Labākā atbilde

  1.  1 0

  munkss (36) 8 (207590)535186 14 g  

  ķīpsala - starptautiskā suņu izstāde

  Mani vienkārši paņēma

Atbildes

  1.  0 0

  likky666 7 (27714)3918 14 g  

  māsīca mani paņēma līdzi uz tusiņu- beerfestu, kas notika vienā vecā stroikā... [būvējamā ēkā]... nu un tur jau tā iepazināmies.. .sākumā viņu nepamanīju, bet tad viņš pēkšņi mani apķēra, jo bija auksti [ārā decembra beigas...].. nu tā jau gadu esam saķērušies kopā ;)

  1.  0 0

  Reperiite (33) 6 (9762)3938 14 g  

  Mūs vienkārši sapazīstināja:)

  1.  0 0

  zane8619 5 (2785)310 14 g  

  kk sarakstijamies,tad nolemam tikties.

  1.  0 0

  dont_stop 5 (4025)25 14 g  

  klubā  

Līdzīgie jautājumi

 • Kā Tu iepazinies ar savu otro pusīti?
  Mmm..Pamanīju tepat Ircā sen atpakaļ vienu tādu lietotāju! Un pamanīju ne jau tapēc,ka baigi iepatikās, bet gan tapēc,ka ar kaut ko riktīgi nokaitināja un izbesīja! Neatceros,par ko tieši! Tā nu es klusu besījos, laiku pa laikam mēģināju izprovocēt uz kādu kašķīti, bet beigās apnika. Nu un tad kādā dienā atbildēju uz viņa jautājumu par dziesmas tulkošanu-iztulkoju Dorozhe zolota visu tekstu. Tas vēl bij tik tā-bet toreiz šitais puisis mani ar kaut ko laikam paķēra! nu pēc tam, pēc dažiem mēnešiem jau sākām pa bikiņam sarakstīties, vēl vairāk, vēl vairāk..negulētas naktis, jo bija draugiem.lv WAPs.. Un tā sarakstoties aizrakstījāmies līdz mīlestībai!!! :))
 • Kādā veidā tu iepazinies ar savu otro pusīti vai simpātiju?
  Draudzene paņēma uz diskotēku līdz pazīstamos un mēs devāmies ceļā,līdz klubam bija 10km,bet ārā putenis,nakts un sals kamēr mēs līdz turienei tikām,spēlēja pēdējo deju aši to nodejojām un devāmies mājās,draudzene atcerējās,ka pa ceļam šai dzīvo onkulis,kurš laipni mums atļāva pārgulēt auksto nakti pie viņa uz grīdas Tā mēs ar vienu no draudzenes paziņām uz tās grīdas i satapāmies  
 • Kur tu pirmo reizi iepazinies?
  :D neatceros.. vissvaigaak atceros kad iepzinos 5 gadinju vecumaa ar vienu meiteni polikliinikaa, beigaas izraadiijass ka vinja man dziivo kaiminjos :))
  ar pirmo puisi iepazinoss kaazaas
  ar pirmo miilestiibu iepazinos vienaa draugu organizeetaa tusinjaa :))
  un ar tagadeejo, manu lielisko.. pie upes, vinjsh piebrauca kl;aat un paprasiija telefona numuru :)
 • Kur un kā iepazinies ar savu otru pusīti ?
  4 gadi, 5 mēneši 15 dienas atpakaļ Starptautiskajā suņu izstādē Ķīpsalā
 • Kā Tu iepazinies ar savu otru pusīti?!?
  iepazināmies stacijā - viņš sēdēja uzgaidāmajā telpā. Es ar draudzenēm apsēdāmies blakus, kaut ko baigi ķiķinājām... Pēc tam es viņu samulsināju, jo diezgan uzkrītoši skatījos viņam virsū.. Vēlāk visi kopā izgājām sapīpēt, pēc tam viņš iekāpa vilciena pirmajā vagonā, es pēdējā... Vēlāk skolā vnk tāpat sākām sveicināties. Vēl vēlāk es viņu atradu un apskatījos draugos, bet viņš sāka rakstīt vēstules ar piedāvājumu satikties, pastaigāt pa pilsētu.... Es negribēju, bet tomēr piekritu.... Pēc tam diezgan bieži pēc stundām satikāmies, braucām kopā uz mājām utt... Un tā diena pēc dienas un nu mums drīz jau būs gadiņš kopā :)
 • Vari attēlot kur iepazinies ar savu otru pusīti?
 • Kur tu iepazinies ar savu ptro pusiti?
  Ķīpsalas starptautiskajā suņu izstādē.

  Viņai iepatikās mans suns, man savukārt viņa pati.

  Kopš tā laika blusojamies visi kopā.
 • Kur Tu iepazinies ar savu otru pusiti :)
  www.irc.lv
 • esiet iepazinies ar kaadu uz ielas??
  Esmu iepazinusies pie Rīgas 1.slimnīcas, kad ātrās palīdzības mašīnas vadītājs man pajautāja, cik pulkstenis. Pēc tam viņš man atzinās, ka tas bija tikai iegansts, lai varētu iepazīties ar mani, jo es esot piesaistījusi viņa uzmanību...


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system