Labākā atbilde
-
3 0
Odium77 7 (43719)3418 10 g
ierodoties būtu vispersoniskāk. ja nevar, tad virtuāli vispersoniskāk būt uz lapiņas kaut ko uzrakstīt vai par uzzīmēt, tad nofočēt, un bildi aizsūtīt.

| Jautājumi: 1280292 Atbildes: 8812578, Dalībnieki: 370171 |

Odium77 7 (43719)3418 10 g
ierodoties būtu vispersoniskāk. ja nevar, tad virtuāli vispersoniskāk būt uz lapiņas kaut ko uzrakstīt vai par uzzīmēt, tad nofočēt, un bildi aizsūtīt.

