ir gadījies, bet var jau pirkt vairākas nedārgas lietas, no kurām izveidot vienu ļoti jauku personisku dāvanu :)
 • "finansi pojut romansi"a dengi razve pojut?
  За деньги запоют и сами деньги.
 • Kak chasto u vas finansi pojut ramansi? I v kakoj tonaljnoste?
  Раз в месяц, и то только потому что кашелёк дома забываю!
 • Ko Tev nozīmē neatkarība?
  Labs jautājums, kas liek pasēdēt un padomāt, pirms ķerties klabināt taustiņspiežamo plakandēli. Un labas ir jau atbildējušo atbildes. Kaut kādā ziņā piekrītu katram. Neatkarība man - pirmkārt - spēja/iespēja pašam noteikt savu dzīves ceļu. Nepakļauties sab/bas dogmām, tizlajiem pieņēmumiem utt.. Liela nozīme ir finansiālai/mat. neatkarībai jeb pašpietiekamības latiņai. Ja esi ieslīdzis parādos, kredītos, notiek ķēdes reakcija dažādos apziņas līmeņos un , protams, izpaužas reālajā dzīvē.
  Ir negatīvās atkarības un labās atkarības. Labās (mūzika, sports, ekstrēms, tehniskas lietas, zinātne utml)-  tās var papildināt/pilnveidot Tavu neatkarību - attiecīgi - Tavu ego, Tevi kā personību.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system