Labākā atbilde

  1.  2 0

  Odium77 7 (43706)3412 8 g  

  Bez ēbrejiem. priekš mums, nebūtu bijis baigi švaki, jo mēs skaitījāmies grupā, kurus iespējams labot, vienīgais ļoti iespējams, ka būtu pārcelti citur.

Atbildes

  1.  1 0

  ullas 6 (11888)3413 8 g  

  Visapkārt koncentrācijas nometnes un baigie eksperimenti ar cilvēku psihi un spējām Visticamāk,ka mūsu nemaz nebūtu uz šīs pasaules

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81052)4619 8 g  

  "Kā būtu, ja būtu, ja redam medvedam prevedam, būtu noveicies sastapt VISUR tikpat patriotiski noskaņotas tautas, kā Somijā. nja.. nospīdēja šiem ar puskroplīti džigitu.. es te pat karti sāku pētīt - salīdzināt toreizejās pad. Krievijas un Vācijas teritorijas    - - bļāviens, absurds vispār sanāk (neņemam Japānu, Itāliju, Austriju u.c., bet neņemam arī Ameriku, Angliju, Austrāliju u.c.). Smags jautājums. :)
  Domāju, ka mūsu senči nebūvētu garāžas ar remontbedrēm vēl pirms auto iegādes. 2/3 nacionālā ienākuma un labākie tehnoloģiskie sasniegumi neietu bruņojumam. vai vienkārši nenogultos kara rūpnīcu arhīvos, tā arī neredzējuši dienas gaismu. Bet varbūt, ka viss būtu savādāk. Varbūt Ādolfiņu nomainītu par viņu vēl debīlāka marionete... Varbūt tagad visa pasuale jau būtu sadalīta perimetros, sažogotos, elektrificētos, vācu aitām apsargātos....
  Tiešām nemāku teikt - labāk vai sliktāk. Domāju, tas arī nav nosakāms.
  O - tikko iedomājos - 100 punkti - Lindermans vispār nebūtu piedzimis!     
  ...un droši vien neviens no mums.  
  .irca nebūtu..  
  Ulla  -padomju laboratorijās un konclāgeros (gulagos) notika ne mazāk briesmīgas lietas. Tas nav noslēpums. :) Tā kā tas nav kritērijs.
  Vēsturi raksta uzvarētāji...tas arī ir viss.

  1.  1 0

  weronika800 6 (18518)3512 8 g  

  Vācija jau gaja uz lieliekarojumiem,cik viņi tur gribēja iekarot,tas man aizmirsies,bet pieņemu ,ka visi mēs būtu vienā lielā katlā,un diez kas labs man nenāk prātā,Hitlers komandētu ,kāds noteikti kurinātu ,kāds maisītu ,un tā mēs tur vārītos visi vienā putrā,būtu kādam pastrēbiens  

  1.  1 0

  grauzdins 6 (5546)2719 8 g  

  Cilvēce kļūtu ļauna, ebreju tauta iznīcināta, iespējams ar laiku arī citas, jo Hitlers apvainoja ebrejus, ka viņš zaudēja I pasaules karā, tātad tiklīdz kāds izdarītu to, kas viņam nepatīk, uzreiz tiktu nogalināts. Īstenībā grūti par kaut ko tādu fantazēt, godīgi sakot pat domāt par to negribas.

  1.  1 0

  aldiskk 5 (4401)2511 8 g  

  warum fragst du das Heute? Das is nicht mōglich...und jetzt deine frage is nicht wertvoll...

  1.  1 0

  seville 7 (25362)339 8 g  

  būtu viens liels lāģeris un ģenētiski modificēta tauta.
  sarastos visādas blaknes, visi gandrīz izmirtu un ta apspiestie nomocītu mocītājus, jo šamējie nebūtu modificēti. un viss būtu kā tagad:)

  1.  0 0

  Scorpio3 (32) 2 (274)3 8 g  

  ja butu tad butu ps*ģets :D

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system