Labākā atbilde

    1.  6 1

    Lindiena 5 (4278)1412 12 g  

    sakrusto rokas, vai kājas, kaut vienkārši pirkstus, tās ir noslēdzošas ķermeņa pozīcijas, kuras neļauj izplūst enerģijai, neļauj ''zagt'' tavu enerģiju

Atbildes

    1.  4 1

    willx (61) 6 (17306)3730 12 g  

    nekontaktējies :D (joks)
    nedrīkst skatīties acīs.

    1.  2 0

    SensLietotajs 6 (10105)411138 12 g  

    ķiplokus , koka mietu, krucifiksu, svēto ūdeni, jā   
    Nopietni neko, jo tās ir iedomas, kas sēž galvā

    1.  2 1

    MadMarko (43) 4 (2123)422 12 g  

    His+ ,recepte laba,patiesa
    jūtu ko tādu pa gabalu,vienkārsi izvairos no jeb kada kontakta/komunikacijas ar tādiem cilvēkiem

    1.  1 0

    courageblack 2 (409)213 12 g  

    man liekas juus esat pratu izkukojushi

    1.  1 0

    Toharietis 3 (726)114 12 g  

    Alumīnija folijas cepurīte  

    1.  1 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 12 g  

    Enerģētika (vienkārši ir saskarsme ar spēcīgāku personību, kas nomāc morāliski - vktml.), kā pats jau saki ir netaustāms, nemateriāls, tāpēc ar taustāmiem materiāliem te nav, ko darīt. :) Jāņem palīgā filozofija, domu spēks.
    Viens paņēmiens, kad runājies ar tamlīdzīgu, iedomājies telpiski , ka skaties spogulī, tad iedomājies, ka Tu (kā Matrixā - 3D) griez to spoguli ar atstarojošo virsmu pret "enerģētisko vampīru".
    Paņēmiens Nr. 2 skaties uz viņu un iedomājies skaistu, jauku ezeru vai jūru - kādu jauku skatu, ko esi redzējis, iedomājies, ka šis jaukais skats ir aiz viņa, skaties "cauri".
    3.   Zvani Bleidam       

    1.  1 0

    danio16 2 (374)11 12 g  

    ar enerģētiskajiem ķiplokiem un ar enerģisko svēt ūdeni nu karoč domā savā prātā par ķiplokiem

    1.  1 1

    weronika800 6 (18518)3527 12 g  

    HisMuse ir labs paņēmiens un nekas nav līdzi jānēsā

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3418 12 g  

    iemācīties uzlikt aizsardzību, izvairīties. vai arī noēst viņu pašu.

    1.  0 0

    Mazmeitinja 6 (10689)2839 12 g  

    uzdāvini šim cilvēkam puķi podā (augošu),ja prasīs kas par lietu izdomā kautko par iemeslu bet galvenais lai šis to paņem un aiznes uz savu māju,un kad runā iedomājies sevi dzeltenā krāsas apvalkā... tici man es no tāda cilvēka esmu tā tikusi vaļā

    1.  0 0

    Sarma 6 (7773)226 12 g  

    Jābūt stiprākam,neko vairāk.

    1.  0 1

    predator1989 7 (22480)419164 12 g  

    HisMuse visu jau pateica un basta.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system