Labākā atbilde

  1.  2 0

  Lulu Sweetthing 4 (2090)29 4 g  

  Principā Angelo1989 ir taisnība.
  Tu drīksti šaut tikai un vienīgi tad, kad persona apdraud tavu dzīvību. Un viss.

Atbildes

  1.  2 0

  Angelo1989 (28) 6 (10178)3514 4 g  

  nee tev kriminalais par uzbrukumu cilvekam, ja vins tev nav nacis virsu ar ieroci tad skaitas ka tu pielietoji nepiemerotu speku 6aja situacija. isak sakot pat ja vins beg tev nav tiesibu vinam saut ja vien vins nav izvilcis pistoli un sacis saut pa tevi pirmais vai veic grupveida uzbrukumu tev vai dzivibai bistamu uzbrukumu

  1.  1 0

  Rigas puika (26) 6 (13343)51030 4 g  

  Ja vien nav uzbrukums TEV un tu aizstāvoties izšauj, pretējā gadījumā, krimināls tev - jo tik pat labi tu varētu no rīta izšaut uz niknu pastnieku, kurš personīgi sadusmots pie tevis ierastos un klapētu durvis tā stiprāk.

Līdzīgie jautājumi

 • Man rādas tāds interesants jautājums, kāpēc mums Latvijā tāda atpalikusi tā TV padarīšana?(skat. aprakstā)
  Augstu kvalitāti ar rādio signālu nepārsūtīsi, tātad satelīts atkrīt, paliek tikai kabelis.
  Tad te arī slēpjas mūsu kvalitātes noslēpums, kad kvalitātes uzlabošanai vajag uzlabot infrastruktūru mainīt kabeļus, plēst asfaltu utt.. bet neviens nemaksās 30Ls mēnesī par to, lai 20km novilktu optiku.
  Jāņem vērā fakts, ka apdzīvotība arī iesūkā un posmos starp pilsētām tie visi km ir tīrie zaudējumi par ko govis nemaksā..
  ..protams, ja to visu ieplānotu ar ceļu remontiem utt.. tad viss būtu uz urrā, bet Latvijā ceļus neremontē, tad arī komunikāciajs uzlabot nevar.

  Lattelecom jau tagad nespēj nodrošināt parastu internetu, kur nu optiku, īstu optiku, nevis tādu, kas sadalīta tik sīki, ka sanāk tas pats DSL, tikai saucās optika, jo optika ir tikai viņu galā, bet parastam mirstīgajam bija 10Mbiti (nejau 10MBaiti), kas 8 reiz mazāk, tobiš 1,2MB/s.. no kā arī izriet, lai nokačātu/streamotu 2GB filmu, cilvēkam būtu vajadzīga gandrīz 1h, bet 10Mbiti vidēji ir maksimālais izsniegtais ātrums, reālais svārstās no 2-5Mbiti, tātad aptuveni 2-5h, lai sagaidītu vienu filmu, kur nu lai skatītos tiešraidē.

  No otras puses labāk noskatīties 10 filmas zemā kvalitātē, nekā 1 filmu blueray formātā.. protams no 1 filmas gandarījums lielāks.. bet 10 tomēr ir vairāk.
  Šajā pašā 10 filmu sērijā, kamēr skaties 1 filmu otra jau nokačājas.. utt. bet 25GB.. pusdienu dators paralizēts :D

  Aptuvenā mana tīkla shēma:
  |-----optika-----|provaiders|-----200Mbiti-----|dzīvoklis|---1GBps---| Tā ka lokāli pa ieksējo tīklu varu stumdīt lielformātus, bet tā jau nav visiem, daudzi arī jaunajās mājās uzliek 100Mbitu rūteri (TP-Link) pa 15Ls.
 • Kā tur īsti ir? (skat. aprakstā)
  slavenā nagu maucēju biedrība AKKA/LAA. Vispirms tev pie jamiem jāiet līgums slēgt, ka jamie tev tur darbus aizsargās, par ko tev būs jamiem  jāpiķo. varbūt kauko no jamiem dabūsi atpakaļ ja tavus darbus kaukur izmantos. Un tad kad līgums būs gatavs, un stājies spēkā tad varēsi pie viņiem stiept savus garadarbus.

  Tas tā pa lielam, sīkumi var atšķirties, neesmu gājis cauri tai gaļas mašīnai.
 • Kā domājat cik reāli tas varētu būt(skat. aprakstā)?
  Nu ko viņi te ņems,ko viņi vispār te var paspēt paņemt.
  Ja jau viņus tur kā sacīt tik ātri redz,te bija te vairs nav.
  es domāju,ka viņi nav ieinteresēti laisties un skatīties kas te notiek,pietiek jau te paslapstīties un paskatīties un pazust.
 • Kas te tāds ir ? skat aprakstā
  Izskatās pēc diezgan apjomīgas vietnes, Tu uzklikšķināji "Vairāk"  - "Izglītības iestādes" - Daugavpils Valsts ģimnāzija.
  Vari pati sevi piereģistrēt, atrast skolas/klases biedrus, sazināties ar  mācību iestāžu absolventiem, painteresēties, kur viņi gājuši praksi utt. utjp.. Nav taču tas slikti, vai ne!? Jeb otrādāk - viss ir forši, ja MĀK IZMANTOT!  
  Ja tieši par prakses vietām, uzklikškini uz "Konsultācijas" , apskaties kreisajā pusītē, pēc tam uzklikšķini "Vakances" - tur daudz gribētāju dabūt vergu uz pāris mēnešiem :D (joks).
 • Pieņemsim, ka sapņi ir zīmes ko tas varētu īsti nozīmēt?(skat aprakstā)
  ja turpināsi bēgt, pazaudēsi to savu mīlestību
 • Ko jūs darītu šādā situācijā?(skat. aprakstā)
  bez variantiem norautu stop krānu  
 • Ko domājat kā cilvēki uz to skatās? (skat. aprakstā)
  Tieši tā,poffigs cilvēkiem, katram SAVA DZĪVE, savas problēmas, prieki, bēdas..
  Ieliec kaut ko tiešām jauku, interesantu, kas liek smaidīt, smieties, priecāties! Viss apkārt pied..ts ar stresu, politisko maucību.. lai mēs to rijam, rijam... vai dzīvot priekš tā nav nožēlojami!? Un ja tas ir meitenei kas lirisks, tad uztais, lai tiešām aci priecē, sirdi saviļņo! O!    Dāvā cilvēkiem prieku!
 • Vai nav iespaidīgi?(skat aprakstā)
  Labi, ka nākotnē netaisos aktieros, citādi nāktos visas spalvas no ausīm un nāsīm raut ārā.  
  p.s. labi noformēts jautājums.  
 • Vai var atklāt kurš ir ņēmis? (skat. aprakstā)
  Ieejot rūterī var redzēt, kas vēl ir pieslēdzies.
  Problēma ir tajā, ka tavs dators atrodas standarta darba grupā "MSHOME" un tev ir administratora tiesības, otrs cilvēks pieslēdzas pie tā paša rūtera un arī ir MSHOME darba grupā, faktiski ieejot My Network Places, var piekļūt taviem dokiem, zinātājs piekļūs arī visiem diskiem.
  Pats reizēm pieslēdzos pie šiem atvērtajiem rūteriem, jo tamdēļ viņi ir atvērti, lai citi varētu piekļūt.
  Protams, kā izmantot visādus raidītājus, lai pieslēgtos pie tevis no 100m-1km, bet tas jau ir cits stāsts.. Latvijas apstākļos NEVIENS spiecdienests tā nečakarēsies ar pelēko masu, atbrauks, izlauzīs durvis vai izsitīs stiklu un savāks tavu datoru un paskatīsies visu pie sevis sēžot mīsktā krēslā, nevis tizlā busiņā.
 • Tagad zēniem, ko jūs darītu? (skat aprakstā)
  nomainītu dzimumu(joks)
  adoptētu sīko un dzīvotu laimīģi.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system