Labākā atbilde

  1.  2 0

  predator1989 7 (23248)4729 2 g  

  Nu kā, te atkarīgs no darba vietas, profesijas utt
  Ir kas ņem visu uzreiz visas 4 nedēļas.
  ir tie, kas ņem 2 pavasarī, 2 rudenī bezmazvai.
  Tas ir vairāk atkarīgs no darba vietas un darba devēja.
  Vari arī sarunāt tā, ka ņem 3 un tad 1 kaut kad.

  Par ārzemēm, nu tur cita politika.
  Un arī atkarīgs kur tu strādā.

Atbildes

  1.  2 0

  Izredzetais (26) 6 (11619)2411 2 g  

  Pa Niderlandi neko nezinu, bet fabrikā kurā es strādāju tev pienākas 3 nedēļas atvaļinājuma, jo jaunajā gadā uz nedeļu visa fabrika slēdzas un visi stradnieki skaitās paņemuši nedēļu atvaļinājuma. Pec tam vari darīt kā gribi. Vari paņemt vienu dienu brivu. Vai divas. Parasti jau ņem divas nedeļas. Kad velies ņemt 3 nedēļas uzreiz tad jau viņi prasa kādu nopietnāku iemeslu nevis vienkarši gribu un viss. Protams tas te katrā fabrikā savadāk. Mums tā sistēma te ir tāda ne pārāk pretīmnākoša.

  1.  2 0

  Rigas puika (27) 6 (13602)51035 2 g  

  Jā, ka jau Predator teica, vari dalīt - visu uzreiz (4 ned.) vai tas pašas nedēļas pa 2. Nu vai arī (ja ļauj darba devējs) kaut pa 1 ned pavasarī, ziemā vasarā, rudenī, kaut stulbi, bet nu mazums...tikai tas, man liekās, tādos ka sacīt, maz kvalificētos darbos (sētnieks, apkopējs, garderobists...lai gan arī NE visur, jo tam pasam sētniekam-ir vietas kur dod tikai vasarā brīvu), nu un var ņemt arī uz sava rēķina t.s. bezalgas atvaļinājumu. Tādu var ņemt tikai pensionāri, uzreiz saku, un kaut vai 3 men. ja abas puses vienotas. Situācijas ir vai cik uziet, skatoties kāds darbs.


  Un vēl paštukoju - var jau tā - neņemt 12 gadus pa 4 mēn. pēc kārtas un tad pēc 12 gadiem iznāk, gandrīz vai gads apmaksāts atvaļinajums.Teoretiski jā. Bet vot pa īstam gan nevar, lai kā gribētu. Bet nu vot tads te savdabīgs humors.

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system