Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • Varbūt zināt, kur dabūt 2010. gada filmu The Wolfman labā kvalitātē?
  rutor.org un tur gan dvdrip gan dvd-5 ir
 • Kvantitāte vai kvalitāte? (sk. iekšā).
  Kvalitātei, I suppose. Uz visiem jautājumiem nekad neatbildu - atbildu tikai uz tiem, kuri šķiet atbildēšanas vērti/interesanti/uz kuriem vēlos atbildēt, līdz ar to sanāk kādu kaudzi palaist garām.
 • Vai cieņa pret kvalitāti ir izlutinātība?
  Tā ir līdzekļu ekonomija - Es neesmu tika bagāts, lai pirktu nekvalitatīvu preci
 • Kurš bliež vaļā labāku attēla kvalitāti LCD vai LED TV?
  atkarībā no tehnoloģijas un cenas. bet lai nu kā ledinieks jebkurā gadījumā būs labāks, mazāk tērē, plānāks, vieglāks.
 • Labāk kvantitāte vai kvalitāte?un kapēc?
  Protams kvalitāte... kam tad vajag sliktu, un pie tam vēl daudz.
 • Vai tu skaties bildes kvalitāti utt?
  protams... nevar taksh likt taadas bildes kur kvalitaate peec dir*as
  + ruupiigi izveerteeju kaadas bildesiisti lieku draugiem.lv. nekad nelieku taadas kuras taisiitas uz aatro vai kuraam vsp nekaa nav.
 • Kādēļ bildes ko no PC lādēju ircā zaudē kvalitāti?
  Tāpēc ka irc mēģina ietaupīt savu cieto disku, tādējādi samazinot bildes izmērus. Seko ka bildei ir jāzaudē kvalitāte
 • kā savā vidē uzlabot vides kvalitāti?
  Ahh. Atkal vispārīgs jautājums. Vide ir vispārīgs jēdziens. Ja jāuzlabo gaiss, tad var atvērt logu un izvēdināt telpu, ja ir slikts dzeramais ūdens, tad var pirkt pudeļūdeni. Ja ir slikts apgaismojums, jāieskrūvē jaudīgāka spuldze vai jānovieto telpā kāda papildus lampa. Ja ir augsts infekciju risks, jādomā par sanitāro tīrīšanu kā arī par roku biežāku dezinfekciju. Jānomaina mēbeles pret daudz ērtākām (pēc ergonomijas principiem)... Ja tu runā par ārējo vidi, kas ir ārpus telpām, tad nu tur jau neko daudz nevar ietekmēt. Ārējā vidē galvenokārt ir runa par gaisa kvalitāti. Tā jau ir atkarīga no tā ko cilvēki savās mājās dedzina. Jo mazāk kaitīgas vielas, jo labāk.  Ja nedzīvo rūpnieciski aktīvākā rajonā, tad gaisa kvalitātei jābūt normas robežās.
 • Palīdziet, lūdzu, kas ir - kvalitātes cilpa?!
  1.4 Kvalitātes sistēmu veidi. Produkta dzīves cikls (kvalitātes cilpa).

  Kvalitātes nodrošināšanas sistēma- formāla kvalitātes nodrošināšana un vadīšana; patērētāja prasības kvalitātei tiek ietvertas normatīvos dokumentos; sistēmas uzbūve, veidi un metodoloģija noteikyta ISO 9000, tā balstās uz centieniem nodrošināt kvalitāti atbilstoši noteiktiem standartiem.
  Kvalitātes administrēšanas sistēma – regulāra kvalitātes pārbaude, administratīvo rīkojumu, pamudinājumu un sodu sistēma. Kvalitātes prasības nosaka un pārbauda vadošās augstāk stāvošās institūcijas. KAS personālam piespiedu kārtā jāievēro prasības kvalitātei. Raksturīga militarizētai ražošanai, tā balstās uz varas pielietošanas un izmantošanas iespējām.

  Avots: atlants.lv
 • Vai jūs mīlat mūziku kura ir sliktas kvalitātes ?
  44kbps gadaas reizeem, bet tad iziet divi varianti - vai klausiities uz kkaada mobiilaa, kur taa dranjkjiigaa kvalitaate tik ljoti nejuutas, vai arii mest aaraa...


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system