Atbildes
-

-
0 0
ppd 6 (5471)129 19 g
kaut ātrāk tādā varētu nokļūt, piemājas šašļiku cepšana jau šogad paspējusi apnikt :D

-
0 0
samanta-lin 3 (672)16 19 g
mmmm, nekādi.. vienkārši jābrauc un jātaisa pikniks..nevis jāraugās :D :))))))
bet nopietni, tā ir baigi labā lieta :)
-
0 0
Chortinjsh (44) 4 (1707)29 19 g
jo vairaak,jo labaak... svaigs gaiss, saatiiga paartika, fiziska kustiiba, labsajuuta, sabiedriiba, saskarsme.... ko gan labaaku vareetu iedomaaties?

-
0 0
jeevinja (37) 6 (5031)2618 19 g
ideāls laika pavadīshanas veids,kas var būt labāks par svaigu gaisu,labu kompāniju un uzēšanu:)

-
0 0
nikita26 4 (1741)318 19 g
Fantastiska atpūta...vienu kaudzi odu sveču līdzi-un vēl pusnakts-pa pliko peldēšanās kādā siltā ezerā:)))Burvīgi:))

-

-
0 0
Upitis 1 (215)4 19 g
Kaut kā neizprotu jautājuma jēgu! Protams ka patīk un vai tad tur var būt kaut kas slikts ?
P.S. Mans viedoklis - ja nav nekā normāla ko pajautāt, tad nevajag !
-

-
0 0
dagniite 4 (1137)27 19 g
tā ir ideāla atouta ar ģimeni un draugiem :)):)) es dievinu piknikus! :*

-

-

-

-

-
0 0
skuja622 1 (111) 19 g
kas tur uz pikniku ko raudzīties? ar to viss ok! bet kā pēc tam ir jāraugās, kur un cik piesūkušies tie mošķi, ko sauc par ērcēm!

