Labākā atbilde

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 8 g  

  Kā raugos!? Nekā neraugos - kārtējais pierādījums, ka ticēt nevienam nevar. Mani vairāk interesē , kādi būs valdības lēmumi šajā sakarā, kāds būs ieguldītāju, kredītņēmēju liketnis, kāds būs izmeklēšanas rezultāts un cik un kurš reāli dabūs sēdēt aiz restēm.
  Sākums jau izskatās ļoti jauks:
  citāts: "Saistībā ar to VP ir sākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma (KL) 196.panta 2.daļas, bet prokuratūra pār šo procesu veic uzraudzību, piebilda Pakalne."
  "Par to var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai mantas konfiskāciju, vai piespiedu darbu, vai naudas sodu līdz 120 minimālajām mēnešalgām (24 000 latu)."
  Tātad, speram 100 ļimonus, jāatdod 24 tkst !?   LĪDZ 5 gadiem!?  Apjāta, izčakarēta Latvijas tauta, cik darījumi nenotika, kādi ir zaudējumu apmēri no tā!? Morālais kaitējums ar viennozīmīgu kaitējumu veselībai it īpaši gados veciem cilvēciņiem!? Kurš to nosegs, kurš to apmaksās?  Bet gan jau ... esam taču gana plastiski un izturīgi kā lateksa izstrādājums. :) Izdzīvosim.
  Citas bankas? Es negalvotu ne par vienu. Latvijā ar tām bankām ir īsta klaunāde.


Atbildes

  1.  0 0

  itsmeee (33) 7 (25209)42896 8 g  

  Krājbanka mani neskar it nemaz. bet nu jā-šodien tieši aizdomājos,vai gadījumā vēl kādai bankai nebūs problēmu..? Parex,tagad Krājbanka.. žēl to cilvēku un firmu,kam ir tiešs sakars ar Krājbanku...

  1.  0 0

  dzhonsons (29) 6 (5344)225 8 g  

  Mani tas neietekmē, vienīgi vecmāmuļai tur ienāk nauda. Pats izmantoju Swed pakalpojumus - uzskatu par ilgdzīvojošu un stabilu pasākumu.

  1.  0 0

  Odium77 7 (44065)3412 8 g  

  visdriizaakais kraajbanka nosliidees, jo visi kaa buus iespeeja njems pikji laukaa neskatoties uz luugumiem to nedariit. un tad buus atkal kaarteejais valsts izplaanotais kraajbankas glaabshanas plaans, akal ieliks nodokju maksaataaju naudu, bet lietas neizveersiisies iipashi labi, kaugan mums meegjinaas iestaastiit ka viss bija izdariits pareizi bez kljuudaam. un tad kraajbanku pa neizdeviigiem noteikumiem paardos, nu gluzhi kaa ar parexu. taakaa visdriizaakais ka ietekmees muus visus, jo tas viss taapat gulsies uz nodoklju maksaataajiem.

  1.  0 0

  moda-m 1 (141)1 8 g  

  Te jau ir finansu pasaules likumsakarība kādam ko nopelnīt, bet es jau sen nelietoju Krājbankas pakalpojumus, jo tā atņēma manu pūra naudu Godmaņa valdībā tēvam
  Lai grimst
  Žēl gan pensionārus

  1.  0 0

  predator1989 7 (23289)4831 8 g  

    man tur stāv nauda un kuru tagad nedabūnu ārā kā teikt aizej uz veikalu ar to karti, a tur pasaka, ka ar krājbankas karti nevar samaksāt..
  es saku nah viņu, visu naudu labāk uzglabāt mājās aploksnē, nevis kaut kādā bankā, jo nekad nevar zināt kur te kas ar viņām notiks..  

  1.  0 0

  seville 7 (25759)339 8 g  

  neizmantoju šīs bankas pakalpojumus, bet ņemot vērā, ka pamatā šoreiz viss notiek Lietuvā un, piemēram, arī SEB tur ir plaši pārstāvēta... bik jau varētu uztraukties, bet man redz, nav ne miljonu, ne tūkstošu ko zaudēt, tāpēc mani tas nesatrauc, tik nepatīkami, ka cilvēki apkārt streso vēl vairāk.
  vispār Krājbankai kā tadai nebija ne vainas, kamēr neuzrodas tāds darbonis kā Antonovs un sāk darboties.
  Saka, ka arī vēl kādām klusām banciņām būs beigas, lielās redz, jau daudz maz pieskatīja vai vismaz izlikās, to darām.

  1.  0 0

  Sarma 6 (7912)226 8 g  

  Ja saņemšu valsts garantēto atlīdzību,tad tas mani neietekmēs! Ja,ne,tad jānošaujas!!!

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system