Labākā atbilde

  1.  4 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 5 g  

  Visam savs laiks - pāris aborti, venerologs, negulētas naktis, saraudāta seja  un viss nostājas savās vietās.  

Atbildes

  1.  1 0

  evil-devil (29) 6 (8952)2412 5 g  

  a kas tur slikts? tas taču ir tikai labi! :) paej pretī, skaties ko šis varbūt arī viņam tu patiesībā patīc? veic mājienus skaties vai ir atbilde... ja vēlies vari pat pateikt savas domas. :) tas jau atkarīgs no situācijas. protams vari vienkārši paprasīt viņam ko viņš par tevi domā. improvizē...

  1.  1 0

  laurencija771 (27) 5 (2552)26 5 g  

  To jau nemaz nevar izdarīt, ja tev ir kādas jūtas, tad jau tā pieķeršanās nāk pati par sevi. Kaut es nespēju sev pavēlēt- nepieķeries, jo varbūt vēlāk pašai būs grūtāk.

  1.  1 0

  plkst_23-58 (27) 5 (4663)158 5 g  

  Atrodi kādu īpašību, kas tev viņā nepatīk (katram tāda ir - pīpē, nedaudz šķielē, ziemā ejot pūš garaiņus pa muti un pats par to priecājas u.t.t.) un ieciklējies uz to  

  1.  0 0

  predator1989 7 (23245)4729 5 g  

  nu neeeznu,zini,es teiktu,ka tas nav ātri pieķerties.
  man ir bijuši tādi gadijumi,ka es pieķeros nevis mēnešu bet stundu laikā,nepilnas dienas laikā.

  1.  0 0

  GucciR 6 (12256)4621 5 g  

  . Tā kā teica DrDestroy ''Visam savs laiks - pāris aborti, venerologs, negulētas naktis, saraudāta seja  un viss nostājas savās vietās.'', tipiska, tagad mūsdienu jaunatne, nezini ar ko tas saistīts, ka visiem tik ātri vajag ņemties, jau no 14 normalna, sataisa nezcik bērnu katru no sava vīrieša, vēl 7 reizes apreces, tad 7 reizes izšķiras, ne vecāki vairs normāli, a bērniem vispār līdzjūtība, ka vecāki šķiras, ka viņiem pēc tam jādzīvo bērnu namos, vai vispār paveicas, ka jaunās māmiņas tos bērnus vispār izlaiž pasaulē, ja neuztaisa abortu ):.  
  Padomā, vai tu esi gatava ar to cilvēku dzīvot visu mūžu, a ne sačakārē sev dzīvi un saviem bērniem, ja viņi vispār piedzims.
  Tas kaut kāds radiācijas vai mūsdienu tehnoloģiju attīstība, vai izlaidība un visatļautība, vai viss kopā, ietekme.

  1.  0 0

  Odium77 7 (44056)3412 5 g  

  tas ir ļoti sarežģīti. lai iemīlētos jāpanāk ka apzināti un neapzināti domā par otru, tātad šajā gadījumā vajag pretējo. vēl var darīt tā lai uz viņu skatītos kā tikai uz draugu un neko vairāk. bet nu pa lielam ir tā, ka sirdij nepavēlēsi.

  1.  0 0

  weronika800 6 (19393)3411 5 g  

  tas nav ātri pieķerties,1-2 mēneši,tas ir normāli
  ātri tas ir predator gadījums
  bet kā nepieķerties?man tas liekas neiespējami,jo ja tāds ir raksturs uzticēties, pieķerties....kā to mainīt?
  te palīdzēs DrDestroy ieteikums,tas ar laiku un ar ciešanām
  bet cerams tev viss būs labi

  1.  0 0

  cukupupa 5 (3806)1515 5 g  

  Vai tad tas ir slikti? Bet ja pēc gada tu puisi sauksi par maitu, brunču mednieku utt. mēs nebūsim vainīgi!   Protams, novēlu veiksmi ar puisi, bet noņēm rozā brilles un paskaties objektīvi. OBJEKTĪVI!  

  Jaunatne pārāk strauji attīstas:
  Dzīvo meitene ap gadiem ~ 13. Bērnišķīga, neviens nav viņai stāstijis par seksu, izsargāšano utt. Meitene iemīlas pāris gadus vecākā puisī. Skaists, stalts, vienkārši Appolons!   Viņš ir brunču mednieks, meitenes viņš maina kā zeķes! Meitenei rozā brilles, puisis viņu izmanto. Pienāk brīdis, kad meitene pārguļ ar puisi, jo tā puisis gribēja!
  Tad meitene atklāj, ka viņa ir stāvoklī. Meitene pilnā laimē stāsta puisim, ka viņa būs bērns. Puisis meiteni pamet, meitenei fakts jāizstāsta vecākiem, beigās meitenei laimīgi arī piedzimst bērns. Pabeidza skolu, sāka strādāt, bet mīlas brūci ir grūti aizvērt......

  Vainīgas ir visas stāvošās puses:
  a) vecāki, jo nestāstija, kā izsargāties, ka mīlestība ir nopietna lieta utt.
  b) meitene, jo viņai bija jāsaprot,ka ir jāuzmanās!
  c) puisim jo viņš meiteni piemuļķoja un neuzņēmās daļu atbildības par bērnu.

  Kāpēc es to visu stāstu? Zinu, tu jau esi pieaugusi, bet esi gudra - pirms liecies gultā, uzzini puišu labās un ne- tik labās īpašības!    

  1.  0 0

  ullas 6 (12128)3412 5 g  

  Nu nevajag visu uztvert TIK nopietni

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system