Atbildes

  predator1989 6 (18934)4518 1 g  

  Ir laikam kaut kāda višņevska smēre ar ko laikam viņas smērē tur utt.

  ai zin mājas apstākļos jau der arī profesionālais āmurs, nu zin ja ar to naglu raujamo šķirbu priekšā, aiz galvas viņai aizāķēt un ārā  

  likky666 7 (26467)3515 1 g  

  Kas ir suņa nagla? Ja būtu cilvēcīgi paskaidrots, varbūt varētu palīdzēt. Jebkurā gadījumā, ja tur ir strutas un tas strutainais rajons ir liels, tad minēto višņevska ziedi labāk nelietot, jo tas vēl vairāk nobriedina strutas un tad ādā var palikt pamatīgs robs. Ja strutas var izspiest, tad tas ir jādara, ja ne, tad jāiet pie ķirurga, lai tas izdara griezienu. Ja strutas ir evakuētas, tad iespējams tur būs jāliek drena vai hipertoniskie šķīdumi (piemēram, 10% Na Cl).

  Bet varbūt tā suņa nagla ir domāts kas cits? Es tik zinu teicienu "kā suņa nagla pakaļā" un no tādas naglas jātiek vaļā skarbā veidā.

  siipolins 1 (131)1 1 g  

  ar alvejas ziedi, vai arī ar alvejas puķi uzliekot virsū  :)

  grauzdins 6 (5619)2512 1 g  

  Ar kaķa naglu

Līdzīgie jautājumi

 • Cig naglas...
  tāpat neviens mani atzīties nevarētu piespiest!!!!
 • ir tāda sāpīgas pumpas ,,suņa naglas,, no kā viņas metās un kā ar tām cīnīties?
  Man tāda bija kādus 6 gadus atpakaļ, bet vēl jo projām rēta tajā vietā jo vajadzēja tur visu tīrīt un izņemt ārā tā saucamo ''suņa naglu'' :D un ārsti drusk ar skalpeli paspēlējās gar manu roku... :/ :( :D :) :D
  funts5 beidz muldēt :D xD
 • no kura datuma var braukt ar ziemas riepam kuram ir naglas?
  Ar naglām diskutabls jautājums, ja uz āru nelien(policija, csdd neredz), tad visu cauru gadu, ka tik gaiss turas iekšā (btr variants - piepūst ar makrofleksu - nesašaujamās :D ),
  Abilstoši CSN
  244. ................. Laikposmā no 1.maija līdz 1.oktobrim aizliegts braukt ar transportlīdzekļiem, kuriem ir riepas ar radzēm.
 • No 3 kg metala izleja 100 naglas.Cik tadu pat naglu varetu izliet no 40 kg metala?
  3---100
  40---x

  x=(40*100) /3 = 13333,33.. tātad 13333 naglas :)
 • Vai abstrakti runājot demonu var izdzīt ar dzelzs naglas iedzīšanu galvā?
  ne to vien tur var izdzit tur ari tevi no sis zemes var izdzit :D
 • Kā tikt galā ar paģirām?
  Jāapēd jēla ola, jādzer daudz gāzēts dzēriens, nekādā gadījumā nedrīkst dzert kafiju, jo tā paaugstina skābju līmeni kuņģī! Vislabāk organismu attīra citronūdens ar medu!
 • Kā ātrāk tikt vaļā no siņaka zem acs?
  Tas Tevi tikai izdailjo. Nepaarprotami staasta par Tevi un Tavu dziivesveidu. Nes ar godu!!!:))
 • Kā tikt no tā vaļā?
  Nezinu, katram savs "bardaks bēniņos"   - kas tieši!? Bērnības atmiņas?, mīlestības lauskas serdi graiza?, kara sausmas!? KAS???
  Ieteikt kādu huiņveidīgu herāciju, tjip atdodies mūzikai, skaties dzīvē uz priekšu, ne atpakaļ, aizraujies ar sirdslietām, hobijiem, atdodies mācībām, sevis pilnveidošanai, uztaisīt jaunus sū...us, vecie aizmirsīsies...    - ja pats līdz šim neesi atradis, garām. Katrs cilvēks ir ļoti individuāls ar savu dzīves gājumu, asociācijām/pārdzīvoto utt. (saškirojums pa horoskopiem un tipiem - tas vis arī ir fuflo absolūts). Ir dzirdēts par ļoti labiem, profesionāliem (vecā kaluma, neapšaubu, ka ir gan arī no jaunajiem kāds nesurogāts) psihologiem. Izrunāšanās ar kādu ļoti labu, uzticamu, gudru, dzīvi redzējušu draugu.
 • Jūsu izvēle - mīlēt VAI tikt mīlētam?
  Abus ar noslieci uz otru. Tikai saņemt nav interesanti. Man patīk izbaudīt gandarījumu.
 • kā tikt vaļā no atkarības?
  pietiek dzert!!!!!izej no kroga!!!!!


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru

Top.LV PULS.LV Professional rating system