Labākā atbilde

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81052)4619 8 g  

  Tāpēc, ka ir atšķirības pašās tautu saimēs pēc ģenētikas, mentalitātes, apdzīvoto platuma grādu klimatiskajiem rādītājiem, kas attiecigi iespaido nodarbes, nosaka to sezonālo raksturu, zemes apstrādes, ražas novākšanas un tā tālāk un tā joprojām. Tā kā jebkāda reliģija ir cieši saistīta ar tās vai citas etniskas grupas, tautu saimes sensenām tradīcijām un rituāliem, tad, domāju, es esmu Tev atbildējis, bioriožaneiro, kāpēc Latvijā nav Svētā Ziloņa Dienas!    Ko? Kāpēc??? Kāpēc tiem tur, tuksnesī, vēstīts, ka cūkā Sātanc sēž iekšā.. :) , bet mums ne!?   Mums svētās cūkas, vai!? Nē, cūkas tās pašas, bet pie viņu vidējās gaisa temperatūras, kuru te viens otrs tikai pirtī redzējis, nabaga dzīvnieks mocīsies, nevarēs izdzīvot, karstums, lipīgas slimības nobeidz (ruksim, škiet, nav arī sviedru dziedzeru..). Otrs - tajā karstumā ēst treknu gaļu ir konkrēta pašnāvība - asinsvadi aiztaukosies, sirds noklemmēs Lūk, ko vajag mācēt lasīt starp rindām! Njā... tamdēļ pilnīgi un galīgi piekrītu katoļu baznīcai - Svētos Rakstus lasīt drīkst visi , bet tulkot, skaidrot  - tikai cilvēki ar speciālajām augstākajām izglītībām. Katrs teikums nes aiz sevis veselu stāstu! Bet tā, joopcikiņ - katrs jenots tagad brēkās:"Es ir izlasījis!" Bet jēga.. absolūts zero.  

Atbildes

  1.  1 0

  weronika800 6 (18518)3512 8 g  

  tāpēc ,ka Dievs viens,tik katra reliģija tic un pielūdz savādāk

  1.  1 0

  laurencija771 (30) 4 (2471)26 8 g  

  Tāpēc, ka bija cilvēki, kam vienā reliģijā kaut kas nepatika, un tā viņi atdalījās un uztaisīja savu, kā, piemēram, Luters.

  1.  1 0

  Rigas puika (30) 6 (13190)52184 8 g  

  Katram citāda izpratne, Brīva griba,Ja kopumā ņem tas pat i labi jo reliģijai ir potenciāls, tā nevar būt sasaldēta un kā ledusblāķis un bremzēt kuģi. tai jāaug ar sabiedrību.Asiņaina ir jebkura reliģija diemžēl,kristietība ar un budisms NAV izņemums. mēs tač esam tik cilvēki, un katram no mums ir ļaunums, Bet gluži tāpat ka visur pastāv divejība, ja esam ļauni IR kaut kas arī labs un Absolūts, mēs dzīve NEKAD to pilnīgi neizjutisim, tik nojautīsim.Varam tikai tiekties, raudi vai dziedi.

  1.  1 0

  ullas 6 (11888)3414 8 g  

  Traks!Viens ciems nav savā starpā vienots,bet tu gribi....

  1.  1 1

  Angelo1989 (31) 6 (10125)3614 8 g  

  tapec ka religija tika izdomata lai kontroletu tautu un iekasetu naudu

  1.  0 0

  Odium77 7 (43709)3413 8 g  

  aukstākie spēki darbojas tikai ziemā  
  Tāpēc ka katrai tautai ir savi uzskati par to visu. Un kuru ticību tad vajadzētu globālu, kristietību vai? Kristietība ir pati asiņainākā ticība, pārspēj pat muslimus. Un jautājums kam ir vēlme klanīties saulei, skolotājam, vai kam citam. Vai mēs klanamies skolotājai kura mums iemācīja rakstīt? nē, un kāpēc tad tas būtu jādara reliģijas jomā?

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system