Atbildes

    1.  1 0

    Tinga (55) 3 (859)26 19 g  

    ļoti pozitīvi

    1.  0 0

    ppd 6 (5471)129 19 g  

    kaut ātrāk tādā varētu nokļūt, piemājas šašļiku cepšana jau šogad paspējusi apnikt :D

    1.  0 0

    samanta-lin 3 (672)16 19 g  

    mmmm, nekādi.. vienkārši jābrauc un jātaisa pikniks..nevis jāraugās :D :))))))
    bet nopietni, tā ir baigi labā lieta :)

    1.  0 0

    Chortinjsh (44) 4 (1707)29 19 g  

    jo vairaak,jo labaak... svaigs gaiss, saatiiga paartika, fiziska kustiiba, labsajuuta, sabiedriiba, saskarsme.... ko gan labaaku vareetu iedomaaties?

    1.  0 0

    jeevinja (37) 6 (5031)2618 19 g  

    ideāls laika pavadīshanas veids,kas var būt labāks par svaigu gaisu,labu kompāniju un uzēšanu:)

    1.  0 0

    nikita26 4 (1741)318 19 g  

    Fantastiska atpūta...vienu kaudzi odu sveču līdzi-un vēl pusnakts-pa pliko peldēšanās kādā siltā ezerā:)))Burvīgi:))

    1.  0 0

    aigali (41) 4 (1225)16 19 g  

    mmmm man ljoti patiik pikniki

    1.  0 0

    Upitis 1 (215)4 19 g  

    Kaut kā neizprotu jautājuma jēgu! Protams ka patīk un vai tad tur var būt kaut kas slikts ?

    P.S. Mans viedoklis - ja nav nekā normāla ko pajautāt, tad nevajag !

    1.  0 0

    neliete 6 (9684)2516 19 g  

    laba shtelle

    1.  0 0

    dagniite 4 (1137)27 19 g  

    tā ir ideāla atouta ar ģimeni un draugiem :)):)) es dievinu piknikus! :*

    1.  0 0

    santesa 4 (1268)16 19 g  

    Labā laikā vienkārši super! Kaut katru dienu!

    1.  0 0

    nahNiku (38) 6 (9179)2517 19 g  

    ar acīm raugos tālumā :)

    1.  0 0

    Kindra 6 (15918)229 19 g  

    Lieliski.
    ar draugiem. :))

    1.  0 0

    iive 7 (41980)2616 19 g  

    dieviigi...:)*

    1.  0 0

    skuja622 1 (111) 19 g  

    kas tur uz pikniku ko raudzīties? ar to viss ok! bet kā pēc tam ir jāraugās, kur un cik piesūkušies tie mošķi, ko sauc par ērcēm!

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system