Labākā atbilde

  1.  1 0

  raikina31 (41) 6 (9982)2615 8 g  

  vienkārši piens bija beidzies, jo tajā laikā ledusskapja tak nebija, bet bija tikai pagrabi un auksts ūdens, sadomāja piena zupu vai ko tamlīdzīgu, bet bija rūgušpiens (nākamais solis aiz skāba piena no piena), nolēma pamēģināt topavārīt - un re - sanāca biezpiens
  vairākums izgudrojumi sākas aiz nejaušības - dara vienu bet kaut kas nomisējas un rodas kas cits

Atbildes

  1.  3 0

  melis26 7 (46902)4752 8 g  

  atvilka priekšādiņu un atklāja biezpienu     

  1.  1 0

  Dwinite 7 (32064)41437 8 g  

  wtf? kā izgudroja biezpienu? :D Padomā par kko tālāk - kā izgudroja datorus, telefonus, internetu un visu pārējo.. nevis - kā izgudroja biezpienu :D

  melis26 - +1 :D

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 8 g  

  Tāpat kā visi citi izgudrotāji. :)

Līdzīgie jautājumi

 • kapēc daži cilvēki tā dara?
  nu nav jastasta visiem par savam problemam... un kur nu vel cata.... nju mana uzztvere tas nav normali..
 • Kāpēc cilvēks pats sev dara pāri?
  Ļoti pareizi formulēts jautājums. Neviens nevienam nedara pāri, ja vien pats (-i) to  nepieļauj. Ja dara SEV pāri - acīmredzot patīk (morāls sadomazohisms). Pasaule liela - cilvēki dažādi.
 • kas dara cilvēku brīvu?
  Tas ir kombo!
  Zeme, bez nodokļiem, bet ar mežu un ezeru + ģimene, ko nav izčakarējusi izglītības sistēma + kāds lopiņš, bet var jau medīt, makšķerēt.

  Faktiski neatkarīgi no apstākļiem mūsdienu cilvēks visu laiku ir parādā, tātad vergs. Kaut arī tev ir zeme, tev jāmaksā nodoklis vai zemi tev atņems, kaut arī tev ir privatizēts dzīvoklis, tev jāmaksā nodoklis + īre kā apsaimniekošanas maksa, tev ir bērni.. bet viņi jāmoka šajā skolās.
 • Kas cilvēkus dara laimīgus..?
  kad nau problemu nekadu tad var justies pa istam laimigam
 • Kas dara cilvēku laimīgu?
  adminu laikam laimīgu dara jautājumi un atbildes ko var izdzēst...
 • Ko cilvēki dara - pirtī? o0
  pirtī-atkarībā kā norganizēts tuss,beigu beigās sanāk tādi ekšeni ka nu tikai,nju es dažus džekiņus zinu kas speciāli taisa tusus pirtī aicina meičas un tad tur viss notiek, jo viegli noraut pelkostīmu no miesas, tikai divas lupatiņas, a tā savādāk džinsi, 3 džemperi, 2 maikas, zeķubikse,kāmēr izģērb meiteni vairs neko negribas, a pirtī pašas izģērbjas no karstuma,,,,, ērti un ātri
 • Vai ir vēlme manipulēt ar cilvēkiem? Un ko tu domā par cilvēkiem, kas tā dara?
  Ir, ir! Un pat ne labā, bet savtīgā! Redz, te jau katram pēc saviem nopelniem liekās. Man - jo liekās visu dzīvi esmu marionete, laiks pamainīt pozīcijas.Pilnīgi normāli (zināma paranoja, bet neteiktu jau diagnoze).
  Starp citu, ja pārkāptu sevi, man tas sanāktu ļoti pat labi, cilvēki man uzticās, izskatos godīgs, labestīgi varu runāt un gudri, varu būt harizmātisks, bet, kā jau teicu lai visi danco pēc manas stabules vēl gluži negribās. Pagaidām...
 • Ko apbižots cilvēks dara izmisuma brīdī?
  Uh, ir jau mēģināts visādi tikt ar pāridarījumiem galā, bet pēdējā laikā, vismaz es, vairs tik histēriski tos neuztveru. Varbūt kādu asaru nobirdinu klusībā, kādu domās atlamāju, bet tad nopurinos un eju tālāk. Dzīve taču sastāv no pārdzīvojumiem, tāpēc tā ir dzīve. Izmisums dvēselei nav svešs, vismaz zinam, ka dzīvojam un dažkārt pat pamanamies svinēt savas iekšējās uzvaras:).
 • Kā Tu saproti jēdzienu: "trešās acs" atvēršana? Un kas cilvēkam būtu jādara, lai līdz šādai pakāpei nonāktu?
  Gudrie saka: Sestā čakra jeb Trešā acs atrodas http://www.advancedmindpower.com/third_eye.jpg. Tās krāsa – tumši, karaliski zila. Tā ir saistīta ar pašapzināšanos, gudrību, viedumu, augstāko apziņu, gaišredzību, vienkāršu sapratni, vizualizāciju un konceptuālu domāšanu. Papildus info: http://www.saulesjosta.lv/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=518&mode=thread&order=0&thold=0, http://www.e-misterija.lv/print.php?sid=82.

  Es saku: Dvēseles acs, kas ļauj redzēt pasauli caur savu iekšēju un patieso būtību. Lai sasniegtu šādu stāvokli, ir jāatbrīvojas no visām domām, jeb, jāatslēdz prāts, kas tevi vada un jāļauj sevi vadīt kādam citam spēkam. Jāiegrimst tādā kā nirvānā un jācenšas ieraudzīt to, ko vēlies redzēt... Tā varētu būt ļoti dziļa un attīstīta filozofijas pakāpe.
 • Ko darīt, ja tavs mīļotais cilvēks visu laiku tevi sāpina un dara pāri?
  Sāpes ir dažādas,tāpat kā reti kurās attiecībās iztrūkst asaras...
  Un tomēr-neesi kājminamais paklājiņš,kur Viņš ikreiz var atstāt savu zābaku dubļu nospiedumus.  
  Turklāt ne mums izlemt jūsu abu likteni.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system